آموزش Photoshop

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
این تاپیک رو زدم که یه کمکی باشه برا بچه هایی که میخوان فتوشاپ کار کنن ولی چیزی ازش سرشون نمیشه . ( اولیش خودم )
نوع کار تاپیک رو هم خود دوستان مشخص کنن بهتره .
به نظر من پرسش و پاسخ باشه بهتره . حالا اگر کسی نظری داره بیاد بگه .
راستی به یک استاد مجرب هم نیازمندیم .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
دمت گرم پرهام جون کار خوبی کرده بیدی که این تاپیک رو زدی . منم دومین نفر که چیزی از فتوشاپ حالیم نمیشه.پس مشکلی داشتم میام اینجا مطرح میکنم
60.gif

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
زمون بچه گیم زیاد فوتوشاپ کار میکردم . یه نسخه 2 هم دارم ازش . البته اگه دوست دارین فوتوشاپ رو خفن یاد بگیرید برید سراغ امیرfilth_crow =

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
تا اونجایی که میدونم آقا شهرام در این زمینه کارش خیلی درسته...خیلی می تونن کمک کنن.
منم یه دوره رفتم مجتمع فنی تهران ولی خیلیشو یادم رفت...با این همه بپرسید شاید بلد باشم.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام .
ممنون پرهام جان . تاپیک خوبی میشه . البته به نظر من اگه دوستانی که واردن بیان بعضی نکات ریزه کاری و پرفایده فتوشاپ رو بگن خیلی بهتره تا کسی بیاد مشکلاتش رو مطرح کنه !
حالا هر کی این چیزی رو که توضیح داده شده بلد بود که هیچ در غیر اینصورت خیلی میتونه براش مفید باشه . پس اگه زحمتی نیست دوستان شروع کنن . :cheesygri
من که چیزی بلد نبیدم !

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
مثل اینکه کسی نمیدونه چطوری میشه با vanishing point کار کرد....؟؟؟
آره واقعا تاپیک خیلی خوبیه به من که خیلی کمک شد :mrgreen: :mrgreen:

SONIC

کاربر سایت
Sep 23, 2005
55
بازیدات

خب - پرهام جان در تاپیک والپیپر های بازی سنتر از بنده خواسته بودی تا در این تاپیک حضور یابم - باتشکر از شما -
امروز در حال جستجو در فایل های رایانه ی شخصی خود بودم - که ناگهان به یکی از صفحات سیو شده سایت قدیمی خودمان "بازیدات" برخورد نمودم - که از قضا یکی از اعضا - اطلاعاتی سودمند و مفید در مورد نرم افزار فتوشاپ در پست خود قرار داه بود - که بجا دیدم - آن را در این مکان بیاورم.

به منظور دانلود صفحه ی سایت بازیدات "اینجا" را کلیک کنید.

ezfrs0.jpg

توجه: به علت مشکلات خواندن صفحه با فرمت "zip" - از فایل "rar" استفاده نمودم - که به منظور باز کردن آن - می بایستی نرم افزار "WinRAR" را در سیستم خود نصب کرده باشید.

با تشکر..

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر