آپگريد و دانگريد فیرمور سؤالات و مشكلات

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
سلام دوستان!!!!!!!!!!
من فریمور 6/20 رو از خود سایت سونی ریختم رو psp ایم:d
الآن هکش پریده؟؟؟؟؟؟؟؟:-s
میشه بازی های UMD خرید؟؟؟؟؟؟؟:-/
ممنون میشم جواب بدید

هکش پریده خوبم پریده:d
البته نصفه و نیمه این فریمور هک شده ولی نمیتونی بازیهای PSP رو اجرا کنی باهاش! بلکه فقط بازیهای سگا،میکرو اینا:d
میتونی UMD بخری و یا اینکه از PSN STORE بازیهاتو بخری

essi 10

کاربر سایت
Apr 12, 2010
225
نام
احسان
هکش پریده خوبم پریده:d
البته نصفه و نیمه این فریمور هک شده ولی نمیتونی بازیهای PSP رو اجرا کنی باهاش! بلکه فقط بازیهای سگا،میکرو اینا:d
میتونی UMD بخری و یا اینکه از PSN STORE بازیهاتو بخری
اگه فریمور های بعدی اومد میتونم هکش کنم یا دیگه هیچوقت هک نمیشه؟:-s

essi 10

کاربر سایت
Apr 12, 2010
225
نام
احسان
مدل پی اس پی شما چی هست کپی خور موقت هست؟
مدلم 1000 هست و کپی خور دایم! البته دیروز از خود سایت سونی اپدیت 6/20 رو گرفتم و نصب کردم برای اینکه از این به بعد میخوام UMD بخرم!
حالا یکی از دوستان گفتند که هکش پریده!
میخواستم بدونم بعدا که فریمور های جدید میاد میتونم دویاره هکش کنم یا نه؟:d

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
مدلم 1000 هست و کپی خور دایم! البته دیروز از خود سایت سونی اپدیت 6/20 رو گرفتم و نصب کردم برای اینکه از این به بعد میخوام UMD بخرم!
حالا یکی از دوستان گفتند که هکش پریده!
میخواستم بدونم بعدا که فریمور های جدید میاد میتونم دویاره هکش کنم یا نه؟:d
همین الانم می تونی هکش کنی خواستی بگو آموزشش رو بهت بدم!(البته یه پی اس پی هک شده دیگه نیاز داری!)

essi 10

کاربر سایت
Apr 12, 2010
225
نام
احسان
همین الانم می تونی هکش کنی خواستی بگو آموزشش رو بهت بدم!(البته یه پی اس پی هک شده دیگه نیاز داری!)
:-? منظورتونو نمیفهمم که میگین یه پی اس پی هک شده دیگه نیاز دارم!!
یعنی بدون یه پی اس پی دیگه هک نمیشه؟؟
بیرون که میتونم بدم هکش کنند؟:-/

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
دوستان من یکی از دوستام براش psp 3000 اومده از اونور و فریمورش دائم هست (اگه اشتباه نکنم 6:31 بود) خواستم بدونم الان میشه اینو تبدیل به کپی خورش کرد آخه مال خودم چون از همون اول این مدلی نبود راحت آپگرید و دانگرید میکنم ولی تا حالا به چنین چیزی بر نخوردم !

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
دوستان من یکی از دوستام براش psp 3000 اومده از اونور و فریمورش دائم هست (اگه اشتباه نکنم 6:31 بود) خواستم بدونم الان میشه اینو تبدیل به کپی خورش کرد آخه مال خودم چون از همون اول این مدلی نبود راحت آپگرید و دانگرید میکنم ولی تا حالا به چنین چیزی بر نخوردم !
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=37312

faraso00

کاربر سایت
Nov 22, 2007
82
سلام.
فریم ویر psp2000 من 5.00 هستش لازمه برای اجرای بازیهای جدید اونو ارتقا بدم؟ اگه لازمه به کدوم فریم ویر و اینکه این فریم ویر جدید مشکلی که نداره؟:d

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری

nokia n900

کاربر سایت
Feb 11, 2011
2
سلام

دوستان من به یه مشکل خیلی بزرگ بر خوردم و اونم اینه که چند روز پیش پسر عمه ام یه psp go از تهران خریده بود که فکر کنم ورژنش 6.20بوده و کلی بازی واسش نصب کرده بودن.وقتی اومد خونه ی ما وصلش کردیم به وایرلس و اپدیتش کردیم به 6.37 بعدش تمام بازیهاش پاک شد و اونم گیر داد به من که خرابش کردی.
حالا به این نتیجه رسیدم که حالت کپی خورش از بین رفته.
از همه ی شما عاجزانه خواهش میکنم یه راهی دم پام بزارید تا بتونم هکش کنم یا دانگریدش کنم.
البته من در مورد هک pspچیزی بلد نیستم اما واسه موبایل استادم و از شما خواش دارم خیلی مبتدیانه راهنماییم کنید.
به خدا دعای خیرم پشت سرتونه....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر