آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

♪♪♪

کاربر سایت
این که حال نمیده ! قسمت اطلس رو براش فیلمی چیزی نداری ؟ این خواهر ها رو هم اگه رد کردیم بازم جای دیگه گیر میکنه ! میگم کسی از دوستان با ورژن Pal بازی میکنه این رو ؟

Tekken God

کاربر سایت
سلام
اقا من میخوام بازی gow 1- 2 رو هر طور شده رو کامپیتر بازی کنم سیستمم هم اینه :
vga: 8600gt 1gig
ram :2 gig
cpu :3.40
اقا نگین cpu نمیکشه دوستم با همین cpu روون تا اخر رفته
خوب من هرچی برنامه واسه ایم کار نیازه میخوام حجمشم هر چی بود فقط طوری باشه که درست حسابی اجرا شه
ممنون:love:

♪♪♪

کاربر سایت
چقدر خوبه قبل از این که آدم پست الکی بده ، پست اول تاپیک رو بخونه

Tekken God

کاربر سایت
چقدر خوبه قبل از این که آدم پست الکی بده ، پست اول تاپیک رو بخونه
شما اگه پست اولو ببینین پره برنامست من که دیال اپم نمیتونم که اون همه رو دانلود کنم من فقط اونایی که برای gow1 - 2 هست رو میخوام در هر صورت شرمنده اگه شما از پست زدنای من ناراحت شدید:cheesygri

Farh@d

کاربر سایت
نام
فرهاد
شما اگه پست اولو ببینین پره برنامست من که دیال اپم نمیتونم که اون همه رو دانلود کنم من فقط اونایی که برای gow1 - 2 هست رو میخوام در هر صورت شرمنده اگه شما از پست زدنای من ناراحت شدید:cheesygri

وقتی پر برنامه میزاریم یعنی به همش نیاز داری تا دان کنی

sajisaji

کاربر سایت
دوستان میشه 1 فایل بدین که خود برنامه و بایوس ها و پلاگین ها و... توش باشه...آخه اینجوری من گیج شدم...:cheesygri حجم فایل مهم نیست....تا 1گیگ میتونم دانلود کنم...
آیا همچین فایلی هست؟اگه هست ممنون میشم لینکشو بدین...:thanks:

reza111

کاربر سایت
رضا جان اگه منظورت جایی که با اسب بالدار روی اقیانوسیم من هم همونجا وسط دمو گیر میکنه .
اگه میخوای ردش کنی save100%بازی رو دان کن اون وقت تمام دموهارو میتونی skip کنی .

B A T I S T A

کاربر سایت
رضا جان اگه منظورت جایی که با اسب بالدار روی اقیانوسیم من هم همونجا وسط دمو گیر میکنه .
اگه میخوای ردش کنی save100%بازی رو دان کن اون وقت تمام دموهارو میتونی skip کنی .
نه اینجا که شما میگی تقریبا اول بازی هست عزیز و برای من گیر نکرد و فکر هم نکن با ورژن جدید برای کسی گیر کنه
الان برای این بازی 2 جاش گیر میکنه که یکیش وقتی هست که میری روی دست اطلس و زنجیرشو پاره میکنی و یکی دیگه موقع ورد به معبد خواهران و جنگ باشون هست اگه برای این راهی پیدا کردین دمتون گرم
خبر بدین چون همه تو کفن

B A T I S T A

کاربر سایت
این که حال نمیده ! قسمت اطلس رو براش فیلمی چیزی نداری ؟ این خواهر ها رو هم اگه رد کردیم بازم جای دیگه گیر میکنه ! میگم کسی از دوستان با ورژن Pal بازی میکنه این رو ؟
خوب ابنم خبلی خوبه و من رفتم با پلی 2 و این قسمتم رد کردم با یه غول دیگه هم هست میری دیگه آخرش با زئوس باید بجنگی که فتحش کردم امروز روی hard ولی خوب حیفه واقها توی پی سی این قسمتش رد نشه و باید یه راهی براش پیدا کرد ????????
در مورد اطلس هم بگم به شما دوست عزیز ♪♪♪ که وقتی برای شما گیر میکنه برای اطلس توی دمو خوب من رفتم بازی کردم روی پلی 2 شما با اطلس نمیجنگی که در واقع اطلس با تایتان هاست و طرف ما هست و بعد از اون دموی کذایی شما چنتا از این سرباز الکی هارو میکشی و اطلس یه قدرت جادویی جدید میده به کرتوس و با دستش میبرش بالا به قسمت کی ادامه راه به معبد خواهران است من چون با بازی زیرنویسی هم بازی کردم کل جریانو دقیق میدونم اگه سوالی بود و اون مموری که من دارم درست بعد از اطلس هست
در مورد خواهران هم به نظرم اگه بتونی سیو بعدش رو گیر بیاری احتمال زیاد میدم که دیگه گیر نکنه و باز یتموم بشه
راستی روش کشتنشون رو یاد گرفتم و حله هرکی خواست بگه تا بزارم

♪♪♪

کاربر سایت
پس حتما توی ورژن پال این اتفاق ها نمی افته چون من با NtSC بازی میکنم. توی فروم خود برنامه هم سوال میکنم ولی همه شون میگن ما با ورژن پال این قسمتو رد کردیم. شما B A T I S T A جون پشت سی دی بازیتو نگاه کن ببین نوشته Pal یا NTSC (سی دی ای که توی پی سی میذاریش و با برنامه بازی میکنی )

Farh@d

کاربر سایت
نام
فرهاد
پس حتما توی ورژن پال این اتفاق ها نمی افته چون من با NtSC بازی میکنم. توی فروم خود برنامه هم سوال میکنم ولی همه شون میگن ما با ورژن پال این قسمتو رد کردیم. شما B A T I S T A جون پشت سی دی بازیتو نگاه کن ببین نوشته Pal یا NTSC (سی دی ای که توی پی سی میذاریش و با برنامه بازی میکنی )

خوب ابنم خبلی خوبه و من رفتم با پلی 2 و این قسمتم رد کردم با یه غول دیگه هم هست میری دیگه آخرش با زئوس باید بجنگی که فتحش کردم امروز روی hard ولی خوب حیفه واقها توی پی سی این قسمتش رد نشه و باید یه راهی براش پیدا کرد ????????
در مورد اطلس هم بگم به شما دوست عزیز ♪♪♪ که وقتی برای شما گیر میکنه برای اطلس توی دمو خوب من رفتم بازی کردم روی پلی 2 شما با اطلس نمیجنگی که در واقع اطلس با تایتان هاست و طرف ما هست و بعد از اون دموی کذایی شما چنتا از این سرباز الکی هارو میکشی و اطلس یه قدرت جادویی جدید میده به کرتوس و با دستش میبرش بالا به قسمت کی ادامه راه به معبد خواهران است من چون با بازی زیرنویسی هم بازی کردم کل جریانو دقیق میدونم اگه سوالی بود و اون مموری که من دارم درست بعد از اطلس هست
در مورد خواهران هم به نظرم اگه بتونی سیو بعدش رو گیر بیاری احتمال زیاد میدم که دیگه گیر نکنه و باز یتموم بشه
راستی روش کشتنشون رو یاد گرفتم و حله هرکی خواست بگه تا بزارم

شما که دارید gow رو میرید بازیتون 9 هست یا معمولیه؟

Farh@d

کاربر سایت
نام
فرهاد
دوستان میشه 1 فایل بدین که خود برنامه و بایوس ها و پلاگین ها و... توش باشه...آخه اینجوری من گیج شدم...:cheesygri حجم فایل مهم نیست....تا 1گیگ میتونم دانلود کنم...
آیا همچین فایلی هست؟اگه هست ممنون میشم لینکشو بدین...:thanks:

همه چیز رو نمیشه تو فایل فرار داد چون upload ش شما پست اول رو هر چیه ست دان کن

sajisaji

کاربر سایت
همه چیز رو نمیشه تو فایل فرار داد چون upload ش شما پست اول رو هر چیه ست دان کن
خوب چیزهایی که لازمه رو بگید دان کنم...اونجا خیلی خیلی شلوغه...برنامه+بایوس ها رو دان کردم....اما بازم نمیشه...نمیدونم چی کم داره...
حداقل اینجا لینک های لازم برای اجرای بازی ها رو بنویسین...
راستی من از تیکن5 ایمیج گرفتم...اما 5تا فایل ساخت...:confused:....اسم همشون teken5 بود...اما پسوند
اولی= 001 دومی= 002 سومی= 003 چهارمی= 004 پنجمی= dvd
حالا نمیدونم تو قسمت انتخاب iso کدومو انتخاب کنم...:cheesygri

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
نام
فرهاد
خوب چیزهایی که لازمه رو بگید دان کنم...اونجا خیلی خیلی شلوغه...برنامه+بایوس ها رو دان کردم....اما بازم نمیشه...نمیدونم چی کم داره...
حداقل اینجا لینک های لازم برای اجرای بازی ها رو بنویسین...
راستی من از تیکن5 ایمیج گرفتم...اما 5تا فایل ساخت...:confused:....اسم همشون teken5 بود...اما پسوند
اولی:001 دومی:002 سومی:003 چهارمی:004 پنجمی:dvd
حالا نمیدونم تو قسمت انتخاب iso کدومو انتخاب کنم...:cheesygri

نمیشه خوب چه اروری میده که نمیشه با برنامه image burn , ultra iso از بازیت image بگیر

sajisaji

کاربر سایت
نمیشه خوب چه اروری میده که نمیشه با برنامه image burn , ultra iso از بازیت image بگیر
هیچ اروری نمیده...وقتی ایمیج گرفتن تمام میشه 5 6تا فایل درست میشه...:confused:
با cloneCD ایمیج میگیرم....:confused:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر