شایعه احتمالا شاهد باندل تیکن 6 خواهیم بود !

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد

1943_300x250.jpg

درود.
بعد از امدن کنسولهای 250gig خبرهایی از امدن باندل های جدید برای کنسولها را میشنویم , و اخرین خبر حاکی از امدن باندلی جدید از بازی تیکن 6 است این خبر را یک سایت هلندی به نام Nextgamer در سایت خودش قرار داده و گویا در هفته های اتی باندل Tekken 6 250 GB
روانه بازار میشه البته هنوز به طور رسمی این خبر گفته نشده و شاید در چند روز اینده شاهد جزئیات بیشتری قرار بگیریم

source

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خب اگر این باندل بیاد و تا اون موقع من PS3 نخریده باشم 10000 درصد این رو میخرم فقط خبری از قیمتش ندارید؟

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,011
نام
Milad
80 گیگ!برای خارجیان که PSN رو دانلود میکنن!کلا خلی هم کمه!یکی از دوستان در استرالیا یک هارد 1 ترابایت وصل کرده به کنسولش!!!!!!:eek:
البته برای ما 20 گیگم زیاده چون PSN رو روی ما میبندن هی هی سرشو بردن هی هی .یدن بهمون هی هی

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان
این شرکت سونی هم معلوم نسیت چی کار داره میکنه 250 گیگ رو میخواییم چی کار تو 80 گیگش موندیم
اقا چرا الکی ایراد میگیرید!!:biggrin1:

من الان خودم PS3 ایم 80 گیگ هست و کلی مشکل جا دارم چون بازی های PSN رو میخرم!!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
منم با 40 گیگ مشکل دارم!الان چندین و چند بازی هم از PSN دارم نمیتونم هارد رو عوض کنم!!!فعلا میسوزیم و میسازیم (البته با پاک کردن سیو های بازی و نصب بازی ها شاید کمی جا باز بشه! :biggrin1: )

MOrteza_DJmix

کاربر سایت
May 14, 2009
1,095
نام
مرتضی
همتون مشكل جا دارين بريم واستون من از 80 گيگ 79 گيگ خاليه هركي خواست بيا يه كم جا بش ميدم:biggrin1:.در ضمن من منظورم اين نبود كه 250گيگ زياده.چون من ADSL ندارم نميتونم هيچي از PSN دان كنم.
در ضمن اينجا تاپيك باندل تيكن هست نه كمبود جا و زيادي هارد لطفا بحث رو ادامه نديم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر