احتمال ساخت نسخه بعد Meta gear rising

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی

در مصاحبه ای که اقای korekado از kojima production و اقای inaba از استدیو Platinum Games با Siliconera داشتند علاقه خود را به ساخت شماره بعدی از بازی Meta gear rising ابراز داشتند .
Korekado گفت : « در Rising ما چگونگی رشد و گشترش ابعاد شخصیتی رایدن را خواهیم دید علاوه بر این دنیای متال گیر شخصیت ها و داستان های زیادی در خود دارد و ما می توانیم پتانسیل این دنیا را نشان بدهیم و ان را گسترش نیز بدهیم در واقع ما توانسته ایم این دنیا را گسترش دهیم تا بتوان داستان های عقیق بیشتری برای گفتن داشت . »
در ادامه inaba افزود : « من واقعا بر این باور هستم که رایدن می تواند به عنوان یک شخصیت مستقل رشد کند... اگر Kojima Productions احساس کند به یک بازی دیگر با محوریت رایدن نیاز است من بسیار خوشحال می شوم تا بخشی از پروژه ساخت ان باشم »
حال با توجه به در پیش رو داشتن عرضه Meta gear rising باید دید واقعا احتمال ساخت نسخه بعدی وجود دارد یا این حرف ها بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند؟!

http://www.vg247.com/2012/12/17/metal-gear-risings-future-platinum-would-love-to-make-another-spin-off/

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
مبارکه !
چیزی که توو مخه منه اینه که فکر می کنم خبر جدید از METAL GEAR SOLID ـه
اما خوب که دقت می کنم می بینم ادامه متن خبر که مشخص نیست زده RISING !:|
این RISING خوب با این خبراش مارو به ایستگاه می بره !:d

بعدشم یعنی اینا انقدر از استقبال از این بازی مطمئنن که دارن از نسخه بعدی حرف می زنن آیا ؟!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
بعدشم یعنی اینا انقدر از استقبال از این بازی مطمئنن که دارن از نسخه بعدی حرف می زنن آیا ؟!

این یعنی که اگه استاد انگشت شصت خویش رو به نشانه OK به سازندگان بازی نشان دهد ، قسمت بعدی هم هست>:d

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
فک کنم با این وضعیت بزودی شاهد MGS : Modern warfare هم باشیم >:d< :d اگه بخوان MGS رو زیادی بدن بیرون به اعتبارش لطمه میخوره , اول بذارن ببینیم این چیه بعد یکی دیگه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر