آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

reza-pop

کاربر سایت
Feb 3, 2011
4
نام
reza
من بازی god of war 1 ,2 را با pcsx 0.9.8 بازی می کنم.از نظر کیفیت مشکل نداره ولی سرعت یکم پایینه.تا 20 فریم بیشتر نمیره.سی پی یو من تک هسته ایه.کسی راهنمایی برای افزایش سرعت نداره؟
سیستم من:
vga:256 Gforce 6100 onboard
ram:256 ddr2
spu:amd sempron 1 core
windows xp

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
من بازی god of war 1 ,2 را با pcsx 0.9.8 بازی می کنم.از نظر کیفیت مشکل نداره ولی سرعت یکم پایینه.تا 20 فریم بیشتر نمیره.سی پی یو من تک هسته ایه.کسی راهنمایی برای افزایش سرعت نداره؟
سیستم من:
vga:256 Gforce 6100 onboard
ram:256 ddr2
spu:amd sempron 1 core
windows xp
با CPU تک هسته ای داری بازی میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه میشه آخه، چقدر سرعت پایینه واست ؟
با CPU 2 هسته هم کارت نمیشه، چه برسه به یه هسته، سیستمت رو بنویس واسم.

reza-pop

کاربر سایت
Feb 3, 2011
4
نام
reza
با CPU تک هسته ای داری بازی میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه میشه آخه، چقدر سرعت پایینه واست ؟
با CPU 2 هسته هم کارت نمیشه، چه برسه به یه هسته، سیستمت رو بنویس واسم.

سرعتش خوبه ولی کمی از ps2 پایین تره.من که دارم راحت بازی می کنم.فیلم های بازی با سرعت خیلی بالا اجرا می شه ولی وقتی می خوای بازی کنی یکم کند میشه.تقریبا 20 fps میشه.تازه full screen بازی می کنم.همونطور که گفتم cpu من AMD sempron LE-1150 2GHz و رم و گرافیکم 256 است.
به نظر من نرم افزار pcsx2 0.9.8 از نسخه های قبلی خیلی بهتره چون من با نسخه های قبلی این نرم افزار اینقدر سرعت پایین بود که نمی تونستم بازی کنم تازه تمام صفحه نمی شد و کیفیت خیلی پایین بود.
راستی یه بایوس دانلود کردم اسمش اینه:USA v2.30 2008
شاید عامل افزایش سرعت این بایوس جدید باشه

reza-pop

کاربر سایت
Feb 3, 2011
4
نام
reza
کسی میتونه لیست بازی های سازگار و ناسازگار pcsx2 را بذاره.یا آدرس یه سایت که این لیستو داشته باشه.

reza111

کاربر سایت
Dec 22, 2007
103
باسلام
دوستان من یه مشکل توی تمام بازیها دارم . بازیها رو که اجرا میکنم همشون بین 60-80فریم میدن ولی بعد از 5-10دقیقه که بازی میکنم فریم میاد روی 45 قفل میمونه .تمام منظیمات هم درست . توی هرحالتی که تنظیم کنم همین اتفاق میفته . فکر میکنید مشکل چی باشه.
اینم مشخصات لپتاپم
Cpu : Core i3 2.4 gGhz 3Mb L3 Cach
Vga :Ati Mobility 5650 1GB
Ram : 4Gb DDR3
Windows 7 64bit
درضمن باهمین سیستم دارم Crysis2 رو بازی میکنم هیچ مشکلی هم ندارم . اگه میشه فایلهای تنظیماتتون رو آپلود کنید .شاید مشکل از تنظیماتم باشه.

m_mehr27

کاربر سایت
Jul 1, 2011
7
سلام به همه دوستان
ایراد کارم فهمیدم ایمیج بازی ها رو با درایو مجازی اجرا می کردم و مثل این بود که DVD داخل DVD رام قرار گرفته باشه و بعد به جای اینکه از منو cdvd گزینه plugin انتخاب کنم که مخصوص استفاده از DVD رام گزینه iso انتخاب می کردم که مربوط به ایمیج بود و در نتیجه بازی اجرا نمی شد /:)

یک سوال در مورد SAVE بازی ها
با نرم افزار pSX.1.13 که راه انداز ps1 در هر جای بازی می تونید با دکمه های f6 تا f10 ، بازی لحظه به لحظه save کنید و با دکمه های f1 تا f5 هم خیلی سریع load کنید و البته این حالت SAVE کردن هیچ تاثیر و ربطی به SAVE مموری کارت بازی نداشت آیا این نرم افزار شبیه ساز PCX2 هم همچین قابلیتی مثلpSX.1.13 داره ؟
ممنون از همه دوستان

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
سلام به همه دوستان
ایراد کارم فهمیدم ایمیج بازی ها رو با درایو مجازی اجرا می کردم و مثل این بود که DVD داخل DVD رام قرار گرفته باشه و بعد به جای اینکه از منو cdvd گزینه plugin انتخاب کنم که مخصوص استفاده از DVD رام گزینه iso انتخاب می کردم که مربوط به ایمیج بود و در نتیجه بازی اجرا نمی شد /:)

یک سوال در مورد SAVE بازی ها
با نرم افزار pSX.1.13 که راه انداز ps1 در هر جای بازی می تونید با دکمه های f6 تا f10 ، بازی لحظه به لحظه save کنید و با دکمه های f1 تا f5 هم خیلی سریع load کنید و البته این حالت SAVE کردن هیچ تاثیر و ربطی به SAVE مموری کارت بازی نداشت آیا این نرم افزار شبیه ساز PCX2 هم همچین قابلیتی مثلpSX.1.13 داره ؟
ممنون از همه دوستان
بله عزیزم، میشه.
مطمون نیستم، اما فکر میکنم با F1 سیو و با F3 لود و با F2 Chnge slot هستش. مطمئن نیستم، یکی از هموناست.

m_mehr27

کاربر سایت
Jul 1, 2011
7
ممنون آرشام جان
درست F1 سیو , F3 لود بود
یک سوال دیگه هم داشتم شرمنده :d: بعضی از بازی ها fps بین 15 تا 20 که خیلی کنده بعضی ها هم به 60 می رسه که خیلی عالیه باید بهترین حالت چند باشه
دست گلت درد نکنه

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
60 خیلی زیاده رویه، هر سیستمی نمیتونه.
بهترینش اگه بخوایم میانگین بگیریم میشه : 45

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
60 خیلی زیاده رویه، هر سیستمی نمیتونه.
بهترینش اگه بخوایم میانگین بگیریم میشه : 45
چی میگی عزیز
فریم بیاد زیر 60 بازی کند میشه
بازیهای پلی 2 60 فریم اجرا میشن
برای پال 50 و برای ان تی اس سی 60 فریم اگه اشتباه نکنم

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
چی میگی عزیز
فریم بیاد زیر 60 بازی کند میشه
بازیهای پلی 2 60 فریم اجرا میشن
برای پال 50 و برای ان تی اس سی 60 فریم اگه اشتباه نکنم
عزیز من هم همین رو گفتم.
من که نگفتم با بالاترین یرعت میشه اجرا کرد، گفتم ؟ من گفتم هرکسی نمیتونه با بالاترین یرعت اجرا کنه و واسه بعضی ها سرعت پایینه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر