احتمال ممنوع شدن Modern Warfare 3 در انگلیس، پس از نمایش تریلر بازی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
در تریلر بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در تاریخ 23 می، صحنه ای هست که یک قطار رو در حال خارج شدن از ریل و انفجار در متروی لندن نشون میده.

روزنامه انگلیسی Daily Mail گزارش داده که بسیاری از خانواده های قربانیان حادثه متروی لندن در تاریخ 7 جولای 2005 (معروف به بمب گذاری های 7/7 که باعث کشته شدن 52 نفر انگلیسی در متروی لندن شد) این تریلر رو دیدند و محتوای اون براشون ناخوشایند و آزاردهنده بوده.
kidseyessmiley2.gif

خانم Vivienne Pattison، سخنگوی گروه Mediawatch UK [یکی از این گروه هایی که به محتوای نامناسب در رسانه ها اعتراض می کنند] گفته:

"من نگرانم که این جور گیم ها بیش از حد واقعی هستند و در زمینه ای دارند رخ میدن که برای ما آشنا هست. با توجه به این که از حوادث 7/7 مدت زیادی نمی گذره، این بسیار نامطبوع هستش".

به خاطر دارید که در بازی MW2 هم مرحله ای تحت عنوان "روسی صحبت نمی کنیم" وجود داشت که در اون بازیگر در نقش یک جاسوس CIA که خودش رو در قالب یک تروریست در آورده بود مردم بی گناه رو در فرودگاه به گلوله می بست. اون مرحله هم Infinity Ward رو مجبور کرد که گزینه ای برای حذف کردن اون مرحله در ابتدای اون بگذاره.

وب سایت Spong جوابیه ای از طرف Activision در پاسخ به تلاش هایی که برای ممنوع کردن بازی در انگلستان شده ارائه کرده:

"بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 یک بازی اکشن تخیلی با گروه هدف بالغین است که در جنگ جهانی سوم رخ می دهد. صحنه های بازی صرفا تخیلی هستند و قصد بازسازی کردن هیچ رخداد تاریخی در اونها نبوده".

منبع: callofduty-community

----------------------------------------------
- خوب! به نظرتون انگلیسی ها که خیلی ناسیونالیست هستند و تو این جور چیزها شوخی ندارند واقعا جلوی فروش این بازی رو توی یکی از مهمترین و پرفروش ترین کشورها می گیرند؟
یا شاید هم چنین حرکاتی انقدر قوی نیست که جلوی میلیون ها گیمری که منتظر این بازی در انگلیس هستند رو بگیره؟
شاید هم همه اینها جنگ زرگری برای جلب توجه و افزایش فروش بازیه؟

شما چی فکر می کنین؟ ;)

پ.ن: بچه ها لطفا بحث های عجیب و غریب مربوط به تروریسم و اینها نکنید. فروم گیمینگ هستش. ممنونم... :)

آخرین ویرایش:

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
پ.ن: مرحله ی We are not talking Russian، زشت ترنین و کثیف ترین و غیر انسانی ترین چیزی بود که یه بازی میتونست داشته باشه!
خیلی از خودم بدم اومد بعد از اون مرحله!
اتفاقا اون مرحله از نظر من بهترین مرحله ی بازی بود چونکه براحتی می تونست تمایلات مجرمانه رو که هر انسانی تو خودش داره رو تا حدی ارضا کنه...
من تمام عشقم این بود که اونایی که زخمی بودن و خودشونو رو زمین می کشیدن رو تیر خلاص بزنم :dو همه چمدونها رو هم تیربارون می کردم:d
به نظر من قشنگترین مرحله بازی بود خصوصا اونجا که makarov دم آمبولانس آدمو خلاص می کرد:x

Bedeadorsatani

کاربر سایت
Apr 21, 2011
14
نام
Arvin
پ.ن: مرحله ی We are not talking Russian، زشت ترنین و کثیف ترین و غیر انسانی ترین چیزی بود که یه بازی میتونست داشته باشه!
منم اتفاقا همین حس رو داشتم اولش ولی بعدش فهمیدم چه لذتی داره ملت رو مث پشه میکشی احساس گولاخ بودن میکردم دی

ARN31

کاربر سایت
May 15, 2010
341
ولی چقدر این انگلیسی ها فوفولن :d یه مرحله بازی ویدئویی هم نمیتونن تحمل کنن :d
امیدوارم تو MW3 شاهد یه مرحله ای مثل No Russian باشیم که تو انگلیس اتفاق بیوفته و مردم بیچاره و بی گناه انگلیس رو به یه تیکه گوشت چرخ شده تبدیل کنیم ( زیادی قاط زدم ) :d )x

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: GrAy MooN

PXG

La Belle Époque
کاربر سایت
Jan 2, 2006
1,192
نام
پوريا
روسی صحبت نمی کنیم چیه . '' No russian ''

شما اینو روسی صحبت نمی کنیم ترجمه می کنید ؟

No Russian

The player as Joseph Alan, under the alias Alexi Borodin , starts out in an elevator with Vladimir Makarov and three other gunmen in Zakhaev International Airport.Makarov reminds them not to speak Russian, instead English is used

The name of the mission, No Russian, could refer to a number of things. The most obvious is Makarov's reminder at the beginning of the mission, reminding the team to speak English, because Makarov is using the terrorist attack as a spark for an American-Russian war
http://callofduty.wikia.com/wiki/No_Russian

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
Infinity میخواسته نماد کشورا رو تو تریلر نشون بده و یه جوری باشه که بشه فهمید کجاس، مثلا واسه پاریس برج ایفل و واسه لندن، ماشینای معروف پلیسشون و مترو رو خواسته نشون بده ... از شانس بدشون اینجوری شده ... :d
با یه معذرت خواهی همه چی حل میشه، اکتی کسی نیست که زیر همچین بازاری رو از دست بده واسه یه همچین موضوعی!

اتفاقا یه دوست داشتم به دلیل اینکه بدش میومد تو اون مرحله ملتو بکشه جوگیر میشد و یارای خودشو میکشت !!!!!!!!!! ( طرفداری ملتو میکرد )

آخرشم اونجای بازی گیر کرد و دیگه بازی نکرد . :)):)):))=))=))=))

خیلی خیلی گولاخ بود .

• Like
Reactions: shahnam

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من که تو اون مرحله هیچکس رو نکشتم، روحیتم اجازه نداد. ملت میدوئیدن بال بال میزدن بعد خلاصشون میکردی حیف بودن.

دسشون درد نکنه یه مرحله هم بزارن ما این چشم این ملکه رو در بیاریم خب ...
خداوندا، من دلم پر پر میشه برای این روحیه ی ضعیف انگلیسی ها، الهی پیش مرگشون نشم انشاالله که اینا اینقدر دل نازکن.
الان اون خانواده اون چند نفر دلشون همچین پر کشید؟

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
روسی صحبت نمی کنیم چیه . '' No russian ''

شما اینو روسی صحبت نمی کنیم ترجمه می کنید ؟

من این پست شما رو ندیده بودم، ولی همون طور که PXG گفتند دقیقا معنی اش همینه که به زبان روسی صحبت نکنیم.

وقتی مطمئن نیستی که نباید ایراد بگیری... /:)

silent-hell

کاربر سایت
Nov 3, 2009
224
دوستان نگران چه هستید؟ تا امروز همه چی گیرمون اومده و بازی کردیم اینده هم همینطور خواهد بود

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
این انگلیسی ها هم ذارن پا میذارن جای پای استرالیایی ها.مگه بازی نقل و نباته خانواده ی قربانیان دیدن.
سر medal هم همین مسخره بازی رو در اوردن.
در ضمن No russian هم یعنی (روسی نه)اینو ماکاروف میگه به اعضای گروهش که مثلا روسا رو نکشن

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
كلا امسال سال MW نيست.داره همينجوري بد مياره!:dمن خودمم اين بازي رو تحريم كردم.:d

اقا مطمعني؟ پيش فروشش تو دو هفته ي اول نسبت به پيش فروش black ops ٤ برابر بوده:d

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
در ضمن No russian هم یعنی (روسی نه)اینو ماکاروف میگه به اعضای گروهش که مثلا روسا رو نکشن
تو فرودگاه روسیه چجوری میشه روسها رو نکشت؟؟:d
اصلا داستان بازی این بود که ماکاروف و رفقاش:d با اسلحه های امریکایی اون کار رو تو فرودگاه روسیه کردن تا به اسم امریکا تموم بشه و باعث جنگ روسیه و امریکا بشه که تو بازی شاهدش بودیم.

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
من این پست شما رو ندیده بودم، ولی همون طور که PXG گفتند دقیقا معنی اش همینه که به زبان روسی صحبت نکنیم.

وقتی مطمئن نیستی که نباید ایراد بگیری... /:)

زبان انگلیسی جدید ! داستان بازی و ... یه چیز دیگست .
این کلمه روسی صحبت نکنید معنی نمیده !

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
چی میشه یه مرحله بزارن قطری جایی که ما دل خوش ازشون نداریم)x بزنیم لتو پارشون کنیم ...! >:)

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود

زبان انگلیسی جدید ! داستان بازی و ... یه چیز دیگست .
این کلمه روسی صحبت نکنید معنی نمیده !

فقط کافی بود چند تا پست بالاتر تون رو می خوندید! :arrowu:

dr.hamidreza

کاربر سایت
Feb 21, 2011
238
نام
حميدرضا
دوستان اگه یادتون باشه ابتدای مرحله ماکاروو میگه remember no russian معنای این جمله بستگی به معنای russian داره که دوتا معنی داره :
1- زبان روسی که در این صورت منظورش اینه که ما نباید در طول مرحله روسی صحبت کنیم تا نفهمن ما روس هستیم و بشه آمریکایی ها رو متهم کرد و ... .

2- مردم اهل روسیه، اگه منظورش این باشه که یعنی نباید بگذاریم هیچ کسی توی اون فرودگاه زنده بمونه.
من که هرچی به این موضوع فکر کردم نفهمیدم منظور ماکاروو کدوم معنی russian بوده.
در باره ی مرحله هم خیلی احساس >:) میکردم چند بار سعی کردم ماکاروو رو بکشم که هر بار بر و بچ عصبانی شدن دشمن رو ول کردن زدن خودم رو کشتن ماکاروو هم نمرد :> منم حساس:d

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر