احتمال نمایش Assassin’s Creed Victory در GDC 2015

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
086010bb6d68cb09066d5bb77115b22353e111bc.jpg

Ashraf Ismail که در نقش creative director در Ubisoft فعالیت دارد قرار است در مورد بازی جدید معرفی نشده ای در کنفرانس سازندگان بازی در سال 2015 که Ubisoft در آن برنامه های بسیاری دارد نمایشی داشته باشد.

Ismail قبلا برروی Assassin’s Creed IV: Black Flag که در سال 2013 عرضه شده کار کرده است. Assassin’s Creed Victory توسط Ubisoft تایید شده ولی به نظر این ناشر تا به حال صحبتی از نمایش بازی به میان نیاورده است. بسیاری بر این باورند که این بازی قرار است در GDC امسال نمایش داده شود.

Victory نام بازی جدید از فرنچیز Assassin’s Creed است.
GDC در 4 مارس برگزار می شود.
thumb_672451c69420643d6bccf245cb675755d58b0324.jpg

منبع

S O R E N

کاربر سایت
Feb 15, 2015
7
نام
محمدرضا
اگه یوبی یکم کمر همت ببنده بنظرم این بازی میتونه بازگشت موفقی باشه به دوران اوج گیری سری اساسین کرید :(
اتمسفر بازی نوید اینو میده که ممکنه تو این نسخه بخش مخفی کاری پررنگ تر بشه چون من یه سری نقدهای داخلی و خارجی رو در مورد Unity چک میکردم بعضی ها از بخش مخفی کاری ضعیف در Unity شاکی بودن ! :|
در مورد این نسخه باید بگم همون موقع وبسایت Kotaku گفته بود این نمایشی که ما از گیم پلی دیدیم قرار بوده در همایش E3 2015 ازش رونمایی بشه ! :|
بنظرم اگه قرار باشه تو GDC 2015 چیزی از این بازی نمایش داده بشه چیزی در حد یه تریلر 1:30 دقیقه خواهد بود و به احتمال 80 درصد نمایش گیم پلی میره به کنفرانس مایکروسافت :bighug:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
ربطی نداره
اول اینکه AC Unity خیلی قشنگ بود (در کل سری AC شکستی نداره :d از دم همشون جذابن، یکی بیشتر، یکی کمتر :d)
دوم اینکه مطمئن باش قبل از اینکه AC Unity عرضه بشه ایشون رو بازی کار میکرده و کلا ربطی به AC Unity نداره (یادمه اون موقع که یه سری خبر ازش لیک شد گفته بودن چند سال هست دارن رو بازی کار میکنن و طبیعی هم هست چون بعد از یه مدت کوتاهی از عرضه AC Unity اینا حتی تریلر گیم پلی از بازی هم نشون دادن البته پشت درهای بسته :d قطعا نمیتونستن در عرضه اون مدت کوتاه تا این حد پیش رفته باشن)
کارگردان همه چیز بازی زیر دستشه! AC U مشکلات فنی زیاد داشت حالا اینکه خود بازی خوب بوده بازم فدای مشکلات فنی ـش شد و از نظر متا هم که پایین ترین نمره سری رو گرفت!
حالا اینکه تا اون موقع نتونسته بهینه تحویل بده حالا شاید مشکل از خود یوبی سافت باشه که فشار آورده!

ولی در کل به غیر از قضیه Unity کارگردان AC IV رو خیلی قبول دارم چون یک بازی تر و تمیز تحویل داد از نظر پایبند بودن به ریشه های سری هم معلومه نمیشه دزدان دریایی کارائیبو به اساسینای واقعی نزدیک کرد!
این نسخه هم گفتم طبق عکسایی که اومده بنظر نمیاد زیاد به ریشه های AC پایبند باشه و حداقل AC نباشه یک بازی سطح بالا مثل AC IV باشه :D

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
کارگردان همه چیز بازی زیر دستشه! AC U مشکلات فنی زیاد داشت حالا اینکه خود بازی خوب بوده بازم فدای مشکلات فنی ـش شد و از نظر متا هم که پایین ترین نمره سری رو گرفت!
حالا اینکه تا اون موقع نتونسته بهینه تحویل بده حالا شاید مشکل از خود یوبی سافت باشه که فشار آورده!

ولی در کل به غیر از قضیه Unity کارگردان AC IV رو خیلی قبول دارم چون یک بازی تر و تمیز تحویل داد از نظر پایبند بودن به ریشه های سری هم معلومه نمیشه دزدان دریایی کارائیبو به اساسینای واقعی نزدیک کرد!
این نسخه هم گفتم طبق عکسایی که اومده بنظر نمیاد زیاد به ریشه های AC پایبند باشه و حداقل AC نباشه یک بازی سطح بالا مثل AC IV باشه :D

مجید به نکته خوبی اشاره کرد. IV واقعا ارتباط دادنش به این سری، سخت بود. بعد از اون Unity اومد. صرفا بیشتر شبیه به فیلم عاشقانه ای بود با طعم اکشن. کسی منکر این نیست. این یعنی یوبیسافت می خواد این سری رو وارد یک راه جدید کنه و سعی کنه AC ها رو از تمام جهت ها بررسی کنه. بر عکس تعداد دیگه از افراد من با این به اصطلاح پایبند نبودن مخالف نیستم. ببینید به لطف این ناپایبندی ها ما تونستیم در نقش یک دزد دریایی به عنوان یک AC نقش آفرینی کنیم. تونستیم عشق، نفرت، انتقام و انقلاب رو با یونیتی از دید یک AC به طور کامل بررسی کنیم. در حالیکه اگه سعی می کرد داستانی همانند اتزیو روایت میشد(که البته اتزیو و شخصیتش شاهکار بود)، این سری حتی از لحاظ داستانی هم به سمت تکراری شدن می رفت. به هر حال من به Victory خیلی امید دارم. به خصوص داستانش.

یه جند نا نکته :لندن عصر ویکتوریا یه سری ویژگی های خاص داره. لندن عصر ویکتوریا جز اون زمانایی بوده که مردم به خاطر قدرت خواهی مقامات سختی می کشیدن. از این سختی ها می تونیم به آلودگی هوا، کثیفی بیش از حد لندن، کودکان کار و... اشاره کنیم که زمنیه ساز یه سری اعتراض از جانب مردم بودن. اساسین ها در کنار مردم و تمپلار ها علیه این اعتراضات.
از این قضایا که بگذریم خیلی از افراد مشهور توی این عنصر می زیستن و شاید هم دقت کنید شاید هم اگه اشتباه نکنم چارلز دیکنز هم توی این عصر بوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر