آپدیت گوشی

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
سلام دوستان.میخواستم یک سوال بپرسم ولی جایی رو پیدا نکردم واسه همین اینجا این سوال رو مطرح میکنم.
دوستانی که گوشیشون رو به 2.3 آپدیت کردند میخواستم بپرسم که واقعاً ارزش داره که الان این آپدیت رو انجام بدیم یا نه؟آخه من چند تا رام 2.3 پیدا کردم (از فروم موبایلستان و and-roid) و نمی دونم کدومشو دانلود کنم.رامی که الان روی گوشیم هست 2.2 هست با نام Spike Speedy Edition 7 که خیلی هم ازش راضی هستم ولی به هر حال دیگه 2.3 اومده دیگه! و باید آپدیت باشیم.
حالا به نظر شما این رام مناسب هست؟
I9000XWJV1
درضمن گوشی من هم گلکسی هست.

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
سلام دوستان.میخواستم یک سوال بپرسم ولی جایی رو پیدا نکردم واسه همین اینجا این سوال رو مطرح میکنم.
دوستانی که گوشیشون رو به 2.3 آپدیت کردند میخواستم بپرسم که واقعاً ارزش داره که الان این آپدیت رو انجام بدیم یا نه؟آخه من چند تا رام 2.3 پیدا کردم (از فروم موبایلستان و and-roid) و نمی دونم کدومشو دانلود کنم.رامی که الان روی گوشیم هست 2.2 هست با نام Spike Speedy Edition 7 که خیلی هم ازش راضی هستم ولی به هر حال دیگه 2.3 اومده دیگه! و باید آپدیت باشیم.
حالا به نظر شما این رام مناسب هست؟
I9000XWJV1
درضمن گوشی من هم گلکسی هست.

اول از همه باید بگم ک نیازی به زدن تاپیک نبود.
سوالات شما در باره ي اندروئيد و گوشي هاي مرتبط
در مورد سوال شما هم تا حالا 1 عدد رام رسمی 2.3 اومده که بتا هست و توصیه نمی شه ، به غیر از اون هرچی رام به نام 2.3 هست ، رام 2.2 یا 2.2.1 با تم 2.3 هستن.
من کاستوم رامی که شما الان دارید روکه کوکرش هم آقا مهراد هست رو امتحان کردم و رام پر سرعتی بود ، ولی اگه باز هم نیازی به آپدیت می بینید ، می تونید به کاستوم رام 9.3 دارکی آپدیت کنید.

Ana Lucia

کاربر سایت
Jul 6, 2011
114
نام
ترانه
سلام دوستان. من گوشیم xperia x10 هست که چند ماه پیش به آندروید 2.1 آپدیتش کردم. ولی هنوز سونی اریکسون آندروید بالاتری عرضه نکرده. به نظر شما هیچ راهی وجود نداره که گوشیم رو به آندروید 2.2 یا بالاتر ارتقاء بدم؟ یا اینکه باید صبر کنم تا سونی اریکسون آندروید 2.2 رو عرضه کنه؟:confused:

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
سلام دوستان. من گوشیم xperia x10 هست که چند ماه پیش به آندروید 2.1 آپدیتش کردم. ولی هنوز سونی اریکسون آندروید بالاتری عرضه نکرده. به نظر شما هیچ راهی وجود نداره که گوشیم رو به آندروید 2.2 یا بالاتر ارتقاء بدم؟ یا اینکه باید صبر کنم تا سونی اریکسون آندروید 2.2 رو عرضه کنه؟:confused:

آپدین جینجربرد Gingerbread یعنی 2.3 تو ماه آگست میاد صبر کنید بهتره که آپدیت رسمی رو نصب کنید ولی اگر عجله دارید باید گوشیتون روت بشه و از ROM های غیر رسمی استفاده کنید

برای اطلاعات بیشتر به این انجمن مراجعه کنید :

Code:
http://www.mobilestan.net/index.php

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
فکر نمیکنم بیشتر از 2.1 بطور رسمی براش اومده باشه

ولی رامهای غیر رسمی و ساخته شده توسط افراد هست.توی اینجمن های ایرانی بگردی هست مثل ir-tci.org یا موبایلستان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر