آپدیت جدید 6 ام آپریل

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
دوست عزیز من که فکر نمیکنم اگرم بشه که بصورت دستکاری شده اینکارو بکنید ریسکتون برای لایو میره بالا من پشینهاد میکنم اونایی که لایو میخوان بازی کنن این قضیه اینکه بخوان از طریق usb هک کنن رو بیخیال بشن .
درضمن برادر ایکس باکس همینجوری باهاش بازی کنی سه چراغ میشه بهتره بنظر من برای دیدن فایلهای ویدئویی که یک دستگاه مناسب تر استفاده کنی بنظر من نمیارزه که با این دستگاه فیلم نگاره کردش.

هک کجا بود !؟! این فقط کپی کردنه !

بعد فیلم دیدن تو ایکس باکس سی پی یو ای نمیگیره که. فیلم دیدن مثله این میمونه که انگار همینجوری گذاشتی تو داشبورد بمونه!

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
از دوستان کسی هست که تمها رو از طریق USB ریخته باشه و در محیط لایو رفته باشه و به مشکل خورده ؟

emad_tava

کاربر سایت
Aug 25, 2009
63
نام
عماد
دوستان من از هاردهای کرک شده با ظرفیت 250 گیگ استفاده میکنم.
با آپدیت داشبورد به این ورژن به مشکل نمیخورم؟
هارد رو از کار نمیندازه؟ میشه دوباره بازی روش نصب کرد؟
میترسم حکایت اون مموری ها بشه!!!!
لطفا یکی از دوستان جواب بده؟؟؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل

نسخه ی Beta کار با وجود وقت بسیار کم بالاخره آماده شد و می توانید تا حدی با نحوی کارکرد USB Flash آشنا شوید

دو سوال آخر رو جواب میدم و تاپیک قفل میشه

دوستان من از هاردهای کرک شده با ظرفیت 250 گیگ استفاده میکنم.
با آپدیت داشبورد به این ورژن به مشکل نمیخورم؟
هارد رو از کار نمیندازه؟ میشه دوباره بازی روش نصب کرد؟
میترسم حکایت اون مموری ها بشه!!!!
لطفا یکی از دوستان جواب بده؟؟؟

طبق اطلاعات موجود فقط در صورت انلاین شدن در LIVE ممکن هستش که برای کنسول شما به خاطر هارد 250 گیگ کرک شده مشکلی رخ دهد..مثلاً فلگ شدن..در سایر موارد بخصوص در زمینه ی حافظه ی کرک شده مایکروسافت دخلوتصرفی نمی کند و اما خود من هم طی این مدت گزارشی مبنی بر مشکلات مثل max memory ها ندیدم در هارد های 250 گیگ کرک شده (بحث max memory ها کلاً جدا از این موضوع است)

از دوستان کسی هست که تمها رو از طریق USB ریخته باشه و در محیط لایو رفته باشه و به مشکل خورده ؟

طبق اطلاعات موجود مایکروسافت قادر نیست که در حافظه های جانبی تجسس و تفحص کند، پس می توان با خیال راحت اطلاعاتی در حافظه جانبی نگهداری کرد و آنلاین شد که هرگز به صورت واقعی آنها را دانلود و یا از طریق LIVE خریداری نکرده اید.

حق نگهدار

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر