آیا Fortnite رو میتونم اجرا کنم؟

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
دوستان میتونید اینجا درباره ی فورتنایت موبایل بحث کنید در ضمن اینجا هر سوالی پیش بیاد در خدمتم

ahmad3214

کاربر سایت
Sep 14, 2019
89
نام
احمد
خب منم دوست دارم
بازی f1 اندروید ریختم در گوشی پاک کردم چون نمیتونستم چیزی نصب کنم

میخواستم pes تو گوشی بریزم حافظه نداشتم

تازه هر کدام ازبازیا که از پلی استیشن برای اندروید میاد بین ۵۰۰ مگ تا چند گیگ حافظه میخواد:(

ولی گوشیم حافظه نداره

خب خودت از آن گوشی حافظه ۱۶ تا ۳۲ داری مال من فقط ۸ گیگه که ۷ گیگ گوشی میخواد که کار کنه

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
خب منم دوست دارم
بازی f1 اندروید ریختم در گوشی پاک کردم چون نمیتونستم چیزی نصب کنم

میخواستم pes تو گوشی بریزم حافظه نداشتم

تازه هر کدام ازبازیا که از پلی استیشن برای اندروید میاد بین ۵۰۰ مگ تا چند گیگ حافظه میخواد:(

ولی گوشیم حافظه نداره

خب خودت از آن گوشی حافظه ۱۶ تا ۳۲ داری مال من فقط ۸ گیگه که ۷ گیگ گوشی میخواد که کار کنه
اینترنال مموری یا حافظه داخلیم 128 گیگ هستش...موبایل قبلیم 4 گیگ بود با 2 گیگ فضای خالی. یه سری بازی های ps2 اجراشون رویی موبایل خیلی ضعیفه قبلا اس8 با 48 گاد آف وار اجرا میکرد الان اس10 ب سختی contra shaterred soldier رو اجرا میکنه. با انیکه p30 pro,oneplus 7 proو... کلا فوق العاده هستن ولی توی اجرای این گیم ها ب مشکل میخورن. تنها راه حل جایگزین کردن dolphin هستش ک بازی های wii و گیم کیوب رو به راحتی روی همه ی گوشی هایی که حداقل 3 گیگ رم و پردازنده ی حداقل 2.2 ghz داشته باشن اجرا میکنه.تامب رایدر حجمش کمتر از 500 مگ هستش (نسخه ریمستر کامل شامل 3 سری اول)

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
خب ۱۲۸ گیگ کمه
اگر tf card با حجم 512 گیگ بود حتما روی اسمارت فونم میزاشتم...کلا گیم از کنسول ها توی موبایل نمیزارم با اینکه آرشیو گیم کیوب و وی دارم. فقط mka.بیشتر گیم هایی مثل fortnite mobile,game dev tycoon,gta sa,gta III

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر