احتمال عرضه Crysis برروی کنسول ها بسته به فروش نسخه PC

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
Cevat Yerli در سخنان خودش با Game Informer بیان کرد که بازی شوتر و شگفت انگیز Crysis احتمال داره که برروی کنسول ها نیز عرضه بشه چناچه فروش این بازی به اندازه کافی موثر و گیرا باشه تا بتونه اونو تضمین کنه! این خبر احتمالا باعث تحریک کنسول باز هایی که دارای PC های عصر حجر هستند و همچنین رنجیدن و برآشفتن PC باز هایی می شه از که از روی نومیدی در حال چنگ زدن به بازی ای هستند که می دونند باعث ایجاد هرس و حسادت در کنسول های رقیبشون می شه!

Yerli گفت: "ما هنوز تصمیم نگرفته ایم که چه اتفاقی در آینده خواهد افتاد، چون ما ابتدا می خوایم ببینیم که این بازی چطور در دید عموم و منقدان از لحاظ نمره ای و ... پذیرفته می شه"
"ما معتقدیم که این بازی حداقل با قدرت FarCry ظاهر خواهد شد، من شخصا امیدوارم که این بازی به طور میانگین 5% افزایش ارزشی داشته باشه و در این صورت است که دلیل لازم برای ما فراهم می شود تا بگوییم: بسیار خوب، بزار ببیینم چطور می توانیم Crysis را روی کنسول ها بیاوریم!"

اما PC باز ها خیلی زود ناراحت و رنجور نشوید!! اگر Crysis به کنسول ها راه پیدا کنه قطعا تغییر و خسارت هایی خواهد دید. Yerli در ادامه می گه: "مردم از من سوال می کنند آیا چنین چیزی ممکنه؟ (Crysis روی کنسول)؛ البته که ممکنه! شما حتی Crysis را روی DS هم می تونید ببینید ولی نه این Crysis رو!! شما نمی تونید Crysis ی که روی PC می باشد را روی هیچ کنسول دیگری ببینید. کاری که باید انجام دهید سازش با طراحی و همچنین طراحی مراحل بازی به منظور ساختن گیم پلی Crysis روی کنسول ها هست که به این منظور باید یک Crysis فرعی ساخته و آنرا برای X360 و PS3 بهینه کرد. در حقیقت اگر ما چنین کاری بکنیم، آنرا برای هر پلتفورمی بهینه سازی خوااهیم کرد."

Crysis احتمالا سراغ کنسول ها هم خواهد رفت اما هیچ وقت نمی تونه همون ورژن PC باشه.

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
پس خیال کردی wii هست یا ps2 !؟:biggrin1:

نه گفتم شاید انحصار یه کدومشون باشه

اگر اینطوری بشه مثلا انحصار 360 بشه طرفداران اون یکی کنسول به *** میرن

اما خوب 99% بعیده و مطمئنا برای هر دو عرضه میشه;)

منتظریم تا خبر تایید بشه و تاریخ انتشار رو بشنویم (مطمئنا همین موقع سال 2008;))

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
نه گفتم شاید انحصار یه کدومشون باشه

اگر اینطوری بشه مثلا انحصار 360 بشه طرفداران اون یکی کنسول به *** میرن

اما خوب 99% بعیده و مطمئنا برای هر دو عرضه میشه;)

منتظریم تا خبر تایید بشه و تاریخ انتشار رو بشنویم (مطمئنا همین موقع سال 2008;))
بازی ناشرش ea هست و اونم وضعش معلومه:)

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
بازی ناشرش ea هست و اونم وضعش معلومه:)

به خاطر همین گفتم خیلی بعیده اما یه دفعه دیدی مایکروسافت یه پولی داد که.....
تازه پیترمور به بخش ورزشی ea اومده شاید بتونه یه کارایی بکنه ، بیخیال
بهتره ادامه ندیم چون......

موفق باشید ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر