آموزش-کینکت برای ویندوز _(آی تی ور-IT Var)

به جای تشکر یا انتقاد کافیه نظر بدین باشه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    3

etio0098

کاربر سایت
Jul 5, 2011
177
آموزش-کینکت برای ویندوز _(آی تی ور-IT Var)پست 1 مهم

سلام خدمت برو بچ گل بازی سنتر آقا دوسال نشستیم که یکی وقت کن یه تاپیک کامل و جامع برای کار با کینکت بر روی پی سی ارائه بده که نداد.
خوب بهتره که خودم شروع کنم البته با اجازه بزرگترها:))
اول بچه اسپم ندید تا تایپیک زیاد شلوغ نشه فقط اگه سوالی تو کدنویسی یا اجرای نرم افزار داشتید بگید باشه؟ هان؟؟؟ پرسیدم باشه؟)xخوبه پس ادامه میدیم:">
تاحالا دو جور میتونید که کینکتت رون رو به پی سی تون وصل کنیدکه به این شکل جدا مینویسم و نرم افزار ها هم در همین پست میزارم اوکی؟ پرسیدم اوکی؟)xخوبه پس ادامه میدیم:">
***********************************************************************************************************
روش اول:
استفاده از SDK شرکت OpenNI

خوب این روش مزایای خودشو دار یعنی برنامه نویسی بهتر یا گستردگی SDK امکان تخصصی سازی برای اعضای مختلف و...

پیشنهاد میشه وارد سایتOpen-source SDK for 3D sensors - OpenNI بشید بعد ثبت نام کنید تا بتونید دانلود کنید و از خدمات فوق العاده اون بهره مند بشین(حالا من با کلاس گفتم تو پشت گوش بنداز)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
گام اول باید SDK شرکت OpenNI رو نصب کنید این لینک آخرین نسخه می باشد ممکن است با بعضی از نرم افزار ها سازگار نباشد
OpenNI SDK (open-source)-Download | OpenNI
اینم لینک نسخه های قدیمی تر
OpenNI SDK history | OpenNI
گام دوم خوب نوبت نایت میشه
NiTE 2.2.0.10 | OpenNI
اینم لینک نسخه های قدیمی تر
OpenNI SDK history | OpenNI
گام سوم نوبت درایور های کینکت مخصوص OpenNI هست
اینم لینک دانلود
https://github.com/avin2/SensorKinect
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووب رسیدیم به بحث شیرین نرم افزار
(اگه استقبال شه ادامه میدم)
************************************************************************************************************
روش دوم:
استفاده از SDK شرکت مایکروسافت
سایت رسمی : Kinect for Windows | Voice, Movement & Gesture Recognition Technology
کافیه SDKو Develuper Kit رو دانلود کنین و تموم Download the Kinect SDK & Developer Toolkit | Kinect for Windows
نکته(Develuper Kit حاوی یه سری کامپوننت و نمونه هست که آرشیو کاملتر کامپوننت ها رو که برای خودم هست میزارم:d)
این روش مهمترین نکتش استفاده از دات نت و سادگی برنامه نویسی و اجرای استاندارد می باشد.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووب رسیدیم به بحث شیرین نرم افزار
(اگه استقبال شه ادامه میدم)
نرم افزار شماره 1- استفاده از کینکت در هر بازی ریسینگ(ماشینی)
http://www.up2www.com/uploads/1378034767471.zip
*
نرم افزار شماره 2- کنترل پاورپوینت با کینکت
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=630574b50cbfef49426621ca2988ce5f
خوب اگه وقت کنم باز پروژه های خودم رو مینویسم میزارم اینجا البته اگه روحیه اپن سورس بودنم له نشه:))

آخرین ویرایش:

etio0098

کاربر سایت
Jul 5, 2011
177
بچه یا شما به فارسی تسلط ندارین :d یا این چرت و پرت =(( یا منتظر پروژه های خفن تر هستید#:-s یا کلا حال ندارین نظر بدین تا من شارژ شم ادامه بدم:))

etio0098

کاربر سایت
Jul 5, 2011
177
خوب بلاخره یه نفر نظر داد (nik 2011)متشکرم
خوب شد بچه های اینجا رو شاختم هرچی منتظر بودم 10 نفر بگن خوبه دریغ ولی به احترام تک نظر ایشن یه اپ ا حال دیگه میزارم

CSharpDevelop

کاربر سایت
Apr 19, 2011
24
خیلی MP3 نوشتی. من تازه کار اول برام این سوال پیش میاد که این کینکت قراره برام چی کار بکنه. چه بازی هایی رو ساپورت می کنه و هزار سوال دیگه بعد می رم سراغ نصبو کانفیگش ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر