آموزش کپي خور کردن تمامي PSP ها ( حتي 3000 ) از طريق نصب 5.03GEN بر روي HEN

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
همون 5.05 هستش ولی نمیدونم چرا فقط روی این بازی مشکل داره !!!!

در ضمن بازی هم سالمه چون رو psp هایی که کپی خور دائمه مثله fat مدتها بازی می کزدیم ولی الان روی این روش هک رو psp 3000 جواب نمیده نمیدونم چرا =((

ممنون از جواب
منظورتون 5.50 هست دیگه؟
یا 5.03؟

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
سلام
اقا ما هر چی خوندیم همه گفتن select بزن umd mode رو بزار رو فلان
خدایی هرچی تونستم select زدم اما میزنم انگار نه انگار هیچی نمیاد یعنی انگار که اصلا دکمه میزنم اگه وقت کردید یه help بدید چیکار کنم

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام
اقا ما هر چی خوندیم همه گفتن select بزن umd mode رو بزار رو فلان
خدایی هرچی تونستم select زدم اما میزنم انگار نه انگار هیچی نمیاد یعنی انگار که اصلا دکمه میزنم اگه وقت کردید یه help بدید چیکار کنم
رفیق شما باید SELECT رو تو محیط XMB بزنی و حتما باید پی اس پی در حالت کپی خور باشه!

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
اقا شرمنده ، یه سوال noob دارم :-s:d
می گم با اجرای این مراحل روی یه psp3000 آکبند که هیچ مودی روش انجام نشده دستگاه به راحتی هک می شه دیگه ؟ هان ؟ یعنی نیاز به دستکاری دیگه قبل از انجام این مراحل نیست ؟! (چه سخت افزاری ، چه نرم افزاری!) در کل می خوام بدونم که نیازی نیست که پول مفت به فروشنده برای هک بدم دیگه، هان؟ :-s خودم می تونم راحت هکش کنم ؟
و اینکه آیا همچنان مشکل پریدن hen و gen بعد از ری بوت شدن دستگاه هست ؟! (یا چیزی تو این مایه ها ! )
و اخرم اینکه اگه ورژنش از 5.05 بیشتر باشه راحت می شه دانگرید کرد یا راه نداره ؟!
خیلی ممنونم :)

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
اقا شرمنده ، یه سوال noob دارم :-s:d
می گم با اجرای این مراحل روی یه psp3000 آکبند که هیچ مودی روش انجام نشده دستگاه به راحتی هک می شه دیگه ؟ هان ؟ یعنی نیاز به دستکاری دیگه قبل از انجام این مراحل نیست ؟! (چه سخت افزاری ، چه نرم افزاری!) در کل می خوام بدونم که نیازی نیست که پول مفت به فروشنده برای هک بدم دیگه، هان؟ :-s خودم می تونم راحت هکش کنم ؟
و اینکه آیا همچنان مشکل پریدن hen و gen بعد از ری بوت شدن دستگاه هست ؟! (یا چیزی تو این مایه ها ! )
و اخرم اینکه اگه ورژنش از 5.05 بیشتر باشه راحت می شه دانگرید کرد یا راه نداره ؟!
خیلی ممنونم :)
شما فقط دقت کن فریم ویر دستگاهت زیر 5.03 باشه یا خود 5.03 بقیه کارهاشو خودت می تونی بکنی!
آره اون مسئله هست توی hen ولی تو gen اگر باتری رو دربیارید و دستگاه هنگ کنه می پره!
نه هیچ راهی نداره
اگر هنوز خرید نکردید حتما تاپیک زیر رو بخونید که تو کتتون نکنن پی اس پی
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=35793

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
خوندم اقا،ممنون خیلی خوب بود ، البته من اونقدرا هم صفر کیلو متر نیستم :p فقط می خواستم از ورژن فیرور مطمئن شم.
فقط یه چیزی ،شما داری تاکید می کنی 5.03 ، مگه 5.05 به 5.03 دانگرید نمی شه ؟اونوقت پس با این حساب مغازه دارا 5.03 رو گرونتر می دن یا نه ؟:-s
بعدم اینکه من خودم به خاطر این مساله هک دائم به شدت دنبال یه فت یا 2000 دست دوم بودم (و هستم!) تا اینکه فهمیدم هک 3000 در حال حاظر اونقدرا هم بد نیست (به خاطر اینکه با ری بوت شدن می پرید فکر می کردم خیلی دردسر داره و کلا بی خیالش شده بودم) و شما هم که ظاهرا دارین به شدت 3000 رو پیشنهاد می کنین . پس در حال حاظر با توجه به قیمتای نجومی پی اس پی یه 3000 هک نشده بخرم و خودم هکش کنم بهتره؟
راستی می گم امکان کپی اینایی که بعد ری بوت می پره توسط خود کنسول هست دیگه ، ها ؟:-s یه وقت خدا نکرده نیازی که به پی سی نداره؟:d:d
ممنون:)

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
خوندم اقا،ممنون خیلی خوب بود ، البته من اونقدرا هم صفر کیلو متر نیستم :p فقط می خواستم از ورژن فیرور مطمئن شم.
فقط یه چیزی ،شما داری تاکید می کنی 5.03 ، مگه 5.05 به 5.03 دانگرید نمی شه ؟اونوقت پس با این حساب مغازه دارا 5.03 رو گرونتر می دن یا نه ؟:-s
بعدم اینکه من خودم به خاطر این مساله هک دائم به شدت دنبال یه فت یا 2000 دست دوم بودم (و هستم!) تا اینکه فهمیدم هک 3000 در حال حاظر اونقدرا هم بد نیست (به خاطر اینکه با ری بوت شدن می پرید فکر می کردم خیلی دردسر داره و کلا بی خیالش شده بودم) و شما هم که ظاهرا دارین به شدت 3000 رو پیشنهاد می کنین . پس در حال حاظر با توجه به قیمتای نجومی پی اس پی یه 3000 هک نشده بخرم و خودم هکش کنم بهتره؟
راستی می گم امکان کپی اینایی که بعد ری بوت می پره توسط خود کنسول هست دیگه ، ها ؟:-s یه وقت خدا نکرده نیازی که به پی سی نداره؟:d:d
ممنون:)
نه اصلا هیچ راهی برای دانگیرید فعلا نیست چرا خوب گرونتر هست!
شما با داشتن یه مموری 32 مگا بایت می تونی برنامه ها مورد نیاز رو روش بریزی و هر دفه پرید دوباره کپی خور کنی!
معمولا فروشنده ها برای دفه اول از خریدار هزینه ای بابت کپی خور کردن نمی گیرن!

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
خیلی ممنونم از اطلاعاتتون :) فقط یه چیز دیگه :-s شما که می گی حتما باید 5.03 باشه ، پس این قضیه هک شدن 6.20و go و custom firmware 5.50 که تاپیکاشون اینجا هم هست چیه ؟! :-s
شرمنده ، من از فیرم ور پی اس پی هیچی نمی دونم :-s بازم ممنون از توضیحات خوبتون

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام اگر به 5.03 پی اس پی روی استندبای بمونه و خاموشش نکنیم این فریمور از بین نمیره و پاک نمیشه؟
نه از بین نمی ره در ضمن در فریم ویر 5.03 gen c شما اصلا نمی تونید حالتی جز استنبای داشته باشید(خاموش کنید خودش می ره استنبای)
خیلی ممنونم از اطلاعاتتون :) فقط یه چیز دیگه :-s شما که می گی حتما باید 5.03 باشه ، پس این قضیه هک شدن 6.20و go و custom firmware 5.50 که تاپیکاشون اینجا هم هست چیه ؟! :-s
شرمنده ، من از فیرم ور پی اس پی هیچی نمی دونم :-s بازم ممنون از توضیحات خوبتون
5.50 برای پی اس پی های کپی خور دائم هست برای شما ها 5.03 gen c هست! و کپی خور موقت!
6.20 هم تقریبا هک شده ولی بازی های خود PSP رو نمی شه روش اجرا کرد!بازی های کم حجم که خود ملت درست می کنن می شه باهاش اجرا کرد که به درد جرز لا دیوار هم نمی خوره ولی قرار هست تو کریسمس مشخص بشه
شما هم ریسک نکن و 5.03 بگیر هر وقت اونم هک شد به اون ارتقا می دید!

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
خوب این دیگه چه مدل هکیه ؟ نمی شد که سنگینتر بود :d
پس با این حساب الان بهترین انتخاب 3000 دیگه ، هان ؟ فقط اینکه ادم مجبور می شه هی هک رو روش بعد هر ری بوتی اجرا کنه و اینکه فقط standby می شه و خاموش نمی شه عیبی نداره ؟! به کنسول اسیبی نمی زنه ؟ :-s مشکلی نیست ؟ ! :-s
پس احتمالا امروز می رم یه 3000 دست دو می گیرم که از شر قیمتای نجومی و بی خود مغازه دارا هم خلاص شم :p
خیلی هم ممنون از کمکها و اطلاعات تکمیلیت دوست عزیز :)

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
خوب این دیگه چه مدل هکیه ؟ نمی شد که سنگینتر بود :d
پس با این حساب الان بهترین انتخاب 3000 دیگه ، هان ؟ فقط اینکه ادم مجبور می شه هی هک رو روش بعد هر ری بوتی اجرا کنه و اینکه فقط standby می شه و خاموش نمی شه عیبی نداره ؟! به کنسول اسیبی نمی زنه ؟ :-s مشکلی نیست ؟ ! :-s
پس احتمالا امروز می رم یه 3000 دست دو می گیرم که از شر قیمتای نجومی و بی خود مغازه دارا هم خلاص شم :p
خیلی هم ممنون از کمکها و اطلاعات تکمیلیت دوست عزیز :)
آره الان بهترین مدل 3000 هست نه بابا اگر زیاد باهاش ور نری چیزی نمی شه بعد تازه کپی خور کردنش کاری نداره!نه هیچ مشکلی نداره!من جات بودم نو می گرفتم خیلی هم گرون نیست!
راستی یه سوال دیگه :-s تو 3000 هک شده ورژن فیرم ور رو جلوی system software چی باید بزنه؟
در حالت هک شده نوشته شده 5.03 gen c یا 5.03 mhu
و در حالت کپی نشده حتما باید 5.03 یا زیر 5.03 باشه!

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
منم خودم اصولا از دست دو خریدن متنفرم ولی واسه یه کنسول 150 دلاری 240 تومان دادن دیگه خیلی زور داره ! این psp هم که به خاطر مسخره بازیای firmware های جدیدش خوب به بازار ایران حال داده !!!!!
به هر حال فکر کنم این اولین و آخرین جنس دست ذومی باشه که می خرم

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
آقا من گیج شدم ! :-s الان یه 3000 ورژن 5.03 دارم ولی نمی دونم باید چی کار کنم !!!!!!!! اونایی که تو صفحه اول این تاپیک بود ( که البته مال صد سال پیشه !!!) رو هم 10 بار اجرا کردم ولی باز اتفاقی نیافتاد !!! جدیدترش نیست ؟!!! قضیه این چیه ؟ : http://www.pixell.ir/forum/thread790.html

چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :((:((:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر