آیا پلی استیشن 4 خود را هک کنیم یا نه؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

alex1680

کاربر سایت
Jan 8, 2008
270
سلام بر همه
وقت اون رسیده که در مورد این موضوع حرف بزنیم که آیا باید ps4 خود را از حالت استاندارد خارج کنیم و هک کنیم یا نه این کار به صلاح نیست و به بهتره بصورت قانونی به بازی کردن ادامه بدیم!

با شرایط بسیار بد اقتصادی مطمئنا افراد زیادی بر سر دو راهی مانده اند که آیا کنسول خود را از راه‌هایی که اخیرا پیدا شده هک کنند و یا کنسول خودشون رو آپدیت کرده و با بازیهای قانونی با قیمتهای فضایی سر کنند!

از همه دوستان میخام نظراتشون رو اینجا بزارن بخصوص کسایی که هک کردن.. تا کسایی که بر سر دو راهی مانده اند تصمیم قطعی رو بگیرن!

با این سوال شروع کنیم مزایا و معایب هک رو با بگیم و بررسی کنیم.

منتظر نظرات با تجربه های گیمر هستیم...

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
528
نام
Mehrdad
سلام
بنده کنسولم رو هک نکردم و هک هم نخواهم کرد ولی در مقابل کسانی هم که کنسولشون رو هک می کنن رو هم کاملا درک میکنم و نسبت اعمالشون هیچ مخالفتی ندارم، چرا که باید از چند زاویه به این موضوع نگاه کرد اول افرادی مثل من که تحت هیچ شرایطی حاضر به انجام بازی های کپی نیستند، حالا میتونه به هر دلیلی باشه که به نظر من اگر دوست دارن اینجا بیان کنند یا اصلا در موردش حرف نزنن، دلیل خود بنده این است که نمی تونم بازی رو انجام بدم که کاملا اگاهی دارم افرادی شبانه روز براش زحمت کشیدند، حجم زیادی از احساسات، خلاقیت، بی خوابی، شکست ها و پیروزی ها در طول یک پروژه تحمل کردن و بنده بعد از عرضه این بازی بدون توجه به این موارد به راحتی برم کپی شو بگیرم و بازی کنم بهترین کار به نظر من در این مواقع برای این که بتونین طرف مقابل رو بهتر درک کنید اینه که برای چند لحظه که شده حتی کوتاه خودتون رو جای سازنده بزارین و ببینین ایا حاضر هستید روی یک پروژه غیر انتفاعی این همه زحمت بکشین و در انتها به اون میزانی که لازم هست براتون سود آوری نداشته باشه و حتی ورشکسته هم بشید و حتی میشه این شرایط رو شبیه به بیگاری کشیدن دونست.
و اما زاویه دیگه افرادی که کپی می کنند، که البته به چند دسته تقسیم می شند، یک دسته اون افرادی هستند که اصلا برای تلاش های افراد زیادی که روی یک پروژه صرف شده احترامی قائل نیستند و حتی این کار هارو وظیفه این افراد می دونستند، در مورد این دسته افراد بهتره صحبت نکنیم و امیدوارم نه تنها هیچ گیمری بلکه هیچ آدمی اینجوری نباشه.
دسته دوم افرادی هستند فکر می کنند سود کردن دیگه بسه، بر فرض مثال اگر بازی god of war هزینه ساختش رو درآورد و 5 میلیون دلار هم بیشتر از هزینه ساخت سود کرد، دیگه کافیه و بعد از این بازی به صورت رایگان در اختیار همه باید قرار داده بشه :D ولی واقعیت اینه که در دنیای امروز هر چی بیشتر تلاش کنی بیشتر هم منفعت میبری می دونم در بعضی جاها مثلا مثل همین کشور خودمون زیاد این واقعیت به چشم نمی یاد ولی جاهای دیگه دنیا وجود داره و اگر بازی god of war تونسته اینقدر خوب عمل کنه ما باید خوشحال هم باشیم حتی اگر کنسول رقیب رو داریم و نمی تونیم این عنوان رو تجربه کنیم چون این موفقیت ها باعث پیشرفت این صنعت میشه نمونش همین بازی gta که شد پردرآمدترین محصول سرگرمی دنیا، گوارای وجودشون.
دسته سوم افرادی هستند که درآمد و پول کافی رو ندارند که بتونن این عناوین رو تجربه کنن که خیلی از ماها هم توی این دسته قرار می گیریم، حلا فکر نکنین من گفتم خودم ارجینال تهیه میکنم در نتیجه بچه پولدارم نه از این خبرا نیست، من کنسولم رو سه سال پیش تهیه کردم و از اون زمان تا حالا فقط 8 تا بازی تونستم تهیه و بازی کنم و همه دسته دوم و اینقدر دلم می خواد god of war رو بازی کنم که باورتون نمیشه ولی چه میشه کرد پولی در کار نیست و حتی دوستانی دارم که با من کنسولشون رو خریدن و تا به الان 2 تا بازی رو تجربه کردن و کنسول بیشتر وقت ها خاک خرده
زیاد از بحث دور نشیم و بیشتر در مورد این دسته سوم حرف بزنیم، در ابتدای بحث گفتم که موافق کپی کردن هستم دلیلش هم کاملا مشخصه، وضعیت اقتصادی، در واقع دو راه جلوی این افراد هست یا اصلا بازی نکنن و سرگرمی دیگه انتخاب کنند که بنده هیچی به ذهنم نمی یاد و یا اینکه دستگاه رو هک کنند، در ابتدا خودم با این حرفم موافق نبودم که بگم دستگاهتون رو هک کنید ولی زمانی که یک بازی 60 دلاری نزدیک به 500 هزار تومان قیمتشه (نصف حقوق پایه یک کارگر زحمتکش) دیگه راهی نمونه ا گه راهی به ذهن کسی میرسه خواهش میکنم بیان کنه، و مورد بعدی اینکه نباید دلمون رو صابون بزنیم که شرایط خوب میشه تاریخ در این کشور ثابت کرده اوضاعی که رو به وخامت میره قرار نیست مسیرش رو عوض کنه.
در نهایت نتیجه ای که من میگیرم با این که نتیجه خوشایند بنده نیست، هک کردن دستگاه هست.(اقا هک کنید، هر جور می تونید هک کنید، فقط هک کنید :D)
ممنون

آخرین ویرایش:

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
سلام
بنده کنسولم رو هک نکردم و هک هم نخواهم کرد ولی در مقابل کسانی هم که کنسولشون رو هک می کنن رو هم کاملا درک میکنم و نسبت اعمالشون هیچ مخالفتی ندارم، چرا که باید از چند زاویه به این موضوع نگاه کرد اول افرادی مثل من که تحت هیچ شرایطی حاضر به انجام بازی های کپی نیستند، حالا میتونه به هر دلیلی باشه که به نظر من اگر دوست دارن اینجا بیان کنند یا اصلا در موردش حرف نزنن، دلیل خود بنده این است که نمی تونم بازی رو انجام بدم که کاملا اگاهی دارم افرادی شبانه روز براش زحمت کشیدند، حجم زیادی از احساسات، خلاقیت، بی خوابی، شکست ها و پیروزی ها در طول یک پروژه تحمل کردن و بنده بعد از عرضه این بازی بدون توجه به این موارد به راحتی برم کپی شو بگیرم و بازی کنم بهترین کار به نظر من در این مواقع برای این که بتونین طرف مقابل رو بهتر درک کنید اینه که برای چند لحظه که شده حتی کوتاه خودتون رو جای سازنده بزارین و ببینین ایا حاضر هستید روی یک پروژه غیر انتفاعی این همه زحمت بکشین و در انتها به اون میزانی که لازم هست براتون سود آوری نداشته باشه و حتی ورشکسته هم بشید و حتی میشه این شرایط رو شبیه به بیگاری کشیدن دونست.
و اما زاویه دیگه افرادی که کپی می کنند، که البته به چند دسته تقسیم می شند، یک دسته اون افرادی هستند که اصلا برای تلاش های افراد زیادی که روی یک پروژه صرف شده احترامی قائل نیستند و حتی این کار هارو وظیفه این افراد می دونستند، در مورد این دسته افراد نیاز نمیشه صحبت کرد و امیدوارم نه تنها هیچ گیمری بلکه هیچ آدمی اینجوری نباشه.
دسته دوم افرادی هستند فکر می کنند سود کردن دیگه بسه، بر فرض مثال اگر بازی god of war هزینه ساختش رو درآورد و 5 میلیون دلار هم بیشتر از هزینه ساخت سود کرد، دیگه کافیه و بعد از این بازی به صورت رایگان در اختیار همه باید قرار داده بشه :D ولی واقعیت اینه که در دنیای امروز هر چی بیشتر تلاش کنی بیشتر هم منفعت میبری می دونم در بعضی جاها مثلا مثل همین کشور خودمون زیاد این واقعیت به چشم نمی یاد ولی جاهای دیگه دنیا وجود داره و اگر بازی god of war تونسته اینقدر خوب عمل کنه ما باید خوشحال هم باشیم حتی اگر کنسول رقیب رو داریم و نمی تونیم این عنوان رو تجربه کنیم چون این موفقیت ها باعث پیشرفت این صنعت میشه نمونش همین بازی gta که شد پردرآمدترین محصول سرگرمی دنیا، گوارای وجودشون.
دسته سوم افرادی هستند که درآمد و پول کافی رو ندارند که بتونن این عناوین رو تجربه کنن که خیلی از ماها هم توی این دسته قرار می گیریم، حلا فکر نکنین من گفتم خودم ارجینال تهیه میکنم در نتیجه بچه پولدارم نه از این خبرا نیست، من کنسولم رو سه سال پیش تهیه کردم و از اون زمان تا حالا فقط 8 تا بازی تونستم تهیه و بازی کنم و همه دسته دوم و اینقدر دلم می خواد god of war رو بازی کنم که باورتون نمیشه ولی چه میشه کرد پولی در کار نیست و حتی دوستانی دارم که با من کنسولشون رو خریدن و تا به الان 2 تا بازی رو تجربه کردن و کنسول بیشتر وقت ها خاک خرده
زیاد از بحث دور نشیم و بیشتر در مورد این دسته سوم حرف بزنیم، در ابتدای بحث گفتم که موافق کپی کردن هستم دلیلش هم کاملا مشخصه، وضعیت اقتصادی، در واقع دو راه جلوی این افراد هست یا اصلا بازی نکنن و سرگرمی دیگه انتخاب کنند که بنده هیچی به ذهنم نمی یاد و یا اینکه دستگاه رو هک کنند، در ابتدا خودم با این حرفم موافق نبودم که بگم دستگاهتون رو هک کنید ولی زمانی که یک بازی 60 دلاری نزدیک به 500 هزار تومان قیمتشه (نصف حقوق پایه یک کارگر زحمتکش) دیگه راهی نمونه ا گه راهی به ذهن کسی میرسه خواهش میکنم بیان کنه، و مورد بعدی اینکه نباید دلمون رو صابون بزنیم که شرایط خوب میشه تاریخ در این کشور ثابت کرده اوضاعی که رو به وخامت میره قرار نیست مسیرش رو عوض کنه.
در نهایت نتیجه ای که من میگیرم با این که نتیجه خوشایند بنده نیست، هک کردن دستگاه هست.(اقا هک کنید، هر جور می تونید هک کنید، فقط هک کنید :D)
ممنون
تقریبا اولین نفری هستین که بدون توهین و هزار جور برچسب با لحنی دلنشین با این موضوع برخورد کردید درود بر شما.
و حالا راجع به موضوع البته من گیمر نیستم، در واقع پلیرم یه بازی اصلی دارم که اگر بشه یدونه بازی دیگه کنارش میرم که کم پیش میاد برای همین زیاد بهم فشار نمیاد.اما اصلا قضیه
راستش بنده راجع به حقوق بین الملل هیچ اطلاعاتی ندارم اونایی که حقوق خوندن باید بیان نظر بدن.اما یه چیزایی به ذهنم رسیده که حالا با شما درمیون میذارم.ببینید اینکه ما باید به فکر حقوق سازنده باشیم کار بسیار درستی هست،سازنده یه زحمتی کشیده و ما هم باید هزینش رو پرداخت کنیم این تا اینجا که کاملا هم درسته.اصلا هیچ کاری به قیمت دلارو ایناها هم نداریم اون مشکل سازنده نیست مشکل کشورمونه که اقتصاد خوبی نداره حتی تا اینجاهم درست.
اما مطلب و مشکل اصلی= وقتی ما صحبت از حق پرداخت سازنده میکنیم یعنی داریم راجع به خصلتی انسانی صحبت میکنیم،اخلاق.ما اخلاق رو رعایت کردیم اما یه سوال کشوری که تمام لوازم الکترونیکیش به صورت قاچاق میاد و هیچ نمایندگی رسمی در این کشور وجود نداره به نظر میرسه تحریم شده درسته؟یعنی ریس یه مملکت ابر قدرت گفته من از طرف کل ملتم ناراضیم که هر محصولی وارد ایران بشه و حق هیچ ساپورتی رو هم ندارن.شما اگر پول بازی رو حتی چند برابر پرداخت کنید بازهم خلاف اخلاق عمل کردید.شرکت سازنده راضی باشه مهم نیست قانون میگه این وسیله نباید دست شما باشه درسته؟
مثل این میمونه من بیام به شما یه ps4 قرض بدم فقط به شما بسپارم هر کاری که میکنی فقط اینکه به اون رفیقت نده چون من ازش خوشم نمیاد.مسئله دیگه پول نیست من اصلا نمیخواستم این کنسول دست رفیق شما بیفته حتی اگر پولش رو کامل پرداخت کنه.طبق این گفته اکثر وسیله ها مقصدشون ایران نیست و قاچاق یعنی دزدیدن انبار کشور دیگه میان راه حتی قبل از اینکه منو شما بخواییم بازی کپی بخریم.خود خریدن مال دزدی خودش یه عیبه اگر بخواییم انسانی و اخلاقی به قضیه نگاه کنیم .حالا شما میخوای به آقا دزده چند برابر هم پول بدی مهم نیست انبار طرف رو زدن.
با این چیزی که من گفتم پس باید نتیجه بگیریم همه ما ها در این کشور شریک دزد هستیم و انسانی نیستیم؟قطعا خیر
اینجا بحثی مطرح میشه به اسم عرف.عرف رابطه با کشورهای خارجی کلا برای ما لزوما از راه قانون نمیگذره.
کافیه فقط به تهیه اسلحه و تجهیزات جنگی زمان 8 سال جنگ با عراق یه سری بزنید و یه تحقیقی بکنید. و ببینید چطور تجارت اسلحه راه انداخته بودن و از کشورهایی که نباید وارد میشد با اینکه خلاف بود و ما نمیتونستیم از کسی سلاح بگیریم.با این وجود از کشورهایی مثل انگلیس اسلحه وارد میشد.این دقیقا مثل زمانی میمونه که شما عقیده دارید باید بین دو خط برانید و اخلاق هم همینو میگه ولی با فشار ماشین کناری شما هم به جمع روی خطی ها اضافه میشید.
منظور از این حرفا این بود که همه ی موارد اخلاقی درست اما ما باید متوجه وجه قانونی کشورمون در دنیا بشیم و نسبت به همون هم رفتار کنیم.
و در آخر من خودم شخصا با کپی بازی کردن مشکلی ندارم.

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
528
نام
Mehrdad
تقریبا اولین نفری هستین که بدون توهین و هزار جور برچسب با لحنی دلنشین با این موضوع برخورد کردید درود بر شما.
و حالا راجع به موضوع البته من گیمر نیستم، در واقع پلیرم یه بازی اصلی دارم که اگر بشه یدونه بازی دیگه کنارش میرم که کم پیش میاد برای همین زیاد بهم فشار نمیاد.اما اصلا قضیه
راستش بنده راجع به حقوق بین الملل هیچ اطلاعاتی ندارم اونایی که حقوق خوندن باید بیان نظر بدن.اما یه چیزایی به ذهنم رسیده که حالا با شما درمیون میذارم.ببینید اینکه ما باید به فکر حقوق سازنده باشیم کار بسیار درستی هست،سازنده یه زحمتی کشیده و ما هم باید هزینش رو پرداخت کنیم این تا اینجا که کاملا هم درسته.اصلا هیچ کاری به قیمت دلارو ایناها هم نداریم اون مشکل سازنده نیست مشکل کشورمونه که اقتصاد خوبی نداره حتی تا اینجاهم درست.
اما مطلب و مشکل اصلی= وقتی ما صحبت از حق پرداخت سازنده میکنیم یعنی داریم راجع به خصلتی انسانی صحبت میکنیم،اخلاق.ما اخلاق رو رعایت کردیم اما یه سوال کشوری که تمام لوازم الکترونیکیش به صورت قاچاق میاد و هیچ نمایندگی رسمی در این کشور وجود نداره به نظر میرسه تحریم شده درسته؟یعنی ریس یه مملکت ابر قدرت گفته من از طرف کل ملتم ناراضیم که هر محصولی وارد ایران بشه و حق هیچ ساپورتی رو هم ندارن.شما اگر پول بازی رو حتی چند برابر پرداخت کنید بازهم خلاف اخلاق عمل کردید.شرکت سازنده راضی باشه مهم نیست قانون میگه این وسیله نباید دست شما باشه درسته؟
مثل این میمونه من بیام به شما یه ps4 قرض بدم فقط به شما بسپارم هر کاری که میکنی فقط اینکه به اون رفیقت نده چون من ازش خوشم نمیاد.مسئله دیگه پول نیست من اصلا نمیخواستم این کنسول دست رفیق شما بیفته حتی اگر پولش رو کامل پرداخت کنه.طبق این گفته اکثر وسیله ها مقصدشون ایران نیست و قاچاق یعنی دزدیدن انبار کشور دیگه میان راه حتی قبل از اینکه منو شما بخواییم بازی کپی بخریم.خود خریدن مال دزدی خودش یه عیبه اگر بخواییم انسانی و اخلاقی به قضیه نگاه کنیم .حالا شما میخوای به آقا دزده چند برابر هم پول بدی مهم نیست انبار طرف رو زدن.
با این چیزی که من گفتم پس باید نتیجه بگیریم همه ما ها در این کشور شریک دزد هستیم و انسانی نیستیم؟قطعا خیر
اینجا بحثی مطرح میشه به اسم عرف.عرف رابطه با کشورهای خارجی کلا برای ما لزوما از راه قانون نمیگذره.
کافیه فقط به تهیه اسلحه و تجهیزات جنگی زمان 8 سال جنگ با عراق یه سری بزنید و یه تحقیقی بکنید. و ببینید چطور تجارت اسلحه راه انداخته بودن و از کشورهایی که نباید وارد میشد با اینکه خلاف بود و ما نمیتونستیم از کسی سلاح بگیریم.با این وجود از کشورهایی مثل انگلیس اسلحه وارد میشد.این دقیقا مثل زمانی میمونه که شما عقیده دارید باید بین دو خط برانید و اخلاق هم همینو میگه ولی با فشار ماشین کناری شما هم به جمع روی خطی ها اضافه میشید.
منظور از این حرفا این بود که همه ی موارد اخلاقی درست اما ما باید متوجه وجه قانونی کشورمون در دنیا بشیم و نسبت به همون هم رفتار کنیم.
کاملا درکتون می کنم و با حرفتون موافقم و موضوع خیلی خیلی ناراحت کننده اینه که مردم ایران و حتی فکر می کنم مردم خیلی جاهای دیگه دنیا درگیر بازی های پچگانه چند ابرقدرت سیاسی یا افرادی شدند که حاضر نیستند حتی برای لحظه ای دیدگاه یا نظری یا زاویه دیدی رو که دارند یا حتی منفعتشون رو برای صلاح دیگران تغییر بدند و این موضوع به نظر من بسیار ناراحت کننده و اگر چنین نبود خیلی از مشکلات بسیار راحتر از چیزی الان هست حل می شد

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
859
نام
محسن
کاری به بحث های اخلاقیش ندارم کلا ولی مثالت یه مقداری درست نیست. شرکت سازنده منعی تو فروشش به شخص ثالث ایجاد نکرده موقع فروش کالاش به کسی غیر از ما. (غیر از کالاهای خاص)
اصولا خود شرکت احتمالا منعی در مورد فروش مستقیم به شما ایجاد نکرده و صرفا یه قانون تکلیف شده به شرکت سازندست که مستقیم به شما چیزی نفروشه (یا حتی ممکنه کلا این منع هم نباشه و بهشون ابلاغ شده باشه که صرفا نمایندگی نداشته باشن فقط)
در کل به نظرم کپی بازی کردن خیلی غیر اخلاقی نیست. چون جایگزین این موضوع میشه کلا نخریدن بازی و بازی نکردنش برای خیلی از ماها که توانایی مالیشو نداریم با این قیمت ها. و این هم کمکی به فروش بیشتر برای شرکت سازنده بازی نمیکنه.
در کل یه موضوع شخصیه به نظرم نباید تصمیم های دیگران رو مورد قضاوت قرار بدیم.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من كاري به اين شعارها ندارم هك كردن و نكردن هم شخصيه ولي يه مسئله جالب اين وسط هست همه ما فكر ميكنيم مهمترين مسئله در هك كردن بازيها فقر و كم بودن ارزش سرمايه داخلي هست درسته ولي علت اصليش اين نيست يه ذره دقت كنيد اين topic هاي هك كي زده شدن اينجا يكي دوماه قبل اين بالارفتن ارز خب كيا بيشتر فعاليت دارن داخل topic ها؟تقريبا 80%غير ps4 يه كنسول dg يا pc همراهشون دارن خب بنابراين مسئله بالا بودن قيمت بازيها در هك مهمترين دليل نيست ,خب مهمترين دليل هك با اين شرايط كدومه؟شما كامنتهاي كاربران اونجا به دقت مطالعه كنيد و نيز شناختي هم داشته باشيد متوجه ميشيد بيشتر كاربران اونجا دوست دارن هر عنواني مياد با هر سبك و نمره اي رو تجربه كنن حتي دو سه تاشونم كه سفر خارج كشور ميرن بزبون اوردن اين مطلب رو,واقعيت امر اينه كه حتي خارجيها هم اينجوري نيستن بجز يه عده trophy يا achievement هانتر كه تازه اونا هم هربازي اي كه مياد رو بازي نميكنن بيشتر gamer هاي خارجي سبك مشخصي دارند وحتي بازي اي مثه gow سبكش بهشون نخوره بازي نميكن
مسئله بعدي multiplayer و انلاين هست كه بازم برخلاف gamer هاي خارجي بخش زيادي از اين افراد topic هاي هك اونو كلا زائد و الكي ميبينن و تازه يه جور حوو هم هست براشون الان شما ببينيد راك استار بعد 5 سال هنوز بازي اي منتشر نكرده كالاف ديوتي bo4فاقد بخش افلاين هست اونوقت gamer ايراني كجا داره ميره مابايد ديدمون رو عوض كنيم

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,341
سلام
برای کسایی که تازه میخوان کنسول بخرن من هک رو پیشنهاد میدم و بعد از اونکه بازی ها رو بازی کردن کنسول رو از حالت هک خارج کنن
هک ی حالت کمال به ادم میده اونایی که بخاطر هک کنسول های نسل قبل رو خریدن دنبال همین حالت تو این نسل هم هستن
بنظر خودم هک روی تجربه و لذت بردن از بازی ها هم تاثیر منفی میزاره
مطمئنا اگه شرایط عادی بود کسی سراغ هک نمیرفت

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
واقعیت : هیچ بازی‌ کامپیوتری‌ای اونقدر فوق‌العاده نیست که ارزش 400-500 هزار تومن رو داشته باشه.
میشه شریکی خرید، دسته دوم خرید، یه اکانت پلاس خرید و بازیهای اون رو بازی کرد و ... ولی با همۀ این صحبتها هر کی هک می‌کنه هیچ کار اشتباهی نکرده
گیمر ایرانی به هیچ کجای ناشر و بازیساز غربی نیست که حالا با این وضع گرونی بخواد نگران هدر رفتن "تلاش"های شبانه‌روزیش باشه.
هزینه‌ش براتون زیاده هک کنید بره.
==
در مورد سؤال تاپیک، والا من هک نکردم نمی‌دونم خوبه یا نه اما اینور و اونور ندیدم کسی مشکلی داشته باشه تا الان.
یعنی برخلاف اکانتهای هکی و ... که کنسولها قفل و غیرقابل استفاده شدن، از این راه و روشهای هکی که اومده کسی این مسائل رو گزارش نکرده.
یه راهنمای قدم به قدم پیدا کنین و براساس اون برین جلو مشکلی پیش نمیاد.

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
اگه کنسول هک میشه هک کن با این وضع گرانی و سرعت اینترنتی که ما داریم یه لحظه صبر نکن و هک کن
اما در مورد هک برای کنسول هیچ مشکلی پیش نمیاد به راحتی بعد هک میتونی بازیها رو بریزی

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
حاضرم به خدا قسم بخورم که اگر سازنده بازی ها قیمت بازیاشون رو تو ایران می دونستن خودشون راضی بودن ما کرکی بازی کنیم
به عنوان کسی دارم این حرف رو میزنم که تا 5 ماه پیش سعی می کردم نسخه اصل بازی کنم ولی جدا دیگه نمی شه :|

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
هر سال که یه نسخه از فیفا رو میخرم،نسبت به سال قبلش 100 تومن هزینه بیشتری میکنم با این که تو تخفیف ها میگیرم(درامد هم تغییر نمیکنه)
کاش حداقل یه استور واسه ایران داشتن با ریال میخریدیم،روی یه گیفت کار 20 دلاری 5 دلار باید سود طرف رو بدی
مشکل اصلی همون هزینه بازیه که خیلی بالاست،تفریح دیگه ای هم نیست،پس هک میکنیم;) کسی هم مشکلی داره میتونه پارچ آب خنک رو سر بکشه

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,939
نام
احمد
هر سال که یه نسخه از فیفا رو میخرم،نسبت به سال قبلش 100 تومن هزینه بیشتری میکنم با این که تو تخفیف ها میگیرم(درامد هم تغییر نمیکنه)
کاش حداقل یه استور واسه ایران داشتن با ریال میخریدیم،روی یه گیفت کار 20 دلاری 5 دلار باید سود طرف رو بدی
مشکل اصلی همون هزینه بازیه که خیلی بالاست،تفریح دیگه ای هم نیست،پس هک میکنیم;) کسی هم مشکلی داره میتونه پارچ آب خنک رو سر بکشه
واقعا درورد....
شخصا که دیگه پول نون در اوردن رو بزور در میارم :| تازه از 24 ساعت روز هم 12 ساعتش سر کار هستم.
این که 6-7 برابر پول بازی اصلی باج بدی، و از این طرف خود درگیری دارن و اون طرف هم تحریم کرده، استور و فروشگاه و واحد پولی رو هم اندازه کشور کوچک امارات یا بحرین ما رو حساب نمیکنه ما دیگه چه گناهی داریم:|

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
660
نام
امیرحسین
آقا من در جریان نیستم، بعد هک کردن میشه آپدیت بازی ها رو دانلود کرد؟:D
در این صورت صد درصد هک میکنم. به عنوان مثال تو یه ماه دوتا بازی خوب عرضه بشه باید حدود 500-600 خالی شی، برا دوتا دونه بازی! درسته باید به سازنده احترام گذاشت، ولی اینجا احترام گذاشتن به قیمت نون خوردن نداشتن تموم میشه:D اصلا نمیصرفه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر