شایعه احتمال مولتی پلتفرم شدن برخی از عناوین قدیمی Xbox

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
گزارش جدید رسانه ویندوز سنترال به این موضوع اشاره دارد که ممکن است عناوین قدیمی شرکت Microsoft، برای سایر پلتفرم‌ها عرضه شوند. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Ori بر روی نینتندو سوئیچ

به‌دنبال شایعه پورت شدن بازی Hi-Fi Rush برای نینتندو سوئیچ، اکنون گزارش جالب دیگری منتشر شده که به مولتی پلتفرم شدن عناوین قدیمی ایکس باکس اشاره دارد. جز کوردن از رسانه ویندوز سنترال در این گزارش مدعی شده که این موضوع، توسط منابع اثبات‌شده و قابل اطمینان مطرح شده است. او گفته که: «مایکروسافت درحال بررسی انتشار برخی از عناوین قدیمی خود بر روی سایر پلتفرم‌ها است.» با این وجود، او می‌گوید که جزئیات دقیق‌تر برنامه‌های مایکروسافت در حال حاضر نامعلوم و تأییدنشده‌ هستند.

در حال حاضر مشخص نیست که آیا این گزارش تنها به عرضه عناوین ایکس باکس بر روی کنسول نینتندو سوئیچ اشاره دارد، یا اینکه پلی استیشن نیز در استراتژی مایکروسافت نقشی خواهد داشت. همچنین باید دید که آیا منظور از عناوین قدیمی، بازی‌های نسل هشتمی است یا می‌توان انتظار عرضه مجدد بازی‌های محبوب نسل هفتمی ایکس باکس بر روی پلتفرم‌های دیگر را داشت.

با توجه به عرضه بازی‌های مجموعه Ori و همچنین Quake 2 Remastered بر روی کنسول‌های دیگر، احتمال مولتی پلتفرم شدن سایر عناوین نیز چندان دور از ذهن به‌نظر نمی‌رسد. اما همانند همیشه، برای اطلاعات دقیق‌تر باید منتظر اخبار رسمی از سوی مایکروسافت باشیم.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
اگه هنوز متوجه آیرونی قضیه نشدید و فکر میکنید واقعا ما حاضریم برای بازی های مایکروسافتی که در بهترین حالت همرده عناوین شرکت های EA و UBI هستن (نه کپکام و باندای)، پول خرج کنیم... سخت در اشتباهید و باید بگم تمام بحث های این تاپیک ترولی بیش نیست :D

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
من خودم PS دارم ولی بدون تعصب بازی کردن گیرز آف وار و استارفیلد لذت بخش هستش
منم خودم الان تو پارکینگ F35 پارک کردم ولی بدون تعصب روندن قاهر ۳۱۳ خیلی لذت بخش هستش :)

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
361
به نظر منم سونی بیاد همینکارو کنه GT7 برای PC/XBOX بده
یه سوال
سونی به چه دلیل باید روی اکس باکس بازیهاش رو عرضه کنه ؟ بخاطر فروش انگشت شمار بازی ها روی این پلتفرم ؟ 😁

Booker DeWitt

کاربر سایت
Sep 13, 2022
172
منم خودم الان تو پارکینگ F35 پارک کردم ولی بدون تعصب روندن قاهر ۳۱۳ خیلی لذت بخش هستش :)
داداش تو دیگه از اون طرف بوم افتادی اوضاعت خیلی خرابه 🤣
اون بازی هایی که دوستمون گفت AAA عام پسند هستند طبیعتا هر گیمری دوس داره تجربه کنه مگه اینکه مشکلی داشته باشه.

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
اگه هنوز متوجه آیرونی قضیه نشدید و فکر میکنید واقعا ما حاضریم برای بازی های مایکروسافتی که در بهترین حالت همرده عناوین شرکت های EA و UBI هستن (نه کپکام و باندای)، پول خرج کنیم... سخت در اشتباهید و باید بگم تمام بحث های این تاپیک ترولی بیش نیست :D

View attachment XiaoYing_Video_1704806359546.mp4

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,411
نام
aliakbar
شایعه شده hifi rush و یه بازی گس شاید واسه بقیه پلتفرمها عرضه شه.

واکنش نابقه های بازیسنتر:

هیلو رو ps5 گرافیکش بالاتره.
استارفیلد رو ps5 لودینگ نداره.
فیل اسپنسر قمار باز حریفت منم.
hifi rush رو مولتی میکنه که 78 میلیاردی که هزینه کرده رو جبران کنه.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
من خودم PS دارم ولی بدون تعصب بازی کردن گیرز آف وار و استارفیلد لذت بخش هستش
داداش من خودم xbox series s دارم ولی زورم میاد starfield رو بازی کنم.
سیستم شوتینگ خوبی داره ولی داستان و RPG بازیش کلا اوته :-q
البته سونی هم همه بازی هاش خوب نیستن. برای مثال Horizon جدید که کلا از لحاظ خلاقیت زیر خط فقر بود.

• Like
Reactions: jdepp and Cait Sith

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
باز هم همون حرفای تاریخی قدیمی...اینکه فقط بازی های ناشر X بازی هستن بعلاوه دو سه تا استودیو دیگه که همونا هم یکی دو عنواشون فقط مد نظره و بقیه بازی ها ناشرهای دیگه اسباب بازی هستند.
یه جوری از مولتی شدن های فای راش حرف میزنید انگار قبلا اتفاق نیفتاده این مورد برای آی پی دیگه مایکروسافت
یه جوری از مولتی شدن شیبه ساز نارگیل چینی هنوز صحبت نکردید البته ولی بزودی خواهید کرد انگار بده یه بازی سرویس محور مولتی پلیر موفق به جامعه بازیکنان بیشتری دسترسی داشته باشه.
بعدش هم این خبر مولتی پلتفرم شدن اکس باکس و تبدیل شدنش به ناشر بیشتر از اینکه براتون خنده دار باشه باید گریه دار باشه که همین اندازه کله مورچه رقابتی هم که جریان داره تموم میشه و سونی هر طور خواست با مخاطبش برخورد میکنه.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
باز هم همون حرفای تاریخی قدیمی...اینکه فقط بازی های ناشر X بازی هستن بعلاوه دو سه تا استودیو دیگه که همونا هم یکی دو عنواشون فقط مد نظره و بقیه بازی ها ناشرهای دیگه اسباب بازی هستند.
یه جوری از مولتی شدن های فای راش حرف میزنید انگار قبلا اتفاق نیفتاده این مورد برای آی پی دیگه مایکروسافت
یه جوری از مولتی شدن شیبه ساز نارگیل چینی هنوز صحبت نکردید البته ولی بزودی خواهید کرد انگار بده یه بازی سرویس محور مولتی پلیر موفق به جامعه بازیکنان بیشتری دسترسی داشته باشه.
بعدش هم این خبر مولتی پلتفرم شدن اکس باکس و تبدیل شدنش به ناشر بیشتر از اینکه براتون خنده دار باشه باید گریه دار باشه که همین اندازه کله مورچه رقابتی هم که جریان داره تموم میشه و سونی هر طور خواست با مخاطبش برخورد میکنه.
یکی translate کنه 😂

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر