آموزش کپي خور کردن تمامي PSP ها ( حتي 3000 ) از طريق نصب 5.03GEN بر روي HEN

Mohammad.Reza

کاربر سایت
Oct 2, 2009
3
نام
و
با سلام خدمت همه ی عزیزان و زحمت کشان
من یک دستگاه PSP 3004 دارم تا امروز همش از این طریق از طریق اجرای CFW دستگاه خودمو کپی خور میکردم آیا روش دیگیه ی هم هست که با دستگاه من سازگار باشه
خسته شدم بس که این نوع کپی خور رو نصب کردم با یک خاموش شدن یا در آمدن باتری کپی خورش میپری بعضی موقع ها هم که دیگه برگشته نمیشه مجبور میشم کلی دستگاه Restart Defalt Setting کنم و مموری رو هم کامل فرمت کنم

در ضمن ورژن PSP من 5.03 هست

اگه روش دیگه ی هم هست خوشحال میشم راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

RADIOHEAD

کاربر سایت
Oct 17, 2009
219
نام
آریا
با سلام خدمت همه ی عزیزان و زحمت کشان
من یک دستگاه PSP 3004 دارم تا امروز همش از این طریق از طریق اجرای CFW دستگاه خودمو کپی خور میکردم آیا روش دیگیه ی هم هست که با دستگاه من سازگار باشه
خسته شدم بس که این نوع کپی خور رو نصب کردم با یک خاموش شدن یا در آمدن باتری کپی خورش میپری بعضی موقع ها هم که دیگه برگشته نمیشه مجبور میشم کلی دستگاه Restart Defalt Setting کنم و مموری رو هم کامل فرمت کنم

اگه روش دیگه ی هم هست خوشحال میشم راهنمایی کنید
فعلا كه كپي خور دايم واسه PSP 3000 نيومده همين كپي موقتي ها هستن:eek: يعني ورژن PSP شما 5.03 mhu هست ديگه ؟ gen-b رو امتحان كردي؟ بهتر از mhu هست . تازه بازي جديد ها رو هم اجرا مي كنه. ولي اونم موقتي هست:-"
اگه میخوای بعد از هربار که هک پرید مجبور نشی Restore to Default Settings کنی، این کارو بکن. UMD Cache و UMD AutoStart رو Off کن. Theme رو به Original و Color رو به ByMonth برگردون. قاعدتاً باید بتونی بدون Restore کردن، hen رو لود کنی.(لااقل برا من که جواب میده)
اين كارم انجام بده :d

آخرین ویرایش:

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
يه مشكل پيش اومده:( الان توي psp كلي بازي هست ولي وقتي ميرم تو Game نوشته هيچ بازي وجود ندارد:confused: توي System information نوشته gen-b 5.03 يعني كپي خورش نپريده ولي بازي ها رو نميشناسه:confused: نمي دونم يه دفعه چي شد :confused: بعد وقتي با PC ميرم تو درايو PSP نه فولدر ISO هست, نه فولدر VIDEO نه MUSIC نه PICTURE . تازه محتويات فولدر PSP هم ريخته بيرون :confused: تازه تو خود PSP عكس ها و آهنگ ها و ويديو ها رو هم نشون نميده :confused: هيچ Save اي رو هم نميشناسه.
چي كارش كنم ؟ اگه فرمت كنم درست ميشه ؟:confused: تو تنظيمات recovery بايد كاري كنم ؟
آره 100% كپي خوريش پريده!يدفع فرمت كن از نو كپي خور كن 100000% درست ميشه!خودم تجربه داشتم!دست به ريكاوري هم نزن!

RADIOHEAD

کاربر سایت
Oct 17, 2009
219
نام
آریا
هیچ راهی هست که من رو psp 2000 ورژن 3 فیرمویر 5.50 بریزم؟
من میخوام LBP بازی کنم الان system software ام هست 5.03 m33-6 باید چیکار کنم؟
LBP روي 5.03 gen-b مياد. 5.50 روي PSP 3000 و PSP 2000 v3 نميشه ريخت. پس پيشنهاد من اينكه 5.03 gen-b بريزي اگه مادربوردت TA-088v3 هست:biggrin1:
واسه اين كار يا برو پست اول رو بخون يا برو به اين سايت :d

آخرین ویرایش:

Royal

کاربر سایت
Nov 30, 2009
101
نام
ロイヤル
سلام
من تقریبا تمام پستهای مربوط به هک psp رو خوندم
اما هنور مشکل دارم
من 1ماه پیش یک psp 2004 خریدم
وقتی خریدم برام کپی موقت کرد
و ورژنش شد 5.03 mhu
باهاش هیچ مشکلی نداشتم که پریروز وسط بازی دستگاهم هنگ کرد و کپیش پرید

از اون موقع حدود 100 بار تو مرحله دوم موندم و دستگاهم خاموش میشه

لطفا کمکم کنید

من تمام راههای گروه a.s team , ساسان جان رو انجام دادم
اما بازم دستگاه خاموش میشه و ریست نمیشه

آخرین ویرایش:

Mohammad.Reza

کاربر سایت
Oct 2, 2009
3
نام
و

مرحله ي اول : آپديت دستگاه به نسخه ي 5.03 رسمي

خوب دوستان ابتدا بايد ورژن دستگاهتون رو به 5.03 رسمي سوني آپديت کنيد .
براي اين کار فابل EBOOT مربوط به نسخه ي 5.03 رو از لينک زير دانلود کنيد :

Code:
http://elementfx0.com/psp_pbp/503.PBP
سپس به EBOOT.PBP تغيير نامش بديد و درون شاخه ي PSP\GAME\UPDATE در مموري کارد بريزيد و از قسمت Game --> Memory Stick درون خود دستگاه آپديت رو اجرا کنيد و به 5.03 آپديت کنيد .

نکته : ادامه ي مراحل رو در صورتي انجام بديد که وقتي به قسمت System Settings --> System Information ميريد در مقابل کلمه ي System Software کلمه ي Version 5.03 رو ببينيد .

.

لینک دریافت فایل خراب است از دوستانی که این فایل رو قبلاً دریافت کرده اند خواهش میکنم فایل EBOOT رو دوباره آپلود کنند

سایت آپلود : www.multiupload.com

RADIOHEAD

کاربر سایت
Oct 17, 2009
219
نام
آریا

لینک دریافت فایل خراب است از دوستانی که این فایل رو قبلاً دریافت کرده اند خواهش میکنم فایل EBOOT رو دوباره آپلود کنند
واسه چي مي خواي اين فايل رو ؟:confused: مگه نگفتي ورژنت 5.03 هست !!:eek: ديگه نيازي به update نيست !!!:eek:

Royal

کاربر سایت
Nov 30, 2009
101
نام
ロイヤル
خدارو شکر که مال منم درست شد
البته زحمت اصلی رو دوست عزیزم تو فروشگاه BLACK SOFT انجام داد :love:
چون راه حل اصلی رو اون به من گفت
که وقتی انجام دادم تو همون دفعه اول هک شد

(مرسی از بچه های گل BLACK SOFT) :love:

به تمام دوستانی هم که تا الان نتونستند دستگاه شون رو هک کنند
پیشنهاد می کنم یک سر به فروشگاه BLACK SOFT بزنند :smile:

البته تبلیغش بالای سایت هم هست :-" :laughing:

360deg

کاربر سایت
Aug 27, 2009
47
نام
masoud
۵٫۰۳ GEN-C For HEN نسخه Final منتشر شد.برای psp های 3000 و 2000 با مادربور V3

سلام بلاخره 5.3 GEN-C For HEN نسخه Final منتشر شد.برای psp های 3000 و 2000 با مادربور V3
اول فایل رو از لینک زیر دانلود کنید

http://pspslimhacks.com/custom-firmware-5-03-gen-c-released/

بعد از زیپ خارجش کنید وپوشه ی GEN-C رو توی مسیر PSP\GAME داخل مموری کارت کپی کنید. طریقه نصب این فرمور مثل فرمورهای قبلی هست یعنی برای نصب اول ChickHEN رو فعال میکنید وبعد CFW.5.03.GEN-C رو اجرا میکنید.البته بعد از اجرای GEN-C ازتون میخواد که دکمه X رو فشار بدین.

نکته:حتما باید فروم دستگاه 5.3 باشد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر