آموزش کپي خور کردن تمامي PSP ها ( حتي 3000 ) از طريق نصب 5.03GEN بر روي HEN

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
[/COLOR]
مرحله ي اول : آپديت دستگاه به نسخه ي 5.03 رسمي

خوب دوستان ابتدا بايد ورژن دستگاهتون رو به 5.03 رسمي سوني آپديت کنيد .
براي اين کار فابل EBOOT مربوط به نسخه ي 5.03 رو از لينک زير دانلود کنيد :
http://elementfx0.com/psp_pbp/503.PBP

.

لینک خراب شده کسی لینک سالمشو نداره؟:(

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
سلام من تازه psp 2003 خریدم و slim هم هست ! آموزشهای hen رو دنبال کردم ولی همون اولش به مشکل بر خوردم !
version دستگاه هم 5.03 هست .
من restore deafalt رو انجام دادم مموری رو هم فرمت کردم فایلی که توی صفحه اول بود رو هم download کردم .
به این پوشه توی memory psp رفتم و کل پوشه slim >>ChickHEN رو توی قسمت موری psp>>photo کپی کردم و اون فایل h رو هم توی root مموری کارت کپی کردم ! بعد سریع رفتم از توی منوی picture بعد memory cart و آخرین عکس رو انتخاب کردم !
هنگ کرد و خاموش شد ! کــــمک لطفا

X-BOY

کاربر سایت
Apr 22, 2010
333
نام
Reza
سلام من تازه psp 2003 خریدم و slim هم هست ! آموزشهای hen رو دنبال کردم ولی همون اولش به مشکل بر خوردم !
من restore deafalt رو انجام دادم مموری رو هم فرمت کردم فایلی که توی صفحه اول بود رو هم download کردم .
به این پوشه توی memory psp رفتم و کل پوشه slim >>ChickHEN رو توی قسمت موری psp>>photo کپی کردم و اون فایل h رو هم توی root مموری کارت کپی کردم ! بعد سریع رفتم از توی منوی picture بعد memory cart و آخرین عکس رو انتخاب کردم !
خوب بایدم هنگ کنه چون کارش اینه. بعد که PSP بالا اومد میری تو بخش game بعد همون برنامه 5.03 که ریختی رو اجرا میکنی و PSP ریست میشه. حالا PSP کپی خوره.

T

"(Tirex)"

اگر psp خاموش روشن شد و جلوی فریمور نوشت 5.03 chikhen r2 یعنی حلله:d
ولی اگه تق صدا داد خاموش شد و دیگه روشن نشد :
اینو دانلود کن: (راحت تر لود می کنه)
Code:
http://rapidshare.com/files/404550939/white.rar.html
عکس ها رو مستقیما" بریز تو picture (بدون ریختن در هیچ فایلی) و EGGHUNT و h.bin رو هم بریز تو شاخه اصلی مموری کارت

نکته1: تو picture هیچ فایل یا عکس دیگه ای نباشه
نکته2:بعد از باز کردن بخش عکس ها بعد از لود شدن 2_3 عکس اول پایین را نگه دارید تا psp ریست شود (عکس آخر را اجرا نکنید)
موفق باشید

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
من کپی خور رو انجام دادم اما در اجرای بعضی از بازی ها مشکل دارم
مثل کشتی کج 2010 و لیتل بیگ پلانت چی کار کنم برای حل مشکل؟

shahroozs2

کاربر سایت
Aug 11, 2010
120
من کپی خور رو انجام دادم اما در اجرای بعضی از بازی ها مشکل دارم
مثل کشتی کج 2010 و لیتل بیگ پلانت چی کار کنم برای حل مشکل؟

شما باید gen c را نصب کنید اگر نصب کردید ولی باز بازیها اجرا نمیشه دکمه select را بزنید و umd iso mode را به m33 drivers یا sony np9660 تغییر بدهید.

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
شما باید gen c را نصب کنید اگر نصب کردید ولی باز بازیها اجرا نمیشه دکمه select را بزنید و umd iso mode را به m33 drivers یا sony np9660 تغییر بدهید.

Gen C نصب شده فقط بعضی از بازیها رو اجرا نمی کنه مثلا گاد اف وار رو اجرا میکنه اما کشتی کج رو نه.

onzela

کاربر سایت
Oct 28, 2009
28
سلام به همگی
یه سوال کوچیک دارم:
مدل دستگاهم اینه psp2004 with TA-088v2 firmware 6.20
چه طوری میتونم به 5.00 دانگرید کنم؟
(باتری پاندورا هم ندارم)
ممنون از راهنماییتون>:d<

msz

کاربر سایت
Jul 3, 2009
17
سلام حاجی گرا!
باید همون بدی با بارتری پاندورا برات دانگرید کنن.
اگه به این تاپیک بری :
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=23615
می‌بینی نوشته:
توضيح مهم:اين روش براي psp 2000 جديد و psp 3000 جواب نمي دهد.براي اين دستگاهها تحت هيچ شرايطي از اين روش استفاده نكنيد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر