آیا کسی از کدشکن های بازیهای xbox360 خبر داره مثلgameshark،codejunkiesو..........

hamid0006

کاربر سایت
سلام دوستان
آیا کسی از کدشکن های بازیهای xbox360 خبر داره مثلgameshark،codejunkiesو..........
من تو کف اون زمانی بودم که تو پلی استیشن 1و2 از این کد شکن ها استفاده میکردیم وتیر بینهایت می شد یا پولمون 999999999999999999 میشد.اگه کسی وسیلشو داره خبر بده .می خوام resident evil 6 رو بترکونم.:x

سلام دوستان
من تو کف اون زمانی بودم که تو پلی استیشن 1و2 از این کد شکن ها استفاده میکردیم وتیر بینهایت می شد یا پولمون 999999999999999999 میشد.اگه کسی وسیلشو داره خبر بده .می خوام resident evil 6 رو بترکونم.:x
xbox همچین چیزی نداره دوسته عزیز!!!!

درود
والا یه سری نرم افزارهایی بودند که اساس کارشون دست کاری پروفایل شما در ایکس باکس بود
تو چند تا بازی قدیمی جواب میداد و خیلی هم دردسر داشت و ریسک ازبین رفتن پروفایل!
الان نمیدونم که چیزای جدیدتری اومده یا نه؛ اساتید اگر چیزی میدونن یه راهنمایی کنن ما هم مشتاقیم!

سلام دوستان
دوست عزيز هست خوبشم هست البته برا بعضي از بازيا ممكنه نباشه بهش ميگن save editor خودم چند باري اشتفاده كردم اينجا خوراك اين كاراست
360Haven - Home
اينم ضاهرا براي evil 6 هست من خودم بازي رو ندارم تستم نكردم
[WIP] Resident Evil 6 Save Editor v1.0.0.0

واسه ایکس باکس معمولا save editor میاد برای بعضی بازی ها هم که ساختن ادیتور سخته یا ارزش نداشته باشه میشه از سیو مود شده آماده استفاده کرد.
اویل 6 هم که می خوای این سیو هست که همه چیزش آزاده skill point ش هم 99999999 هست:
savedata.bin

خودم تست کردم جواب میده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or