آیا Outlast 3 به زودی معرفی میشود؟!

آیا علاقمند به معرفی Outlast 3 هستید؟

• آره بابا زودتر، خسته شدیم خبری از یه بازی ترسناک نیست! (بله)

رای‌ها: 9 81.8%
  • نخیرم، آگه بخواد عین قسمت دومش باشه اصلا (خیر)

رای‌ها: 2 18.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    11
  • نظرسنجی بسته شده است .

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
photo_2019-10-31_18-32-54.jpg

استودیو کانادایی «بشکه‌های قرمز» یا همان Red Barrels، اخیرا در صفحه توییتر خود تصویری با عنوان Where Freedom Ends را منتشر کرده است و در قسمت توضیحات این توییت آمده است که «به زودی معرفی میشود». استودیو Red Barrels سازنده سری بازی‌های محبوب و ترسناک Outlast است. با توجه به رنگ‌بندی خاص تصویر، (که بیشتر در دو قسمت قبلی Outlast شاهد آن بودیم.) آیا باید به زودی شاهد معرفی Outlast 3 باشیم؟ و یا احتمالا عنوان فرعی ولی در دنیای Outlast در دست ساخت است.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
به به!قسمت دومش یکی از بهترین بازی های ترسناک این نسل من بود :hearteyes:

انصافا بهزاد برا من که به شدت با قسمت اولش و صدالبته DLCیش یعنی Outlast: Whistleblower حال کردم، ولی قسمت دومش ناامید کننده بود برام (ضدحال بدی خوردم سر بازی.)

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
انصافا بهزاد برا من که به شدت با قسمت اولش و صدالبته DLCیش یعنی Outlast: Whistleblower حال کردم، ولی قسمت دومش ناامید کننده بود برام (ضدحال بدی خوردم سر بازی.)

البته قسمت اول با دی ال سی هم خفن بود.چرا ضد حال خوردی؟

• Like
Reactions: Jill-Valentine

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
از گیم‌پلی خسته‌کننده‌اش (در حالی من تو قسمت اولش اصلا بعضی از جاهاش بود عرق کرده بودم:D)

اره راست میگی!ولی پایان را دیدی؟چه موسیقی و گرافیکی :Scare:

• Like

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
از گیم‌پلی خسته‌کننده‌اش. در حالی من تو قسمت اولش اصلا بعضی از جاهاش بود عرق کرده بودم و ضربان قلبم به شدت زیاد شده بود.:D
پلات کردنش چه آدرنالینی ترشح میکرد، از ابتدا تا پایان بدون مرگ، بدترین قسمتش برای من ساده ترین قسمتش بود! پایان بازی که باید فقط فرار می کردی و از روی مانع میپریدی. امیدوارم این قسمتو تغییرات اساسی بدن چون فرمولش خیلی تکراری شده.

• Like

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
رسما معرفی شد :

https___scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net_v_t1.0-9_s960x960_79371886_2395471823898104_3537475789589...jpg

Welcome to The Outlast Trials.
The Red Barrels team is excited to announce our latest project in the Outlast universe. Set in the era of the Cold War, The Outlast Trials will allow players to face the horrors that await by themselves or with fellow test subjects
The Outlast Trials is still in production, and as our co-founder David Chateauneuf puts it: “Now we’ve done our proof of concept, it is time focus on content creation, variety… and gore."
Get ready.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر