آموزش کپي خور کردن تمامي PSP ها ( حتي 3000 ) از طريق نصب 5.03GEN بر روي HEN

samoel

کاربر سایت
Jul 31, 2008
11
والا من هر کاری کردم با اینکه پی اس پیم ورژن 5.3 هست اما وقتی چیکن رو اجرا میکنم پی ای پیم خاموش میشه.نمیدونم مشکل از کجاس:(

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
با سلام خدمت دوستان
یکی از دوستان من یک مشکل داره اونم اینه که psp 3000 را زمانی که کپی خور می کنه سرعت دستگاه بشدت میاد پایین و اصلا نمیشه باهاش کار کرد و تا اینکه هنگ می کنه و کلا از اول دوباره این کار را انجام میده اما باز هم فایده نداره و گیر می کنه. کسی می دونه مشکل می تونه از کجا باشه این در حالی است که قبلا این کار را انجام می داد و بدون مشکل باهاش کار می کرده.

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
با سلام خدمت دوستان
یکی از دوستان من یک مشکل داره اونم اینه که psp 3000 را زمانی که کپی خور می کنه سرعت دستگاه بشدت میاد پایین و اصلا نمیشه باهاش کار کرد و تا اینکه هنگ می کنه و کلا از اول دوباره این کار را انجام میده اما باز هم فایده نداره و گیر می کنه. کسی می دونه مشکل می تونه از کجا باشه این در حالی است که قبلا این کار را انجام می داد و بدون مشکل باهاش کار می کرده.

Select رو بزن ، سرعت CPU رو بزار رو 333................;)

T

"(Tirex)"

cfw Prometheus

این برنامه بر روی فریمور های 5.50gen-d3 و 5.03gen-c نصب میشه و به ترتیب ورژن دستگاه را به 5.50Prometheus و 5.03Prometheus تبدیل میکنه.

قبل از نصب این برنامه باید یکی از فریمور های یاد شده را بستگی به مدل دستگاه داشته باشید.

به گفته سازنده با نصب این برنامه تمام بازی هایی که به فریمور 6.20 نیاز دارند را بدون هیچ دستکاری میتونید نصب کنید.

روش نصب هم خیلی ساده هست باید ورژن مربوط به دستگاه را دانلود کنید سپس فولدر 5.50_Prometheus و یا 5.03_Prometheus (بستگی به مدل دستگاه) را در مسیر زیر کپی کنید و از داخل دستگاه آنرا اجرا کنید.سپس کلید ضربدر را بزنید تا برنامه نصب شود و ورژن فریمور تغییر کنند.

روی psp خودم با فریمور 5.50gen-d3 نصب کردم مشکلی نداشت.الان فریمور دستگاهم را دانگیرد میکنم و فریمور 5.03gen-c را نصب میکنم و اگر با اون هم مشکلی نداشت سر فرصت آموزش کامل تر و تصویری را داخل تاپیک مربوط به کپی خور کردن psp قرار میدهم.

لینک دانلود:

برای فریمور 5.50gen-d3:
Code:
http://www.psp-hacks.com/download.php?id=1953

برای فریمور 5.03gen-c:
Code:
http://www.psp-hacks.com/download.php?id=1952
نوشته شده توسط choory

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر