شایعه احتمال عرضه DmC بر روی PC

F4T4L1TY

کاربر سایت
Oct 23, 2011
231
با سلام

kunye.jpg

طبق صفحه اطلاع رسانی بازی Devil May Cry در فیس بوک، احتمال عرضه شدن DmC (ریبوت) برای پلتفرم PC وجود دارد.

این بازی که تاریخ انتشار آن هنوز نامعلوم است، قرار بود فقط برای پلتفرم های PS 3 و Xbox 360 عرضه گردد.

اما در صفحه فیس بوک این بازی، در قسمت Info پلتفرمهای این ورژن از بازی Xbox 360, PS 3 و PC نوشته شده است.

نکته اینجاست که تا چندی پیش فقط PS 3 و Xbox 360 در قسمت پلتفرم های این بازی نوشته شده بود، که هم اکنون PC نیز به آنها اضافه شده است.

گرچه هنوز این خبر به صورت رسمی از طرف سازندگان تایید و یا تکذیب نشده است، اما احتمال میرود این بازی با تاخیری نسبی، برای پلتفرم PC نیز منتشر شود.

منبع
اساتید ببخشن دیگه! اولین خبرم بود :D

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
احتمالش هست بازی واسه pc بیاد. چون چند سالی هست capcom رو pc سرمایه گذاریهای خوبی کرده.
البته اگه کنسولی ها نیان بگن: capcom مگه از pc چه خیری دیده که حالا بخواد ببینه.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
احتمالش هست بازی واسه pc بیاد. چون چند سالی هست capcom رو pc سرمایه گذاریهای خوبی کرده.
البته اگه کنسولی ها نیان بگن: capcom مگه از pc چه خیری دیده که حالا بخواد ببینه.
خیالت راحت باشه وحید.همونطور که نسخه قبلیش برای PC عرضه شد این نسخه هم عرضه میشه.به قولی دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره.:d
capcom مگه از pc چه خیری دیده که حالا بخواد ببینه:d

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
چرا همش میگین نسخه قبلی؟
مگه نسخه سوم هم واسه PC نیومده؟ من بازیش کردم نکنه با شبیه ساز بوده ما خبر نداشتیم؟:))
البته امیدوارم که بیاد

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
چقدر پی سی باز ها خوار و ذلیل شدن که برای یه بازی باید منتظر شایعه از این و اون باشن آخرش هم مثله I am Alive بگن برای پی سی نمیاد=((

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
چقدر پی سی باز ها خوار و ذلیل شدن که برای یه بازی باید منتظر شایعه از این و اون باشن آخرش هم مثله I am Alive بگن برای پی سی نمیاد=((

دوست عزیز این چه حرفیه شما میزنی!!!
PC شاید مثل قدیم نباشه ولی ذلیل هم نشده که بند دوتا بازی اینجوری باشه
PCبازا کلا هم خیلی منتظر این بازیها نیستند ,ولی اگه بیاد استقبال میکنند!!

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
دوست عزیز این چه حرفیه شما میزنی!!!
PC شاید مثل قدیم نباشه ولی ذلیل هم نشده که بند دوتا بازی اینجوری باشه
PCبازا کلا هم خیلی منتظر این بازیها نیستند ,ولی اگه بیاد استقبال میکنند!!
حرف شما کاملا متین من خودم فن پی سی ام ولی اگه یه روزی بیاد که دیگه برای پی سی بازی نیاد(مثلا میگم)اون وقت شما میای بازی 1 یال پیش رو 10 بار تموم کنی و هنوز بگی پی سی؟

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
حرف شما کاملا متین من خودم فن پی سی ام ولی اگه یه روزی بیاد که دیگه برای پی سی بازی نیاد(مثلا میگم)اون وقت شما میای بازی 1 یال پیش رو 10 بار تموم کنی و هنوز بگی پی سی؟

خب اون روز اصلا هیچ وقت قرار نیست بیاد,اوضاع PC شاید خوب و بد بشه ولی هیچوقت دیگه اینجوری نمیشه!!
اگه هم بر فرض کاملا محال اینجوری بشه مسلما منم از رو ناچاری میرم سمت کنسولا ولی نمیشه دوست عزیز,خیالت راحت!:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر