اجرای بازی های میکرو در پی اس پی

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743

کنسول بازی nintendo nes ( در ایران میکرو شناختهمیشود) که وارد بازار جهانی شد یک انقلابتو صنعت گیم دنیا بود شرکت نینتندو صنعتگیم از بازیا 4 پیکسلی به دنیا ماریو .متالگیر و ............. آورد.

این صنعت رو به زوال گیم با این کنسول احیا شد و طرفداران بسیار زیادی به خود جذبکرد .

به عبارتی دیگر می توان گفت این کنسول در ایران بعد از آتاری و قبل از سگا، نسلدومبازی ها را شکل می دهد.

در این مقاله به معرفی ۱شبیه سازبرای اجرای بازیا اینکنسول دوست داشتنی بر روی پیاس پی خواهیم پرداخت.

این کنسول یکی از پر بازی ترین کنسول ها جهان است که تو اینترنت راحت به 3500بازیدسرسی خواهید داشت.

دانلود ۱۵۰ بازی قدیمی و برتر میکرو
Nintendo_nes حجم ۱۶ مگابایت
دانلود از سرور سایت(لینک مستقیم)

شبیه ساز برای پی اس پی:

NesterJ 1.12 Plus v0.80

NesterJ-1.12-Plus-0.80.jpg

حجم: ۱٫۱۲ مگابایت

نصب و اجرای برنامه

nesterp-install.png

پس از دانلود برنامه و خارج کردن آن از حالت فشرده پوشه برنامه NesterP را در مسیر PSP\Game کارت حافظه (مموری کارت) کپی کنید…

Roms-install.png

نصب بازی های میکرو

سپس ROMs بازی ها را از حالتفشرده خارج و به پوشه Roms در داخل پوشه برنامه NesterP کپی کنید.

Roms.png

nesterp.png

دسترسی به منو برنامه:جوی استیک آنالوگ را به سمت چپ فشار دهید.

با گرفتن دکمه های شیشهای R و L می توانید سرعت اجرایبازی ها را کند و تند تر کنید… همچنین ذخیره مراحل بازی، اجرای بازی ها به صورتتمام صفحه تنها بخشی از امکانات فوق العاده خوب این برنامه است.

آخرین ویرایش:

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
728
نام
مهدی
من فریمورم بالا هست،نمیدونم چرا هر چی امولاتور ریختم اجرا نشد،امولاتور ها رو از دی بی دی دنیای بازی ریختم که فک کنم برا دو سه سال پیش بود،امکان داره اون فایلا خراب باشه؟یا مشکل از پی اس پی هست؟این امولاتوری که شما گذاشتی رو هنوز امتحان نکردم،امتحان کردم بهتون خبر میدم،با تشکر

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
من فریمورم بالا هست،نمیدونم چرا هر چی امولاتور ریختم اجرا نشد،امولاتور ها رو از دی بی دی دنیای بازی ریختم که فک کنم برا دو سه سال پیش بود،امکان داره اون فایلا خراب باشه؟یا مشکل از پی اس پی هست؟این امولاتوری که شما گذاشتی رو هنوز امتحان نکردم،امتحان کردم بهتون خبر میدم،با تشکر

تو فایل iso ریختی؟ اگه آره اشتباهه یه فایل دیگه اس که شبیه سازا باید توش بریزی

esemech

کاربر سایت
Jan 27, 2011
728
نام
مهدی
دوستان ممنون درست شد.مشکل از فایل امولاتور من بود که خراب بود.این امولاتور تو تاپیک سالمه من تست کردم کار هم میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر