آموزش Dark_Alex's Universal Unbricker

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
من فكر نمي كنم مشكلي داشته باشه شما مطمئنيد كه طبق آموزش پيش رفتي. يعني اون فايل 150.PBP رو به UPDATE.PBP تبديل كردي و بذاريش توي روت مموري.

نمي دونم ولي يه سر به اين جا هم بزني بد نيست.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=17214
خيلي ممنون ولي ديگه من مشكلم حل شده اول به 3.71 دان كردم بعد به 3.80 اپ:cool:

samandar

کاربر سایت
Sep 15, 2008
1
psp کاملا پرید

من برای دانگرید کردن نسخه 3.71 به 3.52 استفاده کردم و دستگاه به هیچ وجه روشن نمی شود.
لطفا اگر ممکن است آدرس کسی که میتونه درستش کنه یا راه درست کردنش رو برام ارسال کنید.
راستی من باطری پاندورا ندارم و باطری من 1200 است.
javad.ahmadi at gmail.com

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
من برای دانگرید کردن نسخه 3.71 به 3.52 استفاده کردم و دستگاه به هیچ وجه روشن نمی شود.
لطفا اگر ممکن است آدرس کسی که میتونه درستش کنه یا راه درست کردنش رو برام ارسال کنید.
راستی من باطری پاندورا ندارم و باطری من 1200 است.
javad.ahmadi at gmail.com
درود بر عضو جديد:welcome: نگفتي كجا ساكني ؟
من مبنا را تهران ميگيرم اگه شهرك غربي سپهر اگه بالايي پايتخت اگه مركزي جمهوري
من سه تا شو گفتم ولي صد تا هست

amin-na

کاربر سایت
Jun 30, 2008
66
کمک

سلام من ir shell نصب کرده بودم اومدم از طریق اون بازی اجرا کنم گیر کرد خاموش شد دیگه هم روشن نشد :(.به دادم برسید!(psp slim 4.01)

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
سلام من ir shell نصب کرده بودم اومدم از طریق اون بازی اجرا کنم گیر کرد خاموش شد دیگه هم روشن نشد :(.به دادم برسید!(psp slim 4.01)
ما كه گفتيم با اين irshell پچ شده نميشه بازي اجرا كرد تو ببين منوي ريكاوري بالا مياد
اگه اره خفن شانس اوردي بدون دردسر ميتوني درستش كني به تاپيك نجات psp هاي
semi brick شده برو اگه منوي ريكاوري هم نيومد بايد يه psp ديگه داشته باشي تا درستش
كني اگه به يه psp ديگه دسترسي نداري ميتوني از مود چيپ استفاده كني ولي خرجش
بالاست يه مغازه گير بيار درستش كنه ديگه فكر نكنم راه ديگري داشته باشه در ضمن من
پيشنهاد ميكنم فريم ويرتو دان كني به 3.80 يا 3.90 اگر ميخواي از irshell بازي اجرا كني

amin-na

کاربر سایت
Jun 30, 2008
66
اصلا روشن نمیشه کلا بریک شده.من شهرستانم کسی دورو ورم psp slim نداره.ببینم با fat نمیشه؟
چند تا مغازه هستن که slim میفروشن باید برم ببینم میزارن پیش خودشون درستش کنم. چون کسی تعمیرات بلد نیست.
مرسی از راهنماییت.;)

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
اصلا روشن نمیشه کلا بریک شده.من شهرستانم کسی دورو ورم psp slim نداره.ببینم با fat نمیشه؟
چند تا مغازه هستن که slim میفروشن باید برم ببینم میزارن پیش خودشون درستش کنم. چون کسی تعمیرات بلد نیست.
مرسی از راهنماییت.;)
با فت به سختي ميشه ميدوني كه به خاطر سايز باطري

amin-na

کاربر سایت
Jun 30, 2008
66
من با یه fat امتحان کردم نشد یعنی باطریش پاندورا نشد. یکی راهنماییم کنه که دیگه کلافه شدم! :( مموری مجیک میشه باطری هم به اصطلاح پاندورا میشه ولی میزارم تو slim راه نمیفته.
سریع تر به دادم برسید همین fat رو هم به زور گیر آوردم!
آموزشش که همون قبلی دیگه؟

HxH2

کاربر سایت
Oct 20, 2006
8
سلام بچه ها.
من پی اس پی یکی از دوستام رو از روش Dark_Alex's Universal Unbricker 5 کپی خور کردم بعد ورژنش شد 3.90 M33 -3 .بعد وقتی یه بازی توش میریزم و بازی رو اجرا میکنم اول لوگوی پی اس پی میاد بعد صفحه سیاه میشه دیگه هیچی نمیاد همون سیاه میمونه ...
میشه بگید مشکل کجاست ؟؟؟!!!؟!؟!؟

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
سلام بچه ها.
من پی اس پی یکی از دوستام رو از روش Dark_Alex's Universal Unbricker 5 کپی خور کردم بعد ورژنش شد 3.90 M33 -3 .بعد وقتی یه بازی توش میریزم و بازی رو اجرا میکنم اول لوگوی پی اس پی میاد بعد صفحه سیاه میشه دیگه هیچی نمیاد همون سیاه میمونه ...
میشه بگید مشکل کجاست ؟؟؟!!!؟!؟!؟
ريكاوريتو چك كن ببين درست تنظيمه بعد اگه نشد فريمشو عوض كن يا اپ كن يا دان

amin-na

کاربر سایت
Jun 30, 2008
66
مطمعني مراحلو درست انجام دادي نبايد مشكلي پيش بياد بعد وقتي باتريو ميذاري هيچي
نميشه

مطمئنم درست انجام دادم.خودشم تایید میکنه که پاندورا شد ولی وقتی میذارم تو slim هیچی نمیشه! میخوام ببینم راهه دیگه ای واسه پاندورا کردن نیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر