اجرای بازی های Gamecube

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
آره اونو دیدم. CMIOSت پایینه.
تو گیم کیوب لودر اون پایین چندتا دگمه می نویسه همه رو امتحان کن الان یادم نیست کدوم درست کار میکرد.

گیم کیوب لودر من ، هیچی نمیاره :( همون صفحه اول که لوگوی سبز رنگ هست میاد و کاری نمیکنه .

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
بهتره گیم کیوب لودر Waninkoko رو استفاده کنید. لینکش رو ندارم ولی سرچ کنید باید باشه.

خیلی گشتم ، نبود :(

من همون هایی که شما توی صفحه اول لینک دادید رو دارم ، اگر شما دارید میشه زحمتش رو بکشید برام آپ کنیدش ؟

راستی من MIOS ام ، Rev8 هست . برای این کار مناسب هست ؟

مولتی گیم ایزو رو هم وقتی باهاش درست میکنم فایل رو ، از طریق دیسک چنل که اجرا میکنم ، بعد که روی بازی که میخوام اجرا کنم میزنم کل صفحه سبز میشه :|

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
خیلی گشتم ، نبود :(

من همون هایی که شما توی صفحه اول لینک دادید رو دارم ، اگر شما دارید میشه زحمتش رو بکشید برام آپ کنیدش ؟

راستی من MIOS ام ، Rev8 هست . برای این کار مناسب هست ؟

مولتی گیم ایزو رو هم وقتی باهاش درست میکنم فایل رو ، از طریق دیسک چنل که اجرا میکنم ، بعد که روی بازی که میخوام اجرا کنم میزنم کل صفحه سبز میشه :|
MIOS ورژن 8 مناسبه فقط لودرتون رو آپدیت کنید. این بار دنبال WiiGator گیم کیوب لودر بگردید شاید این بهتر پیدا بشه.
رو دوتا DVD رایت کنی بهتره ولی من با MultiISO هم جواب گرفتم.
مال خودم اگه شد آپلود میکنم.

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
MIOS ورژن 8 مناسبه فقط لودرتون رو آپدیت کنید. این بار دنبال WiiGator گیم کیوب لودر بگردید شاید این بهتر پیدا بشه.
رو دوتا DVD رایت کنی بهتره ولی من با MultiISO هم جواب گرفتم.
مال خودم اگه شد آپلود میکنم.

دستگاه من دی وی دی کپی نمیخونه ، من با SDکارد بازی های GC رو اجرا میکنم .

البته با کمک دلفین اون قسمت که میخواد دیسک رو عوض کنم رد کردم ، سیو کردم ، منتقل کردم و ادامه دادم . ولی این یعنی ...کاری .:(

بگردم ببینم این لودری که شما فرمودید گیرم میاد یانه . امیدوارم پیدا بشه :((

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
سلام
اول از همه عذر ميخوام كه اينجا درخواستم رو مطرح ميكنم ولي مجبورم چون تايپيكي كه ميخواستم بسته شده :((:((:((
من مدت زياديه دنبال يك گيم كيوب ميگردم و تقريبا تو هر سايتي كه ميشده مطرح كردم ولي جواب نگرفتم - نو و دسته دومش فرق نداره - كپي خور يا خام هم فرقي نداره فقط حتما و حتما اين كنسول رو ميخوام از دوستاني كه اين كنسول رو دارن و قصد فروشش رو دارن يا جايي رو ميشناسن كه داشته باشه خواهش ميكنم تو رو خدا حتما به من خبر بدن با هر قيمتي كه بشه اين كنسول رو ميخوام - خواهش ميكنم دوستاني كه اطلاع دارند يا جايي رو ميشناسن (حتي الامكان تهران و اگر نشر شهرستان هم عيبي نداره) به من خبر بدن چون من سخت منتظرم و اميدوار :((:((:((
ممنون از همه شما :x:x:x

نكته : نگيد برو وي بخر باهاش گيم كيوب بازي كن چون وي داشتم ولي خراب شد من هم ردش كردم رفت :d:d:d>:d<>:d<>:d<

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سلام
اول از همه عذر ميخوام كه اينجا درخواستم رو مطرح ميكنم ولي مجبورم چون تايپيكي كه ميخواستم بسته شده
من مدت زياديه دنبال يك گيم كيوب ميگردم و تقريبا تو هر سايتي كه ميشده مطرح كردم ولي جواب نگرفتم - نو و دسته دومش فرق نداره - كپي خور يا خام هم فرقي نداره فقط حتما و حتما اين كنسول رو ميخوام از دوستاني كه اين كنسول رو دارن و قصد فروشش رو دارن يا جايي رو ميشناسن كه داشته باشه خواهش ميكنم تو رو خدا حتما به من خبر بدن با هر قيمتي كه بشه اين كنسول رو ميخوام - خواهش ميكنم دوستاني كه اطلاع دارند يا جايي رو ميشناسن (حتي الامكان تهران و اگر نشر شهرستان هم عيبي نداره) به من خبر بدن چون من سخت منتظرم و اميدوار
ممنون از همه شما

نكته : نگيد برو وي بخر باهاش گيم كيوب بازي كن چون وي داشتم ولي خراب شد من هم ردش كردم رفت
تنها راهش همون وی هست
تازه اگه دسته گیر بیاری

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوست عزيز دسته و مموري گيم كيوب براي استفاده روي وي كه همه جا پيدا ميشه (توي توپخونه همه دارند) ولي من گيم كيوب ميخوام
ماله کالکشنت می خوای؟
اگه اره خوب سفارش بده ازون ور واست بیارن
فکر نمی کنم از 150 تومن بیشتر بشه

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
سلام
اول از همه عذر ميخوام كه اينجا درخواستم رو مطرح ميكنم ولي مجبورم چون تايپيكي كه ميخواستم بسته شده :((:((:((
من مدت زياديه دنبال يك گيم كيوب ميگردم و تقريبا تو هر سايتي كه ميشده مطرح كردم ولي جواب نگرفتم - نو و دسته دومش فرق نداره - كپي خور يا خام هم فرقي نداره فقط حتما و حتما اين كنسول رو ميخوام از دوستاني كه اين كنسول رو دارن و قصد فروشش رو دارن يا جايي رو ميشناسن كه داشته باشه خواهش ميكنم تو رو خدا حتما به من خبر بدن با هر قيمتي كه بشه اين كنسول رو ميخوام - خواهش ميكنم دوستاني كه اطلاع دارند يا جايي رو ميشناسن (حتي الامكان تهران و اگر نشر شهرستان هم عيبي نداره) به من خبر بدن چون من سخت منتظرم و اميدوار :((:((:((
ممنون از همه شما :x:x:x

نكته : نگيد برو وي بخر باهاش گيم كيوب بازي كن چون وي داشتم ولي خراب شد من هم ردش كردم رفت :d:d:d>:d<>:d<>:d<

اگر خارج از ایران کسی رو دارید میتونید از GameStop یا این سایت تهیه کنید :

http://www.konsolenkost.de/

زیاد گرون هم در نمیاد ، با 30 یورو میتونید یکی بخرید .

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
اگر خارج از ایران کسی رو دارید میتونید از GameStop یا این سایت تهیه کنید :

http://www.konsolenkost.de/

زیاد گرون هم در نمیاد ، با 30 یورو میتونید یکی بخرید .
دوست عزيز با تشكر از شما متاسفانه هيچ آشنايي ندارم كه سفارش بدم - واقعا بينهايت به اين كنسول احتياج دارم تو رو خدا كمكم كنيد :((:((:((
و يك خواهش كوچك اينكه ميشه يك كم درباره سفارش و خريد از سايت هاي خارجي مثلا همين سايتي كه معرفي كرديد به من توضيح بدهيد ؟ (لطف بي زحمت بهم پيام بده تا اين تايپيك با موضوعات بي ربط خراب نشه )
گيم كيوب :crying::crying::crying:

gharebaghi

کاربر سایت
Dec 18, 2010
145
نام
میلاد
من بالاخره با كلي جستجو گيم كيوب خريدم فقط يك سوال اينكه كسي اطلاع داره كه اين دسته ها و مموري هاي گيم كيوب كه براي wii عرضه شده اند روي كنسول اصلي جواب ميده يا نه ؟

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
من بالاخره با كلي جستجو گيم كيوب خريدم فقط يك سوال اينكه كسي اطلاع داره كه اين دسته ها و مموري هاي گيم كيوب كه براي wii عرضه شده اند روي كنسول اصلي جواب ميده يا نه ؟

منظورتون دقیقا چیه ؟
یک سری دسته هست که همون دسته گیم کیوب هست فقط کاورش رو سفید کردند که به ویی شبیه تر باشه .

مموری ویی هم فکر نکنم به GameCube بخوره .

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
دسته ای که واسه وی عرضه شده (همون کلاسیک) با گیم کیوب کار نمی کنه چئن اون اصلا با بلوتوث ویموت کار میکنه.

VCHIP

کاربر سایت
Dec 15, 2007
27
دوست عزيز دسته و مموري گيم كيوب براي استفاده روي وي كه همه جا پيدا ميشه (توي توپخونه همه دارند) ولي من گيم كيوب ميخوام :((:((:((:((:((
سلام .آقا دسته گیم کیوب کجا تو توپخونه دارند ؟ من که 2-3 ماه هست که دنبالشم ولی پیدا نکردم. اگه سراغ دارید ممنون میشم آدرس بدید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر