آیا ویژگی جدید در محصولات اپل، کنسول Wii U را از هیجان می اندازد؟

آیا تکنولوژی ذکر شده رو در حد رقابت با Wii U می دونید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    38

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
شاید در زمان عرضه کنسول جدید HD نینتندو، یعنی Wii U، این کنسول هیجان زیادی ایجاد نکند. خصوصا اگر ابتکار جدید Apple موفق ظاهر شود!

_apple_tv_boxee.jpg

تکنولوژی Airplay به عنوان یکی از جذاب ترین ویژگی های محصولات اپل که سیستم عامل iOS دارند مورد تمجید بوده. این تکنولوژی اجازه میده که فیلم، موسیقی، یا تصویر رو از محصول اپل خودتون از طریق ارتباطات Wireless (بی سیم) موجود روی وسیله، به یک دستگاه Apple TV [که تصویرش رو مشاهده می کنید] بفرستید و سپس از طریق این دستگاه اونها رو در یک تلویزیون HD با کیفیت تصویر 720P [یعنی رزولوشن 1280 در 720] و صدای استریو پخش کنید.

اما این تمام قضیه نیست! در سیستم عامل جدید iOS 5 تکنولوژی جدیدتری به نام AirPlay Mirroring وجود خواهد داشت، به این ترتیب که نسخه دقیقی از آنچه در دستگاه iPad 2 شما در حال پخش است از طریق Apple TV در تلویزیون شما پخش خواهد شد، که تمام تغییرات موجود در صفحه دستگاه شما مانند چرخاندن صفحه، زوم کردن و ... را بر روی تلویزیون عینا نمایش خواهد داد. بسیاری از کاربران این سرویس را ابزاری جذاب و هیجان انگیز برای آموزش مطالب و ارائه سخنرانی ها و Presentation هایشان می دانند، ولی آیا این امکان می تواند از هیجان امکانات جدید موجود روی کنسول جدید نینتندو یعنی Wii U بکاهد و رقیبی برای این کنسول خانگی باشد؟

سیستم عامل Apple iOS 5 که این امکان جدید را دارد، اواخر سال 2011 (پاییز امسال) بر روی iPad، iPhone و دستگاه های دیگر مورد حمایت اپل عرضه خواهد شد، در حالی که زمان عرضه Wii U در سال 2012 می باشد [توضیح زننده تاپیک: البته ظاهرا فقط iPad 2 از این قابلیت جدید بهره خواهد برد].

آیا رقابت بین محصولات اپل و کنسول های خانگی وارد مرحله جدیدی خواهد شد؟

در منبع خبر می توانید فیلمی از این قابلیت جدید رو مشاهده کنید.

منبع: myona

-----------------------------------------------------
ادیت: تصاویر ارائه شده از این تکنولوژی، با کاهش سایز در صفحه تاپیک قرار داده میشن:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Naruto

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
واقعا عجب تکنولوژی خفن ، استثنائی ، شاخ و دور از ذهنی..!

علم به جای پیشرفت داره پسرفت میکنه..

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
بچه ها wii u گرافیک بالاتری داره درست؟؟؟؟
اگه داره صد درصد اپل نمیتونه جلوشو بگیره چون همه ی گیمر های هاردکور به گرافیک اهمیت میدن نه گیم پلی یا چیزه دیگه;)

behrooz key

کاربر سایت
Jan 8, 2011
180
نام
بهروز
آخه مثلا شما میخوای یه اول شخص مله battlefield یا fifa بازی کنی صفحه لمسی رو ترجیح میدی؟
خب اول اینکه اصولا من اپل رو ترجیح میدم
و اینکه اصولا هیچ هاردکور بازی سمت wii نمیره!!!(شبیه حرف شما شد:d)
اگه قراره یه سری هاردکور بازی کنن میرن سمته wii
منبع!؟

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad

منبع!؟
جدیدا نظر هم میخوای بدی میگن منبع....اینجا که بحث فلسفی نیست که میگی منبع هر کی نظر خودش رو میگه من هم نظرم رو گفتم حالا نظر شما یه چیزه دیگست من باید بگم منبع؟؟؟همونطور که میدونید بازی های هاردکور برای wii u تائید شدن مثله BF3 و NG که تو کنفرانس E3 نیتندو بودن پس میشه گفت برای هاردکور ها هم مناسبه ولی تا رمان عرضه باید صبر کرد چون هیچ گیم پلی از این بازی ها عرضه نشده;)

behrooz key

کاربر سایت
Jan 8, 2011
180
نام
بهروز
جدیدا نظر هم میخوای بدی میگن منبع....اینجا که بحث فلسفی نیست که میگی منبع هر کی نظر خودش رو میگه من هم نظرم رو گفتم حالا نظر شما یه چیزه دیگست من باید بگم منبع؟؟؟همونطور که میدونید بازی های هاردکور برای wii u تائید شدن مثله BF3 و NG که تو کنفرانس E3 نیتندو بودن پس میشه گفت برای هاردکور ها هم مناسبه ولی تا رمان عرضه باید صبر کرد چون هیچ گیم پلی از این بازی ها عرضه نشده;)
نه آخه حرف نیلوفر از طرف همه ی جامعه هاردکوربازان بود:d
و اینکه تائید 2 تا بازی بزرگ،دلیلی بر هاردکورپسند بودن اون نیست

Nilooofar

کاربر سایت
Apr 15, 2011
417
نام
Niloofar

منبع!؟

حالت بده؟ :d
نظره شخصیت رو گفتی من باید بگم منبع بده؟ :-/
در ضمن پسره خوب من نگفتم wii گفتک wii u

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
نه آخه حرف نیلوفر از طرف همه ی جامعه هاردکوربازان بود:d
و اینکه تائید 2 تا بازی بزرگ،دلیلی بر هاردکورپسند بودن اون نیست
عرضه ی همین دو تا راه رو برای عرضه ی بقیه باز میکنه نیتندو هم چند وقته پیش گفته برای هاردکور ها این کنسول مناسبه نیتندو که نمیاد برای فروش بییشتر دروغ بگه بعد آبروش بره من کاملا حرف نیلوفر رو تائید میکنم من این کنسول رو بیشتر از محصولات اپل برای بازی کردن میپسندم;)

---------- نوشته در 11:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:59 AM ارسال شده بود ----------

راستی بچه ها بحث ما Wii u همین کنسول جدید هست که هنوز نیومده نه Wii;)اینم عکساش برای اینکه اشتباه نکنید:d
Wii_U_496d.jpg
wii-u1.jpg

---------- نوشته در 11:03 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:01 AM ارسال شده بود ----------

راستی بچه ها این پروژه ی کافه همین wii u بود یا یه کنسول دیگه که قراره بعدا بیاد؟؟؟؟؟

• Like
Reactions: Nilooofar

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
ماریو نداره ... زلدا نداره .... کیربی نداره....کستلوانیا نداره.... نداره....نداره....نداره .... پس تو زمینه گیم که قابل مقایسه نیستن ... ملت گیم خوب میخوان بازی همینو بس.

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
باید چیز جذابی باشه ممنون محمود جان ما که وقت نداریم بریم خبرارو نگاه کنیم بازم دم شما گم به خدا
thank_you2.gif

واقعا عجب تکنولوژی خفن ، استثنائی ، شاخ و دور از ذهنی..!

علم به جای پیشرفت داره پسرفت میکنه..
به نظر من قرار نیست همچین چیزی معادل Wii U باشه یا تجربه ای در اون حد رو ارائه کنه، ولی می تونه از از اون حالت تازه و ابتکاری که قرار بود داشته باشه کم کنه؛ یعنی یه تجربه مشابه (با کیفیت پایین تر) رو خیلی ها قبل از اومدن Wii U داشتند و اون تازگی رو در زمان عرضه نداره...

البته این مساله در حد محدوده، چون هر کسی Apple TV نداره (حدود 90 دلار قیمتشه).

behrooz key

کاربر سایت
Jan 8, 2011
180
نام
بهروز
حالت بده؟ :d
نظره شخصیت رو گفتی من باید بگم منبع بده؟ :-/
در ضمن پسره خوب من نگفتم wii گفتک wii u
یک بار دیگه جملت رو نقل قول میکنم تا ببینی که زیاد شبیه نظر شخصی نبود
اگه قراره یه سری هاردکور بازی کنن میرن سمته wii u
در مورد wii نوشتن من جای wii u هم که حو صله u نوشتن نداشتم:))پ
واقعا شما از سیستم مزخرف wii u اطلاع دارید!؟
اونم تو سال 2012...
تازه میاموتو میاد کنسولش رو از نظر سخت افزاری با ps3 و x360 که تو سال های 2005 و2006 عرضه شدن مقایسه می کنه
اون دسته ی خوشگلش هم که واسه قهوه خونه خوبه:d
این کنسول باید 5 سال پیش معرفی می شد تا هارد کورها سمتش برن،نه 2012

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر