شایعه احتمال عرضه ی RESIDENT EVIL 5 برای PC قوت گرفت!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
25rce9s.jpg

تهیه کننده ی کپکام، Jun Takeuchi مجددن اعلام کرد پلتفرم PC،پلتفرم اصلی برای توسعه ی بازی RE 5 است.وی در پاسخ به این پرسش Eurogamer که چرا نسخه ی در حال ساخت xbox 360 این بازی به جای نسخه ی ps3 در نمایش کپکام 2008 در معرض نمایش قرار گرفت گفت،به علت شباهت های سخت افزاری،پورت کردن از pc روی xbox 360 سریع تر انجام می شود.
بدون شک این سخنان آغازگر شایعاتی مبنی بر انتشار RE5 بر روی پلتفرم pc خواهد بود.در عین حال کپکام اعلام کرد که فعلاٌ عرضه ی این بازی،تنها برای xbox 360 و ps3 تأیید شده است.

منبع:http://pc.ign.com/articles/879/879239p1.htm

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
اینم مثل خیلی از بازی های دیگه که گنده لاتشون gta iv بود میاد نگران نباشین
به قول معروف این PC که میماند

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
اینم مثل خیلی از بازی های دیگه که گنده لاتشون gta iv بود میاد نگران نباشین
به قول معروف این PC که میماند
این با GTA IV فرق میکنه نسخه قبلی هم به همت UBISOFT بود که روی PC اومد و همون بهتر که نمیومد چون یه پورت افتضاح به تمام معنا بود مثلا تو بازی چیزی به نام نورپردازی وجود نداشت ........
در ضمن لینک خبر مشکل داره

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
این با GTA IV فرق میکنه نسخه قبلی هم به همت UBISOFT بود که روی PC اومد و همون بهتر که نمیومد چون یه پورت افتضاح به تمام معنا بود مثلا تو بازی چیزی به نام نورپردازی وجود نداشت ........
این بازی اگر بخواد روی PC بیاد پرت نمیشه ! چون Lead Platformـش PC هست و در اصل روی PS3 و 360 پرت میشه. اومدنش برای PC هم اصلاً دور از انتظار نیست. ( البته بعد از مدتی بعد از عرضه ی نسخه ی کنسولی )
----------------
این تاپیک رو باید تو بخش شایعات میزنید نه اینجا !
درضمن من اصلاً نفهمیدم که شما چی گفتین !!!

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
از آنجا که تمام نسخه های قبلی(1-2-3-4) برای pc اومدن من فکر کنم این یکی هم از این قاعده مستثنا نیست.
.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
این بازی اگر بخواد روی PC بیاد پرت نمیشه ! چون Lead Platformـش PC هست و در اصل روی PS3 و 360 پرت میشه. اومدنش برای PC هم اصلاً دور از انتظار نیست. ( البته بعد از مدتی بعد از عرضه ی نسخه ی کنسولی )
----------------
این تاپیک رو باید تو بخش شایعات میزنید نه اینجا !
درضمن من اصلاً نفهمیدم که شما چی گفتین !!!

خوب مورد اول درسته تاپیک باید تو بخش شایعات باشه که درست شد.
اما مورد دوم: من که درست توضیح دادم شما درست متوجه نشدید . Jun Takeuch تو اخرین مصاحبه خودش اعلام کرد که پلتفرم اصلی این بازی PC هست. بنابرین اومدنش برای PC دور از انتظار نیست. خوب شد خود شما هم این موضوع رو تایید کردید

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
؟؟؟ Is Resident Evil Coming to PC

اقا میسم من خودم با نسخه ی تبدیل شده ی PS2 به PC رو بازی کردم. البته چند جا من خوندم که یه نسخه ی دیگه هم در کار هست که گرافیک 256Mb به بالا میخواد. به هر حال هر چقدر هم تو گرافیک ضعف داشت باز هم Resident Evil بود. نمیشد که قید بازی کردن زد. اون در اصل نسخه GC بود که بعد برای PS2 وبعد برای PC و Wii عرضه شدند. ولی این نسخه در اصل برای PC هست که خود Jun Takeuchi اعلام کرده. به هر حال اگه یه نگاه به سیاست های Capcom داشته باشید معمولا بازی های خودش رو اول برای کنسول بعد برای PC عرضه میکنه مثل DMC4 یا RE4 که همه با تاخیر برای PC اومدند. البته این سیاست ها رو معمولا شرکت های دیگه مثل RockStar هم داره.

روی لینک کلیک کن بعد که صفحه باز شد با جمله ی Is Resident Evil Coming to PC مواجه میشی.
اولی خط هم اگه نگاه کنی نوشته :
Capcom producer Jun Takeuchi has said that Resident Evil 5's main development platform is the PC.

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
دیگه این تابلو هست که برای PC میاد . اینا که دارن بازی رو روی PC میسازن روی همونم تست میکنن و کلی کار دیگه خوب بعده یه مدت که فروش کرد برای کنسولها همونو برای PC هم میدن اصلا جای شکی نیست .

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
میشه با در نظر گرفتن سابقه ی capcom دز این چند سال اخیر راحت گفت که مطما باشید این بازی را بر روی pc بازی خواهید کرد!:d

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
خو اینکه خیلی قدیمی بود :D تازه Sven هم گفته " منتظر اخبار باشید چون هنوز معلم نیست [که روی PC بیاد یا نه] "

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
بله درسته این بازی لید پلتفرمش PCـــه ولی با وضعیتی که برای DMC4 رخ داد بعید میدونم CAPCOM اینکارو بکنه

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
البته اميدوارم براي PC بياد و همه PC باز ها از اون لذت ببرند.
ولي توجه داشته باشيد اين بازي فعلا داره بر مبنا و به وسيله PC ساخته ميشه نه براي PC اينها خيلي با هم فرق دارند.يعني الان اصلي بازي روي PC ساخته ميشه و بعدش جدا جدا براي كنسول ها پورت ميشه و ادامه كار رو با توجه به اون كنسول ادامه ميدن.

البته شركت اگر بخواد بازي رو براي PC عرضه نكنه يك تختش كمه :biggrin1:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
تاریخ خبر : 4 June

تاریخ امروز : 10 August

تفاوت زمانی : 2 ماه و 6 روز

خسته نباشید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر