آیا کوجیما به دنبال پایان دادن به حسرت pt می باشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
pt یک حسرت.
هنوز عطش کوجیما برای عرضه بازی در ژانر ترس فروکش نکرده و شاید یکی از این دلایل داشتن رفیقی ناباب به نام گیلرمو دل تورو باشد.
کسی که خودش هم همچنان در حسرت عرضه بازی ترسناک هست و پشت سر او هم یک پروژه کنسل شده به نام insane دیده می شود
کوجیما قبلا در مصاحبه ای در اکتبر از علاقه خود برای ساخت یک بازی ترسناک گفته بود ولی گفته بود تاریخی ندارد.
I want to do a horror game one day, yes of course. I have some new ideas that I think kind of get out there. But I don’t know when. I’ll have to think about when I bring this out,” said Kojima. “Horror, when it comes to movies…You can kind of close your eyes watching a really fearful thing. Games are different than movies. If you close your eyes in a movie you can make it go away and the movie continues, but in games, it’s interactive. You have to move forward yourself
حال کوجیما در توییتر خود
2019-11-24_23-38-36.jpg
برا ساخت ترسناکترین بازی ژانر وحشت.فیلمهای ترسناک را میبیم تا روح وحشتم بیدار شود. فیلم eye فیلم تایلندی بود که در زمان ساخت pt از آن استفاده میکردم.ولی بسیار ترسناک بود و نتوانستم تمامش کنم.
باکس آن ترسناک بود و تنها dvd آن را اجاره کردم. آیا میتوانم تمامش کنم؟
حال دو بحث مطرح است:
1.کوجیما چرا میخواهد دوباره روح وحشتش رو بیدار کنه.مگه بیماره،اگه کاری باهاش نداره.
2.رفتی فیلم رو اجاره کردی. فقط dvd رو گرفتی ،خوب خش میوفته نادون. بعدا باید بخریش ،آخه تو سال 2019 این همه سرویس استریم ،چرا رفتی ،اجاره کردی .میگففتی خودم از vk برت میگرفتم
به هر سوی اینکه رفیق فابریک کوجیما دلتورو هست و خود عنوان کرده که روزی بازی ترسناک میسازد و همچنین به دنبال بیدار کردن روح ترس خود است.
میتواند خبر خوشی باشد. آیا pt دیگری در راه است. منتظر بمانید
2019-11-24_23-52-53.jpg
منابع:
2-1
3-2
و ....

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
pt یک حسرت.
هنوز عطش کوجیما برای عرضه بازی در ژانر ترس فروکش نکرده و شاید یکی از این دلایل داشتن رفیقی ناباب به نام گیلرمو دل تورو باشد.
کسی که خودش هم همچنان در حسرت عرضه بازی ترسناک هست و پشت سر او هم یک پروژه کنسل شده به نام insane دیده می شود
کوجیما قبلا در مصاحبه ای در اکتبر از علاقه خود برای ساخت یک بازی ترسناک گفته بود ولی گفته بود تاریخی ندارد.

حال کوجیما در توییتر خود
View attachment 123128
برا ساخت ترسناکترین بازی ژانر وحشت.فیلمهای ترسناک را میبیم تا روح وحشتم بیدار شود. فیلم eye فیلم تایلندی بود که در زمان ساخت pt از آن استفاده میکردم.ولی بسیار ترسناک بود و نتوانستم تمامش کنم.
باکس آن ترسناک بود و تنها dvd آن را اجاره کردم. آیا میتوانم تمامش کنم؟
حال دو بحث مطرح است:
1.کوجیما چرا میخواهد دوباره روح وحشتش رو بیدار کنه.مگه بیماره،اگه کاری باهاش نداره.
2.رفتی فیلم رو اجاره کردی. فقط dvd رو گرفتی ،خوب خش میوفته نادون. بعدا باید بخریش ،آخه تو سال 2019 این همه سرویس استریم ،چرا رفتی ،اجاره کردی .میگففتی خودم از vk برت میگرفتم
به هر سوی اینکه رفیق فابریک کوجیما دلتورو هست و خود عنوان کرده که روزی بازی ترسناک میسازد و همچنین به دنبال بیدار کردن روح ترس خود است.
میتواند خبر خوشی باشد. آیا pt دیگری در راه است. منتظر بمانید
View attachment 123131
منابع:
2-1
3-2
و ....
کرایه کردن فیلم یه کالچره تو ژاپن که هنوزم هست... به صورت CD و DVD
در عین حال که خیلی پیشرفته ن ولی به سنتها و عرزشها هم پایبندن:D

• Like
Reactions: rahyarpaul

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
کرایه کردن فیلم یه کالچره تو ژاپن که هنوزم هست... به صورت CD و DVD
در عین حال که خیلی پیشرفته ن ولی به سنتها و عرزشها هم پایبندن:D
نمیگیم که نیست . بحث اول اینه جعبشو چرا نبرده. dvd خش میوفته . باید خسارت بده.
بحث دوم اینه ،که تا حالا ندیدم بیاد تو توییتر بگه فلان فیلمو ndnl. البته سرچش کردم تو نت فلیکس نبود و بقیه اشتراک گزاریها.
و اون فرهنگ نیست:D ،چون ژانر pinku دارن ،اون ژانر رو هیچ استریمری نمیزاره،برا همین میرن اجاره میکنن.
ژانرش هم فقط ماله خودشونه و شرق آسیا.

D_grayman

کاربر سایت
Apr 13, 2010
154
نام
بابک
بحث دوم اینه ،که تا حالا ندیدم بیاد تو توییتر بگه فلان فیلمو ndnl. البته سرچش کردم تو نت فلیکس نبود و بقیه اشتراک گزاریها.
و اون فرهنگ نیست:D ،چون ژانر pinku دارن ،اون ژانر رو هیچ استریمری نمیزاره،برا همین میرن اجاره میکنن.
The Eye , The Eye 2 , The Eye10 ، یک تریلوژی (سه گانه) هستش . احتمالا از پکیج منظورش این بوده که به جای هر سه تا فیلم فقط اولیش رو کرایه کرده.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
The Eye , The Eye 2 , The Eye10 ، یک تریلوژی (سه گانه) هستش . احتمالا از پکیج منظورش این بوده که به جای هر سه تا فیلم فقط اولیش رو کرایه کرده.
vg247 هم همینو فکر کرده
that he rented a disc without the box because the box was too scary. It’s unusual enough to see someone renting physical DVDs in 2019
بعد از box استفاده میکنه نه collection یا کلماتی شبیه اون.
اگه جعبه کالکشن ترسناک بوده. باید جعبه رو میزاشته کنار. سه تا رو میبرده.ولی اینجا از دیسک استفاده کرده . یعنی یکیش.
ولی تو سایر موارد هم مفرد استفاده کرده و hdk;i ;shdd ;i u;s 'bhajk. ili u;s j; v, 'bhajk , leg hdk;i ;hg;akd knhvi.
EJ_qEDXXYAcE8xc.jpg

• Like
Reactions: 19Rodar

D_grayman

کاربر سایت
Apr 13, 2010
154
نام
بابک
vg247 هم همینو فکر کرده

بعد از box استفاده میکنه نه collection یا کلماتی شبیه اون.
اگه جعبه کالکشن ترسناک بوده. باید جعبه رو میزاشته کنار. سه تا رو میبرده.ولی اینجا از دیسک استفاده کرده . یعنی یکیش.
ولی تو سایر موارد هم مفرد استفاده کرده و hdk;i ;shdd ;i u;s 'bhajk. ili u;s j; v, 'bhajk , leg hdk;i ;hg;akd knhvi.
View attachment 123138
عزیز اگر فکر میکنی انگلیسی کوجیما قوی هست سخت در اشتباهی .خیلی از کارگردانان مطرح ژاپن دو سه جمله رو نمی تون به انگلیسی بگن و کوجیما هم جزشون هست.از " I'am Back" گفتنش در کنفرانس سونی در E3-2016 میشه سطح تسلطش به انگلیسی رو فهمید.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
عزیز اگر فکر میکنی انگلیسی کوجیما قوی هست سخت در اشتباهی .خیلی از کارگردانان مطرح ژاپن دو سه جمله رو نمی تون به انگلیسی بگن و کوجیما هم جزشون هست.از " I'am Back" گفتنش در کنفرانس سونی در E3-2016 میشه سطح تسلطش به انگلیسی رو فهمید.
اونو که دیدم چهار کلمه نمیتونه حرف بزنه.
ولی نسخه کالکشنش رو گیر نیاوردم تو سایتا.
برا این میگم. همش تکی بوده.و چند نفر هم زیر پستش توییت کردن همه عکسها تکی هست. مثل همین که بالا گذاشتم ولی عکس رو که سرچ کردم. عکس مشابهی گیرم نیومد.
به هر شکل مهم اونو که ممکنه این به معنی ساخت بازی بعدی تو ژانر ترس باشه که دل تورو و کوجیما زوج خوبی میتونن باشن و یه عنوان عالی بسازن

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,087
نام
مــاکــان
خبری نیست دامنه سایت دارن میفروش
خب من غیر این گفتم؟

این خودش دنیای خبر.
اگه فروش بره یا رفته باشه یعنی امکان ساخت نسخه ای دیگه از این بازی خیلی بالا میره.
البته امکان داره تو قابهای دیگه ای هم مورد استفاده قرار بگیره مثل فیلم، کتاب یا هر چیز دیگه.
ولی باز هم کاملا امیدوارکنندست که روزی امکان ساخت نسخه ای دیگه از سری ممکن فراهم بشه.

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
خب من غیر این گفتم؟

این خودش دنیای خبر.
اگه فروش بره یا رفته باشه یعنی امکان ساخت نسخه ای دیگه از این بازی خیلی بالا میره.
البته امکان داره تو قابهای دیگه ای هم مورد استفاده قرار بگیره مثل فیلم، کتاب یا هر چیز دیگه.
ولی باز هم کاملا امیدوارکنندست که روزی امکان ساخت نسخه ای دیگه از سری ممکن فراهم بشه.
آها ببخشید ندیدم گفتی دومین بنظرم زیاد امیدوار نشید حتی اگه SH هم درکار باشه یه آشغال کش گرب دیگه تو راه بنظرم تنها راه نجات سری فروختن کاملش به یه ناشر دیگش

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
بالاخره باکسی پلاستیکی چیزی هست که دیسکو توش بذارن دیگه . همینجوری دست نمیگیره بگیره بره که :))

• Like
Reactions: rahyarpaul

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
بالاخره باکسی پلاستیکی چیزی هست که دیسکو توش بذارن دیگه . همینجوری دست نمیگیره بگیره بره که :))
کوجیماست.هر کاری ازش بعید نیست
وسط cd گرده.میشه توش انگشت رو وارد کرد و برد. اما با شناختی که از کوجیما دارم ،ممکنه چیز دیگه هم توش بکنه.
ترس عمده از اینه.بعدا اون بزرگ شه ،کلی باید نازشو خرید ،کوچیک شه.

• Like
Reactions: king of north

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
یه شایعه اومده که انگار کوجیما و‌کونامی دوباره میخوان برگردن سر سایلنت هیل:

According to the post, Kojima has been in talks with Konami to work on a new Silent Hill game since he finished work on Death Stranding. The supposed deal with Konami is "settled," with Konami lending the Silent Hill IP to Kojima Productions. Kojima Productions and an undetermined third party will reportedly be funding its development. Konami will have a say in who the main actor will be, but otherwise Kojima Productions will have creative control. Norman Reedus will not be involved in the project for reasons that are unclear, though the cast will consist of high profile actors, not unlike Death Stranding.
According to the leaker, the collaboration between Kojima Productions and Konami on this new Silent Hill game is the reason why Ken-Ichiro Imaizumi recently left the studio. The leaker claims that Imaizumi "went against" the collaboration with Konami, as he didn't want to work with Konami again. However, Kojima reportedly wants to finish his vision of Silent Hills, as he thinks "his fans deserve it.

در مورد بازی :
The initial vision of Silent Hill "PT" will]be the same, with a different main character (no Norman Reedus). They'll try to get as many famous names as they can in the project.

- Third person. Not an FPS like the teaser was.

- Silent Hill wasn't the reason Kojima had problems with Konami, it was entirely on
MGSV

فعلا با مدارکی که به ماد های سابردیت داده خبر تائید شده و رفته رو سایت. طبق گفته طرف انگار ۲۰۲۰ معرفی میشه بازی

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
امیدوارم این شایعه اخیر درست از آب دربیاد...البته همش نه! PT خفن‌ترین بازی ‌Pure Horror نسل بود بنظرم...با اینکه صرفا یه تیزر محسوب میشد!
هنوزم روی کنسولم مونده و به جز ترس داخل بازی یه ترسی هم همیشه دارم که یهو پاک بشه یا کنسول به فنا بره و دیگه نشه راحت بهش دسترسی داشت :D
البته از استفاده از بازیگرا اصلا استقبال نمیکنم و امیدوارم اگه قرار باشه سایلنت هیل جدیدی ساخته بشه، بازی چارچوب خودشو بدونه و صرفا یه Horror خطی ترسناک و ترجیحا کوتاه باشه که خبری از تکرار داخلش نیست.
بعد از Death Stranding به یه نتیجه‌ای رسیدم که کوجیما اگه بخواد یه عنوان کوتاه و با چارچوب مشخص بسازه، میتونه بشدت خفن باشه ولی وقتی میخواد بزنه تو کار تکرار و جهان‌باز ساختن و به نمایش گذاشتن بازیگرا، ایده‌‌هاش نمیتونه توی این چارچوب گسترده دووم بیاره...مثلا شخصا PT و MGS V Ground Zeroes واسه من دو تا از بهترین تجربه‌های نسل بوده ولی از اون طرف بشدت از Phantom Pain ناراضی بودم و DS رو هم احتمالا تا مدت زیادی بهش دست نمیزنم.
خلاصه که اگه خبری از بازیگرای هالیوودی نباشه و یکی باشه کوجیما رو کنترل کنه و براش حد و مرز مشخص کنه، شدیدا موافقم چون با PT ثابت کرد که توانایی‌اش رو داره. اگه هم قرار باشه کوجیما دوباره با گیرمو همکاری کنه، امیدوارم از استعداد کارگردانیش بهره بگیره نه قیافش!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر