آینده در انتظار نسخه ی سوم Left 4 Dead

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
left4dead14.jpg

جناب آقای Chet Falisze از مدیران شرکت Valve به تازگی در طی صحبت هایی اعلام کرده است که نسخه ی سوم از سری عنوان های Left 4 Dead ممکن است در آینده ساخته شود اما قولی راجع به این عنوان نداده است.

ایشان در طی مصاحبه ای با سایت یوروگیمر گفت: "من همیشه تمامی موضوعاتی که در مورد عنوان های شرکت Valve وجود دارد را مطرح می کنم و همه چیز را در مورد عنوان هایمان می گویم اما این بدین معنی نیست که راجع به ساخت آن ها قولی بدهم. سری عنوان های Left 4 Dead یکی از بازی های مورد علاقه ی من است و شدیدا علاقه مند به ساخت دنباله ای برای آن هستم چون به عقیده ی من این بازی بسیار سرگرم کننده و مهیج است و من ترس داخل این بازی و همچنین زامبی هایش را دوست دارم."

شرکت Valve در حال حاظر مشغول کار بر روی سیستم Steam Workshop برای Left 4 Dead بر روی PC است که به گیمرها این اجازه را می دهد که شخصیت بازی را خودشان و با سلیقه ی خودشان طراحی کنند.

Source

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
شرکت Valve در حال حاظر مشغول کار بر روی سیستم Steam Workshop برای Left 4 Dead بر روی PC است که به گیمرها این اجازه را می دهد که شخصیت بازی را خودشان و با سلیقه ی خودشان طراحی کنند.

این کارشون برای بخش آنلاین خیلی میتونه خوب باشه، شخصاً از اینکه کرکتر منحصر به فرد داشته باشم توی بازی رو خیلی دوست دارم.

ξα6ηερ

کاربر سایت
Aug 24, 2011
145
من که می گم حالا حالاها خبری از L4D3 نیست.
این Vale رو شماره 3 همیشه مشکل داشته. :D
Half-Life3
Team Fortress 3
Portal 3

Valve جدیداً خیلی مشکوک میزنه :d شک ندارم حداقل رو یه IP جدید دارن کار می کنن ، مشکل شماره 3 هم نهایتاً تا 2014 حل میشه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر