آیا آپدیت پاییزی سال 2010 داشبورد را انجام دادید ؟

آیا آپدیت کردید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    118
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
سلام

گفتم یه آمار بگیریم ببینم چند درصد از بچه های آپدیت کردن و چند درصد هم نکردن اینجوری یکی مثل من که هنوز اقدامی نکرده اگه خیلی ها آپدیت کرده باشن میرن آپدیت میکنن و یا برای بازی های جدید صبر میکنن یا اینکه اوریجینال میخرن ! :D

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
بله انجام دادیم
و دستی دستی خودمونو بدبخت کردیم!!!!!

hamid0006

کاربر سایت
Sep 2, 2009
43
من آپدیت کردم ودارم لایو بازی میکنم هم بازی جدید وهم قدیم وبن نشدم

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
من که نکردم،اونایی که کردن بگن الان کنسولشون در چه حاله که تکلیف ما هم معلوم شه!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
آخه یه چیزیم هست باید 3 ماه دیگه آپدیت کنی تا این C4EVA بخواد بخودش زحمت بده و FW جدید برده بیرون !
کاش این Geohot روش کار میکرد سر 1 ماه یکم کمتر یا بیشتر تحویل میداد !

آخه مشکل اینم نیست فردا روز یه بازی جدید میاد آپدیت داره اون وقت تکلیف چیه !؟ یعنی چه آپدیت کنی بازی رو نزاری رو کنسول چه آپدیت نکنی بازی رو بزاری رو کنسول یکیه !

به نظر من آدم باید آپدیت کنه تو این سه ماه بازی اوریجینال بگیره ! کسی نظری داره ؟

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
من که آپدیت کردم و به همه هم توصیه میکنم Update کنید... فعلا هم از Ban Wave خبری نیست...

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
آخه یه چیزیم هست باید 3 ماه دیگه آپدیت کنی تا این C4EVA بخواد بخودش زحمت بده و FW جدید برده بیرون !

آخه مشکل اینم نیست فردا روز یه بازی جدید میاد آپدیت داره اون وقت تکلیف چیه !؟ یعنی چه آپدیت کنی بازی رو نزاری رو کنسول چه آپدیت نکنی بازی رو بزاری رو کنسول یکیه !

به نظر من آدم باید آپدیت کنه تو این سه ماه بازی اوریجینال بگیره ! کسی نظری داره ؟

سلام
من که بعد از بن ویو اب دیتش میکنم

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
منم امروز آپدیت میکنم

یه نکته واسه من خیلی عجیبه! کسی توی خود سایت هم این Fable 3 رو روی داشبورد جدید تست کرده که میگن اجرا نمیشه؟؟

چون تا الان2 3 تا از دوستان من آپدیت کردن و خیلی راحت دارن فیبل بازی میکنن!!!

فکر کنم تنها موردی که الان موجب میشه کسی شک کنه اینه که flag بشه که اونم بلاخره همه مجبورن واسه بازیای جدید آپدیت کنن پس دیگه چه کاریه؟!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
فکر کنم تنها موردی که الان موجب میشه کسی شک کنه اینه که flag بشه که اونم بلاخره همه مجبورن واسه بازیای جدید آپدیت کنن پس دیگه چه کاریه؟!
اگه آپدیت کنی Flag نمیشی طبق حرف های C4eva اگه بازی هایی A-P 2.5 دارن رو بازی کنی فلگ میشی و خوده C4eva هم گفته که آپدیت داشبورد هیچ مشکلی به وجود نمیاره

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490

اپدیت که فعلا نکنیم بهتره، LT قضیش با فریم ویر جدید فرق میکنه!الان دیگه بازی جدید هم اجرا نمیشه(با انجام اپدیت)پس فکر میکنم حد اقل این رو سریعتر از اون عرضه کنه یا حد اقل یک فریم ویر بده که بازی ها جدید رو بدون چک کردن AP رد کنه و اجرا کنه.(LT 60 روز طول کشید این مطئنن کمتر طول میکشه،خودشون گفتن که باید تعداد بازی بیشتری رو تست کنیم)

من که فعلا اپدیت نمیکنم و حتی الامکان با همین بازی های قدیمی سر میکنم:D
نهایتش 1 ماه هست دیگه.نشد یه کنسول کلا اورج میگیرم:)(چه میشه کرد،شده بساط 3 سالمون،دم این 3 ماه همیشه داستان داریم)

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
اگه آپدیت کنی Flag نمیشی طبق حرف های C4eva اگه بازی هایی A-P 2.5 دارن رو بازی کنی فلگ میشی و خوده C4eva هم گفته که آپدیت داشبورد هیچ مشکلی به وجود نمیاره

منظور من هم همین بود ;)

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
من که اپدیت نکردم . و امیدوارم تا چند ماهه دیگه لازم نباشه اپدیت کنم .
خدا کنه بازی های جدید بدون اپدیت هم اجرا شن .

Farzadreza

کاربر سایت
Jul 11, 2009
75
نام
farzadreza
من آپدیت کردم....و از اونجایی که اصلا نمیدونم فیبل چه جور بازی ایه1 و دنبالش هم نیستم باهاش سر و کاری ندارم! خدا رو شکر :)

ولی یه قضیه ای هست...اونم این که مایکروسافت ap2.5 رو رو بازی های قدیمی فعال کنه...(اگه درست متوجه شده باشم...) در هر صورت اگه قرار باشه فلگ شده باشم تا حالا شدم...! پس تا آخرین لحظه و نفس لذت می بریم!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر