آموزش کپي خور کردن تمامي PSP ها ( حتي 3000 ) از طريق نصب 5.03GEN بر روي HEN

rio de janeiro

کاربر سایت
Mar 31, 2010
330
عوض کردن جای x با o

سلام دوستان,راستش یه 3000 ورژن 5.03gen-b full دارم اما میخواستم جای دکمه ی x رو با o عوض کنم,اما نمیدونم چجوری؟وچگونه؟؟؟؟؟؟:(

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم
من یه Psp 2000 خریدم صاحب مغازه که واسم کپی خورش کردگفت میای رو music بعد چپ و پایین x رو نگه میداری psp خاموش روشن میشه بعد میری این فایل رو اجرا میکنی وکپی خور میشه..فیرمویر دستگاه gen c 5.03 هستش این چه روشیه؟ مشکلم اینه که اگه psp رو کامل خاموش کنم باید این مراحل رو دوباره انجام بدم..توصیه میشه که به روش دیگه ای کپی خور بشه؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام دوستان,راستش یه 3000 ورژن 5.03gen-b full دارم اما میخواستم جای دکمه ی x رو با o عوض کنم,اما نمیدونم چجوری؟وچگونه؟؟؟؟؟؟:(
شما دکمه select رو بزن یه منویی میاد(ریکاوری)بعد به قسمت Registry Hacks برو و بعدش Button Assign رو روی X بزار بعدش Back بزن و بعدش Exit و حالا وارد یه بازی شید و بیایید بیرون!از بازی درست می شه
فقط بعد از هر بار پریدن کپی دستگاه باید این کار رو انجام بدید!

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
من یه Psp 2000 خریدم صاحب مغازه که واسم کپی خورش کردگفت میای رو music بعد چپ و پایین x رو نگه میداری psp خاموش روشن میشه بعد میری این فایل رو اجرا میکنی وکپی خور میشه..فیرمویر دستگاه gen c 5.03 هستش این چه روشیه؟ مشکلم اینه که اگه psp رو کامل خاموش کنم باید این مراحل رو دوباره انجام بدم..توصیه میشه که به روش دیگه ای کپی خور بشه؟

PSP شما کپی موقته و فقط با همین راه ( اجرای چیکن ) کپیخور میشه............;)

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
سلام دوستان من دوستم یه پی اس پی 3000 داره با ورژن 5.70 میتونه کپی خور کنه ولی فک نکنم ممنون می شم زود جواب بدید

radium

کاربر سایت
May 4, 2010
3
بچه ها به ی مشگل برخوردم ممنون می شم کمکم کنید
psp 3000 من ورژن 6.02 هست چطور می تونم برش گردونم به 5
ممنون می شم کمکم کنید اعصابمو بد خورد کرده!:((
مرسی:confused:

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
سلام دوستان من دوستم یه پی اس پی 3000 داره با ورژن 5.70 میتونه کپی خور کنه ولی فک نکنم ممنون می شم زود جواب بدید

بچه ها به ی مشگل برخوردم ممنون می شم کمکم کنید
psp 3000 من ورژن 6.02 هست چطور می تونم برش گردونم به 5
ممنون می شم کمکم کنید اعصابمو بد خورد کرده!:((
مرسی:confused:

متاسفانه فعلا هیچ راهی نیست.........
باید صبر کنید تا CFW جدید بیاد..........;)

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
سلام دوستان بنده یه psp 3001 واسه دوستم گرفتم
که ورژنش 5.03 میخواستم بدونم که آخرین و بهترین را برای کپی کردنش چیه چون بنده این پی اس پس رو با یه چیک هن قدیمی و cfw 3.60 کپی کردم ولی هر دفعه که کپی خوریش می پره پیر میشم تا این چیک هن لعنتی رو اجرا کنم اصلا چیک هنی هست که اینقدر پوست ما رو نکنه.

X-BOY

کاربر سایت
Apr 22, 2010
333
نام
Reza
من یه سوال داشتم
پی اس پی من کپی خور موقت هستش (3004) اولا وقتی کپیش میپرید خیلی راحت برمیگردوندم ولی الان وقتی کپی میپره (پی اس پی رو خاموش یا باتری رو درمیارم) به هیج عنوان کپی دستگاه برنمیگرده و هر چه قدر تلاش میکنم اون صفحه هنگ نمیاد مشکل چیه؟
از یه نفر پرسیدم گفت نیمه بریک شده دادم درست کرد 40 تومن هم گرفت ولی دیروز بازم پی اس پی خاموش شد و کپی دستگاه بر نمیگرده. کسی میدونه مشکل چیه؟ :(

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
سلام دوستان بنده یه psp 3001 واسه دوستم گرفتم
که ورژنش 5.03 میخواستم بدونم که آخرین و بهترین را برای کپی کردنش چیه چون بنده این پی اس پس رو با یه چیک هن قدیمی و cfw 3.60 کپی کردم ولی هر دفعه که کپی خوریش می پره پیر میشم تا این چیک هن لعنتی رو اجرا کنم اصلا چیک هنی هست که اینقدر پوست ما رو نکنه.

اینجا:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=27253

من یه سوال داشتم
پی اس پی من کپی خور موقت هستش (3004) اولا وقتی کپیش میپرید خیلی راحت برمیگردوندم ولی الان وقتی کپی میپره (پی اس پی رو خاموش یا باتری رو درمیارم) به هیج عنوان کپی دستگاه برنمیگرده و هر چه قدر تلاش میکنم اون صفحه هنگ نمیاد مشکل چیه؟
از یه نفر پرسیدم گفت نیمه بریک شده دادم درست کرد 40 تومن هم گرفت ولی دیروز بازم پی اس پی خاموش شد و کپی دستگاه بر نمیگرده. کسی میدونه مشکل چیه؟ :(

اول اینکه 40 تومنو مفت دادی رفت واسه هیچی !
دوم اینکه از این استفاده کن:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=27253

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر