آموزش کاهش پینگ بدون هزینه اضافه

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
از www.parsping.ir استفاده کنید
تست کردم.
پینگ من 150 بود و توسط این سرور به 120 کاهش پیدا کرد. اما متاسفانه Tunngle نمی تونه بهش کانکت بشه. به عبارتی، زمانی که سرور کاهش پینگ روشنه، Tunngle وارد اکانت نمی شه!

• Like
Reactions: parsping.ir

parsping.ir

کاربر سایت
Jan 12, 2015
8
تست کردم.
پینگ من 150 بود و توسط این سرور به 120 کاهش پیدا کرد. اما متاسفانه Tunngle نمی تونه بهش کانکت بشه. به عبارتی، زمانی که سرور کاهش پینگ روشنه، Tunngle وارد اکانت نمی شه!
من با تانگ تاحالا کار نکردم چی هست ؟
میشه لینکش رو بدین تست کنم ببینم جریانش چی هست

parsping.ir

کاربر سایت
Jan 12, 2015
8
تست کردم.
الان من تست کردم ابتدا با پروتکل L2TP به وی پی ان وصل شدم بعد هم به tungle و بدون مشکل وصل شد البته با یوزر و پسوردی که ساختم لاگین کردم وارد بازی نشدم چون طرز کارش رو بلد نیستم :D

ahmad798

کاربر سایت
Apr 2, 2018
1
سلام من پینگ 8.8.8.8 رو در cmd که امتحان کردم 200 آورد
ولی این 217.218.127.127 رو که توی cmd تست کردم آورد 67
هر دو تاش رو در قسمت DNS وارد کردم تا نتیجه ش ببینم ولی در هر دو صورت توی سایت www.speedtest.net آورد 80 و توی سایت www.speedtest.ir با سرور داخلی آورد 70 ولی سرور فرانسه رو آورد 400
چطور میشه که توی cmd یه نتیجه رو میاره ولی توی سایتای تست یه جور؟
البیته سایتهای مختلف نتیجه مختلفی هم برای تست پینگ میدن

آخرین ویرایش:

DellaFonte

کاربر سایت
Mar 20, 2018
298
سلام من پینگ 8.8.8.8 رو در cmd که امتحان کردم 200 آورد
ولی این 217.218.127.127 رو که توی cmd تست کردم آورد 67
هر دو تاش رو در قسمت DNS وارد کردم تا نتیجه ش ببینم ولی در هر دو صورت توی سایت www.speedtest.net آورد 80 و توی سایت www.speedtest.ir با سرور داخلی آورد 70 ولی سرور فرانسه رو آورد 400
چطور میشه که توی cmd یه نتیجه رو میاره ولی توی سایتای تست یه جور؟
البیته سایتهای مختلف نتیجه مختلفی هم برای تست پینگ میدن

cmd رو سرورهای داخلی ـه که اصلا ملاک نیست برای پینگ یک شهروند ایرانی

raminrelax

کاربر سایت
Dec 2, 2018
1
سلام آقا من این کارارو انجام دادم شرایط اینه!
Ps4 با لن به مودم!
Labntop با لن به مودم!
قندشکن هم اوکیه!
فقط عکس قسمت Sharing تو پستت پاک شده!!!
من تیک شیرینگ رو میزنم میگه یه Connection رو انتخاب کن!!!
وقتی شیرش میکنم رو Local Area اینترنت لن لبتاپ قطع میشه!!!

pouya889

کاربر سایت
May 11, 2019
4
سلام دوستان از 8.8.8.8 پینگ گرفتم بدون تایم اوت 120-127 حالا نمیدونم چرا میرم بازی کالاف 4 تو سرور ها پینگم میشه 160 -170-180 لطفا راهنمایی کنید تو بازی دشمنا منو زود تر میبینن بعضی وقتا هم پینگم میشه 200 والا من که همه راه بگی امتحان کردم درست نشد شما یه چیزی بگین ... فکر میکنین از تنظیمات گرافیک داخل بازی بااشه؟
زود جواب بدین لطفا ایمیل هم بفرستین برام rezakral889@gmail.com

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,857
نام
malek
سلام دوستان از 8.8.8.8 پینگ گرفتم بدون تایم اوت 120-127 حالا نمیدونم چرا میرم بازی کالاف 4 تو سرور ها پینگم میشه 160 -170-180 لطفا راهنمایی کنید تو بازی دشمنا منو زود تر میبینن بعضی وقتا هم پینگم میشه 200 والا من که همه راه بگی امتحان کردم درست نشد شما یه چیزی بگین ... فکر میکنین از تنظیمات گرافیک داخل بازی بااشه؟
زود جواب بدین لطفا ایمیل هم بفرستین برام rezakral889@gmail.com
دلیل نمیشه تو 8888 پینگت پایین باشه تو بازی هم پایین بیاد.موثرترین راه هم واسه کاهش پینگت اینه که مودم رو مدام رستارت کنی و از سرور بازی پینگ بگیری تا بهترین آیپی رو پیدا کنی

• Like
Reactions: SAEED.Z

pouya889

کاربر سایت
May 11, 2019
4
دلیل نمیشه تو 8888 پینگت پایین باشه تو بازی هم پایین بیاد.موثرترین راه هم واسه کاهش پینگت اینه که مودم رو مدام رستارت کنی و از سرور بازی پینگ بگیری تا بهترین آیپی رو پیدا کنی
حرف شما نجیب ولی این راه ریستارت رو هم امتحان کردم یه بار ریستارت کردم رفتم تو بازی چک کردم پایین نیومد همین کار رو واسه ده بار امتحان کردم نشد بین 170-220 هستش
/ فکر میکنین به گرافیک بازی هم مربوطه؟ تو کنسول داخل بازی مثل کد های MAX FPS یا ... اگه اطلاعی داشتید لطفا بهم بگین ... چون نتم مخابراته زنگ زدم 2020 و مفصل دربارش حرف زدم اولین چیزی که وقتی کلمه پینگ بالا رو میشنون میگن(مودمتون رو رسیت کردیم میاد پایین) دومین چیزی که میگن اینه (مخابرات سرویس گیمینگ نداره) /با تشکر از سایت و جوابدهی خوب و به موقع /بازم اگه راه حل اساسی داشتین بهم بگین ... درضمن من بسته های متفاوت با سرعت متفاوت 4مگ/8مگ/16مگ خریدم ولی تغییری نکرد...

15prham

کاربر سایت
Jul 27, 2019
6

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
شاتل دارم 16 مگ تماس گرفتم پشتیبانی حالت گیم رو فعال کردم پینگ گوگلم 48 هستش.
کسی میتونه به سرور های فرانسه تو csgo وصل بشه؟ (خیلی عجیبه فقط فرانسه این مشکل رو داره) با کریو میتونم وصل بشم.
Counter Strike Global Offensive Server List | Search Csgo Stats, Rankings, and Banners - Game Tracker
پینگ گوگل 48 ؟ یعنی پینگ 8.8.8.8 روی 48؟ کدوم شهری شما؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر