خبر رسمی اخبار‌مربوط به HANDHELD PC

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,605
نام
alireza
اخبار مرتبط به HANDHELD PC در این تاپیک اطلاع رسانی میشود

Screenshot_20210715-214129_Twitter.jpg

کنسول دستی استیم به اسم steam deck رونمایی شد

مشخصات:

Screenshot_20210715-214229_Twitter.jpg

قیمت :

۶۴ گیگ ۴۰۰ دلار
۲۵۶ گیگ ۵۳۰
۵۱۲ گیگ ۶۵۰

-سیستم عاملش نسخه ای از لینوکس هست ولی میتونه تمام بازیهای ویندوز و لینوکس رو اجرا کنه.
-ماوس و کیبور و مانتور بهش وصل میشه.
-بازیهای در حالت ۷۲۰ اجرا میشوند.
- نسخه های ۵۱۲ گیگ و ۲۵۶ گیگ از nvme استفاده کردن که باعث لود شدن سریعتر بازی ها میشه.
- در اصل استیم دک یک pc هست...میتونید هرکار خواستید باهاش انجام بدین...نصب ویندوز و یا استورهای دیگه.
- سایز صفحه ۷ اینچ هست که رزولوشن 1280×800 هست
- هر ۳ مدل sd کارت هم رو هم ساپورت میکنن

ویدو ign اطاعات بسیار‌کاملی میده

۳۱ سوال که ممکنه سوال خیلی ها باشه:

دسامبر امسال هم عرضه میشه.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
خب بنظرت اینا میخواد تا آخر نسل تو پورت نسل ها قبل هم گیر‌کنن؟
یه کنسول دستی بیاد با قدرت نسل قبل تا سازنده بیاد مجدد گیر محدودیت ها بیفته؟
همین الان صدای خیلی ها سر سریز اس دراومده
گیر محدودیتها چیه داداش الان کدوم موبایل و وسیله هندهلدی گرافیک PS5 رو میتونه هندل کنه انگار یادتون رفته این قضایا رو و مهمتر از همه انتظارات از یه کنسول دستی رو
اگه اینطوری بود کل کنسولای دستی نینتندو شکست میخوردن
این تبلتهای ویندوزی الانم نبین سونی بفرض کنسول دستی ضعیفتر بده مشتری خودشو داره اصلا کار به اینا نداره
همونطور که اینا هیچ اثری نمیتونن رو فروش سوییچ بذارن

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
ps vita واقعا بهترین کنسول دستی بود که سونی خیلی شیک نابودش کرد
همزمان باهاش 3ds داشتیم که new 3ds هم داد که اصلا سخت افزار و صفحه نمایشش از این رو به اون رو شد با همون قیمت کلیم بازی عالی براش اومد من به تازگی خریدمش واقعا کلی بازی انحصاری عالی داره

اما سونی باید بیاد یک کنسول دستی بده که بتونه بازی های قدیمی خودش اجرا کنه فقط همین اما نمی ده چرا؟ چون نمی تونه از بس که توی زمینه ی نرم افزاری تعطیله برای همین 5 قرن ها طول کشید تا vrr بده بعد 2k نداشت بعد داد مشکل لبه داشت vrr هم نداشت تازکی برای 2k vrr داده اما مشکل لبه هنوز هست چیزی که ماکروسافت نسل قبلیش اضافه کرد هیچ مشکلیم از اول نداشت تازه
حالا اینا بیان شبیه ساز ps3 یا ps4 حتی بدن؟ خیلی بعیده

اما ps vita fat بهترین کیفیت ساخت کنسول قابل حملم داشت انالوگش بعد از 10 سال هنوز مشکل دریفت نداره بعد دسته 5 کلا 3 ماهم براتون کار نمی کنه اصلا من 5 انباکس کردم به قدری کیفیت ساخت و پلاستیکش کم بود حالم به هم خورد یک پلاستیک بازیافتی با بوی بد که چند رنگم بود دسته هم یکم فشارش می دادی از هم جاش صدای قرت قرت می یومد
کلا سونی خیلی محصولاتش افت کرده اصلا نه دیگه توی سخت افزار پیش تاز هست نه در کیفیت جدا برندهای چینی مطرح از الان سونی کیفیت ساخت بهتری نسبت به سونی دارن
سونی فقط برگ برنده ش انحصاری های عالیش هستن خودشم می دونه اگه اینم از دست بده کاملا بازار از دست می ده عین بازارهای دیگه ش برای ویتا هم نتونست دیگه انحصاری با اون کیفیت تولید کنه برای همینم نابود شد می تونست با دادن شبیه ساز ps2 نجاتش بده که عملا توی این زمینه هم تعطیله

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
فکر نکنم الان کسی برای بگوارد بازی های کنسول ها حاضر باشه پول بابت کنسول دستی بده باید یا کنسول دسته تعداد زیادی بازی انحصاری داشته باشه مثل دوران PSP یا اینکه بازی های روز کنسول ها و PC با کیفیت معقول اجرا کنه الانم اینقدر فقر بازی انحصاری داریم که بعید میدونم شرکت ها بیان برای کنسول دستی انحصاری بسازند! والو و ایسوز هم این قضیه روفهمیدن و رو بازی های روز حساب کردن و تمرکزشان روی بازی های قدیمی نیست. الانم تو زمانی هستیم که بازی های PC روی اوج خودش قرار داره و کلی بازی براش ریلیز میشه

این کنسولهای دستی بزرگترین چالشی که دارن باتری هست به نظرم باید از شارژر 120 واتی به بالا استفاده کنند

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
گیر محدودیتها چیه داداش الان کدوم موبایل و وسیله هندهلدی گرافیک PS5 رو میتونه هندل کنه انگار یادتون رفته این قضایا رو و مهمتر از همه انتظارات از یه کنسول دستی رو
اگه اینطوری بود کل کنسولای دستی نینتندو شکست میخوردن
این تبلتهای ویندوزی الانم نبین سونی بفرض کنسول دستی ضعیفتر بده مشتری خودشو داره اصلا کار به اینا نداره
همونطور که اینا هیچ اثری نمیتونن رو فروش سوییچ بذارن
مطلب رو نگرفتی
میگی الان دارن نسل قبل هم ساپورت میکنن پس میتونن یه کنسول دستی ضعیفتر هم کنار پلی فایو ساپورت کنن و گیم بدن براش

ولی اصلا در نظر نمی‌گیری بازی ها قرار تمام نسل بعدی بشن بالاخره
استفاده از قدرت استریمینگ دیتای SSD برای انحصاری ها بخصوص
استفاده از قدرت پردازنده و پردازشگر گرافیکی برای اون همه پارتیکل و اجزای گرافیکی و بقیه موارد
اونوقت انتظار داری یه کنسول دستی بدن بیرون که بازی های پلی فایو رو یه دور دیگه پورت کنن رو کنسول ؟
اینجوری بنظرت بازی ها از تمام قدرت پلی استیشن ۵ استفاده خواهند کرد ؟
الان بخاطر پورت بین نسلی ما نهایت توان و قدرت پلی استیشن تو بازی ها رو نمبینیم خیلی ها مبنای نسل ۸ـی دارن
انوقت یه کنسول دستی بیاد که عملا دوباره همون بشه؟

• Like
Reactions: SHAYAN1999

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
سونی تقویت کلاد میخواد و بنظرم سونی در آینده نزدیک هم از یک پلتفرم کلاد قدرتمند رونمایی خواهد کرد حالا می‌تونه همراهش کنسول دستی هم بده یا نه بگه رو گوشیت فقط همون یک بون ها مخصوص من رو بخر که مثلا قابلیت ها ادپتیو تریگر و فلان و بهمان هم داره
با توجه به توییت جف این قسمت حرفم درست درآد نوستراداموس زمانه میشم یعنی>:)

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
مطلب رو نگرفتی
میگی الان دارن نسل قبل هم ساپورت میکنن پس میتونن یه کنسول دستی ضعیفتر هم کنار پلی فایو ساپورت کنن و گیم بدن براش

ولی اصلا در نظر نمی‌گیری بازی ها قرار تمام نسل بعدی بشن بالاخره
استفاده از قدرت استریمینگ دیتای SSD برای انحصاری ها بخصوص
استفاده از قدرت پردازنده و پردازشگر گرافیکی برای اون همه پارتیکل و اجزای گرافیکی و بقیه موارد
اونوقت انتظار داری یه کنسول دستی بدن بیرون که بازی های پلی فایو رو یه دور دیگه پورت کنن رو کنسول ؟
اینجوری بنظرت بازی ها از تمام قدرت پلی استیشن ۵ استفاده خواهند کرد ؟
الان بخاطر پورت بین نسلی ما نهایت توان و قدرت پلی استیشن تو بازی ها رو نمبینیم خیلی ها مبنای نسل ۸ـی دارن
انوقت یه کنسول دستی بیاد که عملا دوباره همون بشه؟
کلاد گیمینگ خیلی وقته میخواد جا بیفته ولی هی گرافیک بازیا بالا میره از لحاظ رزولوشن و... که این تو مناطقی که اینترنت کم کیفیت تر دارن مشکل ایجاد میکنه و کشورهای در حال توسعه که بازار بزرگی شدن در حال حاضر و درضمن هنوز که هنوزه درصد بالایی از مصرف کننده ها بازی فیلم و... فیزیکی میخرن خصوصا تو ژاپن که سازنده همین چیزاست طبق آمار تو سال ۲۰۲۲ یک چهارم مردم هنوز دی وی دی و بلوری میخرن!!! برای بازی قطعا بیشتره
تو غرب آمار سرچ نکردم اما اونجا هم باز خریدن فیزیکی بازی فیلم و آهنگ رو خیلیا ترجیح میدن
اگه غیر این بود کلا نسخه های فیزیکی این چیزا منسوخ میشد. همین الانش اینترنت تو کشورای جهان اول برای استریم خفن ترین گیم ها هست رو موبایل، تو همون ژاپن بعد طرف میاد یه فیلم ساده رو دی وی دی میخره!!!
دوم پورت بازیا اگه سخت افزار درست و حسابی و شبیه PS5 و PS4 باشه همون apu مشابه amd باشه خیلیم راحته و کار سختی نیست اصلا

این شرکتهای دیگه که تبلتهای گیمینگ خودشونو میدن با سونی مقایسه نکنید بحث ساپرت با بازیهای انحصاری مطرحه
ضمنا بکوارد به شدت طرفدار داره نداشت انقدر ریمستر و کالکشن نبود نون اصلا تو بکوارده
الان با هوش مصنوعی تکسچر برای بازیهای مثلا نسل شیش میسازن
میتونن سازوکارشو بهتر کنن با امولاتور PS2 رو کنسول دستی بعدی سونی بده و مطمئنا میترکونه

در کل باز میگم به نظرم خیلی بعیده کلاد گیمینگ کلا جای کنسول فیزیکی رو بگیره تا چند نسل دیگه هم جا داره الی ماشالله. وقتی هنوز ملت دیسکهای موزیک رو فیزیکی میگیرن آهنگ چند مگی رو مطمئن باشید بازی و کنسول فیزیکی تا ابد الآباد هست متاسفانه یا خوشبختانه خصوصا از سوی تولیدکننده های سنتی مثل سونی و نینتندو تولید خواهد شد.

آخرین ویرایش:

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
چرا باید اصلا این دستگاه توسط مخاطب که فقط سرویس خوده سونی رو داره تهیه بشه؟
واقعا نکته به جایی. سونی باید خودش رو از قید بند سخت افزار رها کنه اگر آینده کلاده ملت قرار نیست که برن سخت افزار کلاد تو یا تلوزیون ها تو رو بخرن روش از کلادت استفاده کنن ملت میخوان همه جا بازی کنن.
واقعا عجیبه. مگه اینکه کنسول دستی نباشه و صرفا یه چیز مثل کروم کست الترا باشه که میامد وصل میشد تلوزیون و استیدیا میتونستی اجرا کنی که همونم انویدیا و مایکروسافت و آمازون نشون دادن با انتشار یک اپ رو تلوزیون نیازی به همچین دستگاهی میتونه نباشه.

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
کلاد گیمینگ خیلی وقته میخواد جا بیفته ولی هی گرافیک بازیا بالا میره از لحاظ رزولوشن و... که این تو مناطقی که اینترنت کم کیفیت تر دارن مشکل ایجاد میکنه و کشورهای در حال توسعه که بازار بزرگی شدن در حال حاضر و درضمن هنوز که هنوزه درصد بالایی از مصرف کننده ها بازی فیلم و... فیزیکی میخرن خصوصا تو ژاپن که سازنده همین چیزاست طبق آمار تو سال ۲۰۲۲ یک چهارم مردم هنوز دی وی دی و بلوری میخرن!!! برای بازی قطعا بیشتره
تو غرب آمار سرچ نکردم اما اونجا هم باز خریدن فیزیکی بازی فیلم و آهنگ رو خیلیا ترجیح میدن
اگه غیر این بود کلا نسخه های فیزیکی این چیزا منسوخ میشد. همین الانش اینترنت تو کشورای جهان اول برای استریم خفن ترین گیم ها هست رو موبایل، تو همون ژاپن بعد طرف میاد یه فیلم ساده رو دی وی دی میخره!!!
دوم پورت بازیا اگه سخت افزار درست و حسابی و شبیه PS5 و PS4 باشه همون apu مشابه amd باشه خیلیم راحته و کار سختی نیست اصلا
1-خیلی ها همچنان دی وی دی ها و.. میخرن درست. ولی از اونور هم 200 میلیون مشترک دارن امثال نتفلیکس و دیزنی. پس کمم نی
2- بازی ها پیشرفت میکنن؟ اینترنت هم به مرور پیشرفت میکنه. 6G از همین الان در دست توسعس. از اونور هم گوگل فایبر یکی از سرویس دهنده های اینترنت در امریکا و کانادا سرعت اینترنت خانگی 20Gb/s را با موفقیت ثبت کرده و داره میره جلو قطعا هزینش زیاده الان. ولی چندسال دیگه بهتر میشه همین نت ذغالی خودمون بچه ها کلاد جیفورس ناو و اکس کلاد تست کردن خوب بوده خودم فورتنایت اومد اکس کلاد همون دومین روز که گذشته بود از اعلام خبرش رفتم یه مچ زدم درسته گاهی تیر رجیستر نمیشد و این حرفا ولی قابل بازی بود و چند مچ رفتم و شاخ دراورده بودم که چجوری با این نت همراه اولم داره کار میکنه. پرفکت نبود ولی کار میکرد.
3-دوم پورت بازیا اگه سخت افزار درست و حسابی و شبیه PS5 و PS4 باشه همون apu مشابه amd باشه خیلیم راحته و کار سختی نیست اصلا:
سریز اس apu api ssd یکسان با سری اکس. ولی قدرت کمتر طبعا رزلوشن کمتر cpu با کلاک کمتر و gpu با cu کمتر. نتیجه بازی ساز دادش دراومده که نمیشه باهاش کار کرد نه یک نفر نه دو نفر خیلیا. کیفیت اجرایی بازی ها همش نگاه کنی میگن سری اس مود 30 فریم بازی ها توش بهتره برید بازی کنید اونایی هم که فقط 30 دارن هیچ فبها. همون هم با حذف یا کاهش خیلی المان ها تو بازی تازه.
ما هم بگیم سونی کنسول دستی بده apu api ssd همه یکسان. منتها به دلیل مصرف انرژی باید کلاک بیاره پایین مخصوصا gpu. طبیعتا cu کمتره طبیعتا رزلوشن کمتره صفحه نمایش 800p بندازه اصلا.
خوب ... انتظار دارید این کنسول بتونه بازی های ps5 اجرا کنه؟ در خیلی خوب اجرا کردن بازی ها PS4 و با شبیه ساز PS1وPS2 تو که شکی نیست ویتا هم بذاره مینوازه.
ولی پورت بازی ها پلی استیشن5... اگر هم بخواهند حداقل 6 ماه باید سر بهینه سازی بازی برا این فقط سر کنن بازی برا فایو بدن بگن نسخه بهینه شده psp2 دو ماه سه ماه دیگه میاد اینجور نیست که یه دکمه بزنن تق بازی اماده بشه براش وقت استودیو هم گرفته میشه.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
1-خیلی ها همچنان دی وی دی ها و.. میخرن درست. ولی از اونور هم 200 میلیون مشترک دارن امثال نتفلیکس و دیزنی. پس کمم نی
2- بازی ها پیشرفت میکنن؟ اینترنت هم به مرور پیشرفت میکنه. 6G از همین الان در دست توسعس. از اونور هم گوگل فایبر یکی از سرویس دهنده های اینترنت در امریکا و کانادا سرعت اینترنت خانگی 20Gb/s را با موفقیت ثبت کرده و داره میره جلو قطعا هزینش زیاده الان. ولی چندسال دیگه بهتر میشه همین نت ذغالی خودمون بچه ها کلاد جیفورس ناو و اکس کلاد تست کردن خوب بوده خودم فورتنایت اومد اکس کلاد همون دومین روز که گذشته بود از اعلام خبرش رفتم یه مچ زدم درسته گاهی تیر رجیستر نمیشد و این حرفا ولی قابل بازی بود و چند مچ رفتم و شاخ دراورده بودم که چجوری با این نت همراه اولم داره کار میکنه. پرفکت نبود ولی کار میکرد.
3-دوم پورت بازیا اگه سخت افزار درست و حسابی و شبیه PS5 و PS4 باشه همون apu مشابه amd باشه خیلیم راحته و کار سختی نیست اصلا:
سریز اس apu api ssd یکسان با سری اکس. ولی قدرت کمتر طبعا رزلوشن کمتر cpu با کلاک کمتر و gpu با cu کمتر. نتیجه بازی ساز دادش دراومده که نمیشه باهاش کار کرد نه یک نفر نه دو نفر خیلیا. کیفیت اجرایی بازی ها همش نگاه کنی میگن سری اس مود 30 فریم بازی ها توش بهتره برید بازی کنید اونایی هم که فقط 30 دارن هیچ فبها. همون هم با حذف یا کاهش خیلی المان ها تو بازی تازه.
ما هم بگیم سونی کنسول دستی بده apu api ssd همه یکسان. منتها به دلیل مصرف انرژی باید کلاک بیاره پایین مخصوصا gpu. طبیعتا cu کمتره طبیعتا رزلوشن کمتره صفحه نمایش 800p بندازه اصلا.
خوب ... انتظار دارید این کنسول بتونه بازی های ps5 اجرا کنه؟ در خیلی خوب اجرا کردن بازی ها PS4 و با شبیه ساز PS1وPS2 تو که شکی نیست ویتا هم بذاره مینوازه.
ولی پورت بازی ها پلی استیشن5... اگر هم بخواهند حداقل 6 ماه باید سر بهینه سازی بازی برا این فقط سر کنن بازی برا فایو بدن بگن نسخه بهینه شده psp2 دو ماه سه ماه دیگه میاد اینجور نیست که یه دکمه بزنن تق بازی اماده بشه براش وقت استودیو هم گرفته میشه.
خواستگاه این دستگاه ها ژاپنه اونا زیاد کار به مشترکای نت فلیکس و کلا غرب ندارن دنیای خودشونه تو همین زمینه گیم میبینیم مایکروسافت نسل۷ براشون jrpg انحصاری کیفیت بالا روی ۳۶۰ زد اصلا توجه نکردن الانم فروش چندانی نداره. رو این حساب احتمال بالا چه بسا پنجاه سال بعدم هنوز برای خودشون کنسول فیزیکی بزنن اصلا.
اینترنت خب همه جا امریکای شمالی نیست همون اروپا خیلی جاها برای گیمینک کیفیت بالا به صورت استریم به مشکل میخورن کلا دستگاه قابل حمل هم برای سفر و بیرونه خیلی جاها ممکنه رو تجربه بازی اثر بذاره آنتن کم باشه نباشه و... مترو، بیرون شهر و...
خیل کشورهای در حال توسعه آسیا و امریکای جنوبی و ... هم هستن یا این تکنولوژیها دیرتر میاد یا پوشش حسابی نیست و بیخیال این بازارها شن ضرره.
قبلا شاید میشد اما الان نه
و نبایدم تاثیر نت رو خوردن شارژ باتری دستگاه رو فراموش کرد اونم نت قوی مثل 5G
خیلیا هم اصلا به هر دلیلی نمیخوان گزینه استریم و همیشه آنلاینو
در کل وقتی فیلم و آهنگ فیزیکی هنوز منقرض نشده نسلش گیم که چیز خیلی ظریفتریه محاله
بعد کنسول دستی نیازی نداره بازی کنسول خونگی های اند رو اجرا کنه فوقش بخوان بعضی بازیا رو پورت اختصاصی میکنن براش. psp کجا گرافیکش در حد ps3 و حتی ps2 بود اونهمه فروخت یه جیزی بین ps1 و ps2 بود. کنسول دستی بازیها و استدیوهای خودشو باید داشته باشه با همکاری ثرد پارتیا حالا سونی سر ویتا به دلایلی جا زد تو این قضیه بحث دیگه ایه.

playstation2

کاربر سایت
Jan 3, 2023
145
معماری که هر سازنده باید برای کنسولش بزنه درست و حسابی بازیا روش اجرا شن
اونم میده amd و یا جای دیگه میسازن کار خاصی نداره. از لحاظ هک و پایرسی هم باز بعیده هک شه البته قاطعانه نمیشه گفت ولی حتی سوییچ هم اون اکسپلویتش رو نینتندو پچ کرد با سخت افزار جدید دیگه هک نشد
مساله فقط آرشیو خود PS نیست رو کنسول دستی بریم
مهمتر از اون برای امثال من بازیهای جدیده خصوصا JRPG ها
روی PC هم بده مشکلی نیست فروششونم بیشتر میشه
بعد با ریموت پلی و گزینه های مشابه نیاز به همین استیم دک هم نیست. اون یه بحث دیگه س کسی که کنسول دستی بخواد سراغ این آپشنا نمیره

درسته
من اگر کنسول دستی و پرتابل بخوام
که مثلا تو حیاط خونه ، تو پارک ، تو ماشین ، تو کوه و دشت و دمن بازی کنم
مطمعنا remote play به دردم نمیخوره

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,764
نام
مراد حلیمی
من به جای سونی بودم فعلا سمت سخت افزار جدید و مخصوصا کنسول دستی نمیرفتم.
اولین و مهمترین دلیلش هم همین بحث استوره...چرا باید بازیهاتو تو یه سخت افزار محدودی بفروشی وقتی میتونی پلاست رو هر دیوایسی منتشر کنی و ازش سود کسب کنی ( اینکه نینتندو با 3ds اینکارو نمیکنه چون طرفدارای متعصب داره که اهل بازی با پلتفرمای دیگه نیستن و بازیاشم عملا رقیب و همتراز نداره)
دومین دلیلش هم اینه وقتی دیگه نمیشه مثه سابق هزینه کرد برای ساخت محتوای متفاوت رو چند تا دستگاه، یا باید برن سمت بهینه سازی بازیهای ps رو کنسول دستی که زمانبره و صدمه میزنه به تجربه رو هر دو دستگاه یا برن سمت کلاود که اونم خیلی از کشورها و طبیعتا بازارهای در حال توسعه بهش دسترسی ندارن.

خلاصه که بنظرم واقعا چالش سونی خیلی زیاده و امیدوارم مثه psvr نباشه دیدگاهش و کمی جامعتر به قضیه نگاه کنه - من جای سونی بودم کل انرژیمو میذاشتم رو چیزی که بهترین و بی رقیبم توش یعنی ساخت بازی فوق العاده

.​

آخرین ویرایش:

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
هندرسون گفته همون واسه ریموت پلی هست(حتی کلاود معمولی هم نیست:D درکل بو های خوبی نمیاد:D)

نیاز کامل به یک ps5 داره
صفحه نمایش1080هشت اینچی وlcd!!!!!!!!!
افتضاح کامل!
سونی چی با خودش فکر کرده
شما بری یه Logitech G cloud یا Razer edge بخری ۳۵۰ تا ۴۰۰ دلار.
هم به یه کنسول دستی اندرویدی با پشتیبانی از GeForce Now و Xcloud و Google play games دسترسی داری هم اپ ریموت پلی نصب می‌کنی موقعی که مخوای بازی ها پلی استیشن ۵ با ریموت پلی میزنی بر بدن

یا یه راهکار خیلی ارزون تر
بک بون میخری برا گوشی تموم. اون سرویس ها هم که تو کنسول اندرویدیها گفتم دانلود می‌کنی جدا نصب مکنی رو گوشی نیازی نیست به این احد و واحد

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
اگر فقط برای Remote Play باشه که فیل کامله.
می تونی بقیه Handheld های Cloud یا غیر Cloud رو بخری بعد اپ همچی روش نصب می شه از جمله همین اپ Remote Play.
کلا من نمی فهمم وقتی هم خود Remote Play هم PS Now اپ دارن چرا باید یه Handheld ای عرضه بشه که فقط محدود به همینا یا یکی از اینا باشه!
امیدوارم حداقل اگر چیزی عرضه می کنه Android زده باشه تنگش با قیمت پایین که بتونه با Handheld های لاجیتک و ریزر رقابت کنه وگرنه اگر انحصار سرویس های خودش باشه نیومده فیل اه و فاجعه ترین حالت اینه که فقط برای Remote Play باشه.

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,163
نام
سبحان
هندرسون گفته همون واسه ریموت پلی هست با کد نیم Q Lite(حتی کلاود معمولی هم نیست:D درکل بو های خوبی نمیاد:D)

1-نیاز کامل به یک ps5 داره
2-نیاز دائمی به اینترنت
3-Haptic feedback
4-صفحه نمایش1080هشت اینچی وlcd!!!!!!!!!
اگه بخواد کلود باشه که باید از سرویس های کلود رقیب مث Geforce now و game pass استفاده کنه که سونی عمرا اجازه همچین چیزی بده :D
اگه ریموت پلی باشه که همین الان رو گوشیامون در دسترسه و با یه روتر 5 گیگاهرتز و یدونه تبدیل 200 هزار تومنی، گوشی روی دسته ست میشه و بدون مشکل میشه بازی کرد حتی به صورت 120 هرتز!
بعد ریموت پلی روی تا اونجایی که من تست کردم نیازی به اتصال دائم اینترنت نداره
لابد قیمتش هم میخواد بزاره 300 دلار ناقابل!
خلاصه اینکه بلانسبت بلانست بو عنننننننن میاد!

• Like
Reactions: playstation2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر