اجرای بازی های Ps1 در Psp (ساده ترین روش )

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
والا من تخصصی در مورد دانگرید و اینا ندارم
ولی برای خود منم اینجوری شد بازی رو که قدیم دانلود کرده بودم اجرا کردم بعدش وسط بازی همینطور گیر کرد بعد رفتم دوباره بازی رو دانلود کردم از یه سایت دیگه با برنامه ی قدیمیم تبدیل کردم باز اجرا نشد بعد اومدم با این برنامه اجرا کردم اجرا شد ولی باز گیر کرد دیگه ناامید شدم اومدم اون نرمال رو fast کردم مشکل حل شد حالا شما اگه میخوای از اون سایتی که دادم هم میتونی دانلود کنی
خبرشو بهم بده
سلام خداروشکر درست شد
ورژن پال رو دانلود کردم و با popsloader رو 6.00 گذاشتم
>:dممنون

imanii

کاربر سایت
Jun 23, 2014
26
سلام اقا خسته نباشین میخاستم بدونم چرا وقتی میخام بازی های ps1 رو تو psp اجرا کنم بعد که رو ش استارت میزنم بر میگرده به صفحه اصلی و این ارور رو میده the game could not be started (80000004 مرسی اگه راهنمایی کنین مدل PSP GO هستش و اپدیتشم از این پوشه ای ها هستش 6.35pro-b که وقتی کپیش میپره میری تو این پوشه باز همه چی درست میشه خودمم قبلا psp داشتم مدل هزار اما الان نمیدونم دردش چیه که اینجوری میکنه ممنون اگه جواب بدین مرسی

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
سلام اقا خسته نباشین میخاستم بدونم چرا وقتی میخام بازی های ps1 رو تو psp اجرا کنم بعد که رو ش استارت میزنم بر میگرده به صفحه اصلی و این ارور رو میده the game could not be started (80000004 مرسی اگه راهنمایی کنین مدل PSP GO هستش و اپدیتشم از این پوشه ای ها هستش 6.35pro-b که وقتی کپیش میپره میری تو این پوشه باز همه چی درست میشه خودمم قبلا psp داشتم مدل هزار اما الان نمیدونم دردش چیه که اینجوری میکنه ممنون اگه جواب بدین مرسی

با چه برنامه ای بازیا تبدیل کردی؟ از psx2psp استفاده کردی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر