آیا PS4 میخرید یا نه

آیا PS4 میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    489
  • نظرسنجی بسته شده است .

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
درحال حاضر هردو کنسول موفق نسل حاض رو دارم
هرطور بشه کنسول های نسل بعد هم به اتاقم راه پیدا میکنن
ول یسوال بنظرتون پلی ۳و ۳۶۰رو نگه دارم یا نچ؟

نگهشدار پول 2 تا بازی نسل بعد که بیشتر ازت نمی خرن :D
عنوان های زیادی هم که براش داره می یاد نمونش GTA

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من فقط نگرانم نکنه باز هم ایکس باکس زودتر هک بشه مجبور بشم با اون نسل رو شروع کنم مثل این نسل ، اگه اینطور بشه دق میکنم اینبار :(( یه جورایی هم مطمئنم باز هم همینطور میشه :((

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
من فقط نگرانم نکنه باز هم ایکس باکس زودتر هک بشه مجبور بشم با اون نسل رو شروع کنم مثل این نسل ، اگه اینطور بشه دق میکنم اینبار :(( یه جورایی هم مطمئنم باز هم همینطور میشه :((

شوما اگر فن واقعی بودی منتظر هک شدن نبودی بلکه از همون روز اول کنسول مورد علاقت رو می گرفتی!!! به قول یکی از بچه های بازی سنتر اینطوری میشه فن های واقعی رو شناخت!

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
612
نام
حمیدرضا
شوما اگر فن واقعی بودی منتظر هک شدن نبودی بلکه از همون روز اول کنسول مورد علاقت رو می گرفتی!!! به قول یکی از بچه های بازی سنتر اینطوری میشه فن های واقعی رو شناخت!

همه دوست دارن بازی اورجینال بگیرن ولی وقتی یه بازی قیمتش اندازه نصف یا بیشتر یا کمتر از حقوق دریافتی باشه اونوقت چی؟ یا بازی نباید کرد و حسرتش رو خورد یا باید کپی بازی کنی. اونی که این حرفو زده باید ببینی درآمدش چقدره دوست عزیز.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
همه دوست دارن بازی اورجینال بگیرن ولی وقتی یه بازی قیمتش اندازه نصف یا بیشتر یا کمتر از حقوق دریافتی باشه اونوقت چی؟ یا بازی نباید کرد و حسرتش رو خورد یا باید کپی بازی کنی. اونی که این حرفو زده باید ببینی درآمدش چقدره دوست عزیز.

اورجینال بازی کن اما هر 6 ماه فقط یک بازی ! به جای اینکه ماهی 100 تا بازی بخری.خارجی ها هم هر 3 ماه یک بازی میخرن این ماها هستیم که عادت کردیم تند و تند بازی جدید میخریم

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
صد درصد میخرم اگه قیمتش از پولی که گذاشتم کنار بیشتر نشه همون ماه اول میخرم ولی اگه از پولی که گذاشتم بیشتر شد انشالا میزارم برام بعد از کنکور
اصلا مشکلی برا بازی هاش ندارم شبیه این نسل میکنمش تو سال 2 بازی اک میخرم و 2 بازی دسته دوم این بازی ها رو عوض میکنم تازه پلاس هم هست
هرماه 2بازی به شخصه یه بازی خریدم 55 تومن عوضش کردم با یک بازی حال هم فروختمش یعنی با 55 تومن 2 بازی کردم یکم از پول اومد دستم

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
612
نام
حمیدرضا
اورجینال بازی کن اما هر 6 ماه فقط یک بازی ! به جای اینکه ماهی 100 تا بازی بخری.خارجی ها هم هر 3 ماه یک بازی میخرن این ماها هستیم که عادت کردیم تند و تند بازی جدید میخریم

ببین دوست عزیز. نظرت برای من قابل احترامه. ولی من به شخصه خودم طرفدار سبک خاصی برای بازی کردن نیستم و دوست دارم همه بازی ها رو امتحان کنم و یه جوری دوست دارم هر بازی که اومد برم اونو بخرم و بازیش کنم. من توی ایران و با شرایط ایران زندگی می کنم پس کاری به خارجی ها که چی کار می کنن ندارم. پس من خودم این کنسولو می خرم. (توی نظر سنجی هم شرکت کردم و گزینه بله رو انتخاب کردم). ولی وقتی که این کنسول هک بشه به نظرت چرا نرم اونو هکش کنم تا همه بازی ها رو بتونم بازی کنم.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
ببین دوست عزیز. نظرت برای من قابل احترامه. ولی من به شخصه خودم طرفدار سبک خاصی برای بازی کردن نیستم و دوست دارم همه بازی ها رو امتحان کنم و یه جوری دوست دارم هر بازی که اومد برم اونو بخرم و بازیش کنم. من توی ایران و با شرایط ایران زندگی می کنم پس کاری به خارجی ها که چی کار می کنن ندارم. پس من خودم این کنسولو می خرم. (توی نظر سنجی هم شرکت کردم و گزینه بله رو انتخاب کردم). ولی وقتی که این کنسول هک بشه به نظرت چرا نرم اونو هکش کنم تا همه بازی ها رو بتونم بازی کنم.

خب نظر شما هم قابل احترام اما این نوع شیوه تو ذات ما ایرانی ها قرار گرفته چون همیشه کپی خور باز بودیم و کشورمون قانون نداشته.گرونی و مشکلات ایران هم عامل اصلی بوده ولی قبول دارید درستش این نیست؟

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من نسل قبل صبر کردم PS3 هک بشه ولی آخر هم هک نشد و 3 سال در خرید کنسول عقب افتادم و بعد 3 سال 360 خریدم ، این دفعه دیگه هر کدوم اول هک بشه سریع میخرمش که امیدوارم PS4 باشه ! ، بعد 3 سال اگه هیچ کدوم نشانی از هک نداد دیگه به الاجبار میرم سمت اورجینال :D
خب نظر شما هم قابل احترام اما این نوع شیوه تو ذات ما ایرانی ها قرار گرفته چون همیشه کپی خور باز بودیم و کشورمون قانون نداشته.گرونی و مشکلات ایران هم عامل اصلی بوده ولی قبول دارید درستش این نیست؟
درست نیست در صورتی که اون ها عرضه رسمی توی ایران داشتن ،کنسول ایرانی ها رو هم گارانتی میکردن ، به ایرانی هم اجازه داشتن اکانت لایو و PSN میدادند ( نه این که مجبور بشیم الکی مال کشور دیگه رو بزنیم) و ایران رو تحریم نمیکردن ، بازی هاشون با قیمت رسمیش برای ایرانی ها گرون هست چه برسه که با عرضه به صورت غیر رسمی فروشندگان محترم هم باز کلی میکشن روی قیمتش ، مطمئن باشید نسل بعد بازی ها بالای 300 تومن هستن ( تازه با نرخ تورم الان ) .

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
612
نام
حمیدرضا

صد در صد با نظرت موافقم. خوب شرکتها میان این همه هزینه می کنن بازی می سازن و ما با 4 یا 5 هزار تومن اون رو بازی می کنیم. ولی چه میشه کرد با این گرونی و این همه دلال که توی فروشگاه ها میان بازی رو بیشتر از اندازه واقعیش میدن. این وسط اگه ما اورجینال بگیریم فقط دلال ها سود میکنن نه اون شرکتی که بازی رو ساخته.

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
ولا اينطور كه psvita رو ميبينم بعيد ميدونم ps4 زير 4 يا 5 سال HACK بشه از طرفيم تو ايران قيمت قبل HACK و بعد HACK شدن زمين تا آسمون فرق ميكنه اصلا نميدونم چيكار كنم :d
برنامه من اينه كه ps3 بعد بازي كردن beyond two souls ميفروشمش و منتظر فرصت مناسب ميشم .اگه تو اين بين vita هم HACK شد اونو ميخرم اينم ميخرم

goodi

کاربر سایت
Jun 18, 2011
132
نام
محمد
دوستان تا وقتی که نت ایران این باشه نمی شه یه بازی رو راحت بازی کرد سرعت که قده حلزونه همه جا سرعت 2 4 مگ به بالاست تو ایران 20/100 کیلوبایته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر