اجرای بازی از USB و هارد با PS2

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
بله حرفی که میگین درسته ولی بارها برام پیش اومده که با دیفرگ کردن هم مشکل حل نشده.
من خودم بازی GOW II رو وقتی بدون دیفرگ بازی کردم تو همون صفحه اول گیر کرد(یارو نوشته ها)
ولی دیفرگ کردم و الان سالم و صحیح چند بار تمومش کردم

• Like
Reactions: Amir rad

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
من خودم بازی GOW II رو وقتی بدون دیفرگ بازی کردم تو همون صفحه اول گیر کرد(یارو نوشته ها)
ولی دیفرگ کردم و الان سالم و صحیح چند بار تمومش کردم
این گزینه در نسخه اصلی موجوده. یعنی سازندگان این برنامه این گزینه رو حذف نکردن. ولی در نسخه ای که توسعه دهندگان ساختن بعد از بیلد 1907 این گزینه حذف شده. الان در ورژن 2027 مشکل ذخیره تنظیمات روی مموری وجود داره. من هر نسخه ای که منتشر میشه تست میکنم. برای همین به دلیل ایراداتی که در نسخه های اخیر وجود داره اونها رو توصیه نمیکنم. نسخه هایی که پیشنهاد میدم تا این لحظه بدون ایراد ترین نسخه ها هستن.

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
این گزینه در نسخه اصلی موجوده. یعنی سازندگان این برنامه این گزینه رو حذف نکردن. ولی در نسخه ای که توسعه دهندگان ساختن بعد از بیلد 1907 این گزینه حذف شده. الان در ورژن 2027 مشکل ذخیره تنظیمات روی مموری وجود داره. من هر نسخه ای که منتشر میشه تست میکنم. برای همین به دلیل ایراداتی که در نسخه های اخیر وجود داره اونها رو توصیه نمیکنم. نسخه هایی که پیشنهاد میدم تا این لحظه بدون ایراد ترین نسخه ها هستن.
برای من که مشکل نداشته

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
احتمال میره از اون بازی‌هایی باشه که کلا با usb اجرا نشه، من منظورم بازی‌هایی بود که با usb مشکلی ندارن ولی بخاطر دیفرگ موقع اجرا مشکل بر میخورن که با دیفرگ حل میشه.
در مورد ذخیره تنظیمات روی مموری در نسخه هایی جدید تا حالا به این مشگل بر نخوردم. ولی چون خودم نسخه قبلی رو داشتم کنجکاو شدم الان آخرین نسخه رو دانلود کردم.تنظیمات قبلی رو هم دلیت کردم دوباره سیو کردم فعلا که مشکلی نداشته. حالا یه مدت بگذره ببینم چی میشه ولی تا الان مشکلی نداشته.
این بازی

Fahrenheit​

خطای fragment میده. هر کاری هم کردم اجرا نشد ولی با اون 2 نسخه اجرا میشه​

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
ببین من بازیو دانلود کردم با برنامه usbuntil داخل یو اس بی ریختم، اتفاقا یه قسمتش هم دیفرگ بود که دیفرگ هم کردم
با آخرین ورژن opl هم اجرا کردم مشکلی نداشت، چندتا عکس هم برات گرفتم ببینی.
View attachment 219612View attachment 219613View attachment 219614View attachment 219615

حالا اینکه چرا شما این مشکلو داری میتونه مشکل از فلش شما باشه، یادم میاد مشابه مشکل شمارو داشتم، فلشمو عوض کردم یه فلش نو خریدم
داخلش بازی رو ریختم بدونه مشکل اجرا شد. متاسفانه نباید اینجوری باشه، تا جایی که میتونید از فلش های نو استفاده کنید. فلش های کهنه که خیلی وقته ازشون استفاده شده مشکل ایجاد میکنن، میدونم نباید اینجوری باشه ظاهرا تنها دلیلش این میتونه باشه. امیدوارم تونسته باشم مشکل شمارو حل کنم، موفق باشید
این بازی رو روی هارد ریختم. بازیهای زیادی هم ریختم رو هارد. و فقط هم این بازی ارور میده.

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
دوستان مثل اینکه متن منو کامل نخوندن من گفتم دفرگ به یو اس بی آسیب میزنه باز بجای راه حل میگید دفرگ کن خب اینو که خودم می دونم میگم وقتی اون گزینه چک کردنو اف می کنی روی smb مشکلی نداره بازم با اینکه بعضی بازی ها یکم داخل فیلماشون گیر دارن (همون fmv) ولی من لیستی که داخل سایت های خارجی دیدم یسری بازی ها روی یو اس بی امتحان کردن من همون بازی هارو روی یو اس بی ریختم یسریشون کلن صفحه سفید میشه یسریشون روی لوگو یا صفحه اول بازی گیر می کنه من می خوام مودمو هی جابجا نکنم گرونم هست بخوام یکی جدا برا این کار بگیرم مثل اینکه چاره ای نیست

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
این بازی رو روی هارد ریختم. بازیهای زیادی هم ریختم رو هارد. و فقط هم این بازی ارور میده.
بازیت باید یکی از این دوتا ریجن باشه که جفتش مال اروپاس
SLES_535.39
SLES_535.40
چون داخل لیستی که دیدم اینارو تست کرده بودن روی نسخه 0.9
از روش hdd که مال فته باید اجرا کنی یا از روش smb
مود هارم امتحان کن gsm هم اف کن

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
دوستان مثل اینکه متن منو کامل نخوندن من گفتم دفرگ به یو اس بی آسیب میزنه باز بجای راه حل میگید دفرگ کن خب اینو که خودم می دونم میگم وقتی اون گزینه چک کردنو اف می کنی روی smb مشکلی نداره بازم با اینکه بعضی بازی ها یکم داخل فیلماشون گیر دارن (همون fmv) ولی من لیستی که داخل سایت های خارجی دیدم یسری بازی ها روی یو اس بی امتحان کردن من همون بازی هارو روی یو اس بی ریختم یسریشون کلن صفحه سفید میشه یسریشون روی لوگو یا صفحه اول بازی گیر می کنه من می خوام مودمو هی جابجا نکنم گرونم هست بخوام یکی جدا برا این کار بگیرم مثل اینکه چاره ای نیست
من 3 تا فلش دارم. میبینم که بازی روی یه فلش بالا میاره و بدون مشکل اجرا میشه ولی رو اون یکی فلش بالا نمیاره یا مثلا رو لودینگ اولش گیر میکنه. و همچنین باید بگم دفرق کردن روی هاردهای معمولی فقط جواب میده. روی هارد های SSD و فلش دفرگ کردن کلا کار بیخودی هستش چون ساختارشون متفاوته.

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
خب اونا دیفرگ کردن که دیگه صفحه سفید یا لوگوشون گیر نمیکنه🙄

• Like
Reactions: Saam1

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
من خودم یه فلش دارم مال ۳ سال پیشه
دیفرگ هم میکنم همش
هنوز هم بی عیب و ایراده
اینا همش شایعه‌است

• Like
Reactions: Saam1

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
من خودم یه فلش دارم مال ۳ سال پیشه
دیفرگ هم میکنم همش
هنوز هم بی عیب و ایراده
اینا همش شایعه‌است
چرا بخاطر اینکه ساختار یو اس بی و اس اس دی با هارد hdd فرق داره به مرور عمرش کوتاه میشه بنظر من خودتم از روش smb برو فلشو وصل کن به یه روتر هم عمرش کم نمیشه هم مشکلات اجرا بازی داخل usb و نداره

ATARI 1040

عضو جدید
Sep 17, 2021
1
چرا بخاطر اینکه ساختار یو اس بی و اس اس دی با هارد hdd فرق داره به مرور عمرش کوتاه میشه بنظر من خودتم از روش smb برو فلشو وصل کن به یه روتر هم عمرش کم نمیشه هم مشکلات اجرا بازی داخل usb و نداره
سلام
میشه درباره روش smd بیشتر توضیح بدین
اینکه
۱_ چه تجهیزاتی میخواد؟
۲_ تنظیماتش چطوریه؟
۳_ چطور باید کار کرد؟
۴_ و در آخر مارک و مدل دستگاه های شما چیه؟
ممنون بابت پاسخ شما
هرکسی هم اطلاعاتی داره لطفا بگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر