آیا امسال سال خوبی برای بازیهای کامپیوتری و کنسولی بوده؟

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
به نظر شما از اول شروع روزهای سال 2011 تا الان سال خوبی را در سبک بازیهایهای مورد علاقتون داشتید یا نه؟ میتونید با سالهای گذشته مقایسه کنید و حرفتون رو بدون هیچ ترسی از گیمرهای دیگر بیان کنید تا به یک نتیجه کلی برسیم که ایا بازی سازان تو کارشون کم کاری کردند و یا به فکر پولهای ما گیمرها بودند تا قلب های ما و یا احساساتی که در گذشته از بازیهای مورد علاقه اونا داشتیم.

خب من تو این سال 2011 دوست داشتم بازیهای ار پی جی بسیاریو بازی کنم اما متسفانه بازیهای ار پی جی که امسال وارد بازار شدن اصلا منو ارضاع نکردن و حتی بسیاری از بازیها به همین صورت اون چیزی نبودن که فکرش منو ماهای زیادی به خودش مشغول کرده بود و برای ورودش لحظه شماری میکردم متسفانه بازیها امسال خارج از احساس بودن و فقط گرافیکشون بهبود یافته بود در صورتی که امسال فقط بازیهای آرکید روح و حال و هوای یک گیم را حفظ کرده بودن. اگر به این صورت بخواد پیش بره خرج این همه هزینه برای یک کامپیوتر و یا کنسول اصلا هیچ ارزش خاصی برای ادامه روند پیش روی گرفته از جانب من نخواهد داشت. سازندهای گیم باید اینو بدونند که ما دنبال یک گیم با تمام ارزشها و خصوصیات منحصر به فرد خودش هستیم و نه تنها بهبود گرافیک و یا روند تکنیکی اون :(

• Like
Reactions: Molana

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
برای من که امثال تا اینجا راضی کننده نبود !:D
منی که بیشتر تمایل به بازیهای سبک استراتژیک دارم امثال فاجعه بود و حتی یک عنوان درخور و ارزشمند هم امثال در این ژانر منتشر نشد !

البته بعضی از IPهایی که امثال منتظرشون بودیم یا خوب ظاهر نشدن و انتظارات رو برآورده نکردند یا تا سال 2012 تاخیر خوردن ...
هرچند بازی های خوبی هم بودند که نسبت به نسخه ی قبلیشون یا پیشرفت داشتند و یا لااقل انتظارات رو برآورده کردند از جمله :
Dead space 2 ، Crysis 2 ، Portal 2 ، The witcher 2 ، Gears of war 3 ، uncharted 3 ، Mortal kombat ، Fifa 2012 ، Dirt3 ، Forza 4، Batman arkham city و بازیهای دیگه ای که ممکنه الان حضور ذهن نداشته باشم ...
البته چند تا بازی خوب هم تا آخر سال در پیشه که امیدوارم اونها خوب از آب در بیان !
بخصوص :
Skyrim
MW3
AC:R
Silent hill و .../
ناگفته نماند که فصل تابستان امسال بدترین فصل گیمری من تا الان بود !!!
در کل من میانگین نمره ی بازیسازان امسال رو 8 از 10 میدونم ... !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MR TASH

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
مسلما !!
میشه بهترین فصل گیم رو امسال دونست !
بهترین بازی ها از بهترین شرکت ها رو همه پلتفورم ها !
-----------
البته من اون فصلی که دوم 3و هاف لایف 2 اومدن رو هم دوست دارم

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
مسلما !!
میشه بهترین فصل گیم رو امسال دونست !
بهترین بازی ها از بهترین شرکت ها رو همه پلتفورم ها !
-----------
البته من اون فصلی که دوم 3و هاف لایف 2 اومدن رو هم دوست دارم
آره منم سال 2004 رو بخاطر اون 2 بازی ( doom3 و half life 2 ) واقعا خیلی دوست داشتم و سال بسیار خوبی بود امسال هم برای من که طرفدار بازی های fps هستم واقعا عالی بود. بهترین هاشم از نظر من تا به اینجا اول RAGE بود و بعد هم CRYSIS 2 . بقیه هم شاید عالی نبوده باشن از نظر من، ولی بازی کردنشون لذت خوبی داشت واسم مثل home font , bulletstorm, brink, duke و....
توی سوم شخص ها هم من AC: BH و dead space 2 رو بازی کردم که هر دو فوق العاده بودن. یه بازی هم که انصافا خیلی عالی و با کلاس و باحال بود DE: HR بود که خیلی فاز داد.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نه به نظر من خوب نبوده ولی این اواخر بهتر شده.
پارسال که E3 ترکوند.هر کی هر چی داشت اورده بود برا نمایش.کلا پارسال بهتر بود.
حرف دوستمون (Molana):
ناگفته نماند که فصل تابستان امسال بدترین فصل گیمری من تا الان بود !!!
به شدت تاکید میشه. واقعا کابوس بود.هیچی تو بازار نبود.

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
امسال سال خوبی برای گیم بود ولی از اون سالهایی بود که من 80 درصد بازی ها را تموم نکردم اون 20 درصدم که تا اخرش رفتم اکثرا fps بودند.:|:((
نمیدونم والا هر 2 سال به 2 سال به این مرض دچار میشم:d

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
کنسول خبر ندارم و علاقه ای هم ندارم بدون سالی خوبی براش بوده یا نه:d (در ضمن این بخش PC هست نه کنسول)
ولی برای PC بدون شک بهترین سال این نسل بوده با این که بازی انحصاری خیلی کم بود مثل همیشه! اما از هر ژانر و برای هز سلیقه ای بازی های بسار خوبی اومد.
بازی های مثل Crysis 2 . GF2+1 . Poratl 2 . Total War Shogun 2 . Bulletstorm . AC Brotherhood . Witcher 2 . Dirt 3 . Deus Ex . Dead Space 2 . Rage که یک سریشون روی PC واقعا تجربه متفاونی بودن منتشر شد و شاهکار های مثل Batman Arkham City . The Elder Scrolls V Skyrim . AC Revelations . MW3 هم تا چند وقت دیگه ریلیز میشن.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,291
نام
Afshin
بهترین سال نسل برای PC بوده بدون شک .
The Elder Scrolls V Skyrim و The Wticher 2 به تنهایی به اندازه ی کل بازیهای این نسل که برای PC اومده ارزش دارن (نظر کاملا شخصی)
کلی بازی عالی دیگه هم مثه C2 و ب3 و MW3 و Arkham City و ... بودن . کلا برای هر سبکی کلی بازی خوب اومده امسال که با سالهای قبل PC قابل مقایسه نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر