آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
به نظر شما سی پی یو Intel Core i7-950 برای اجرای بازیهای PS2 با این نرم افزار خوب بید، یا اینکه باید قویتر بگیریم سی پی یو؟!:x:confused:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,991
نام
فرهاد
به نظر شما سی پی یو Intel Core i7-950 برای اجرای بازیهای PS2 با این نرم افزار خوب بید، یا اینکه باید قویتر بگیریم سی پی یو؟!:x:confused:

مگه قوترش هم هست ؟ خوب معلومه که خوبه b-)

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
اگه واسه این شبیه ساز میخوایی CPU بخری این دو تا نکته رو هم مد نظر داشته باش :

1. این شبیه ساز فقط از دو تا هسته استفاده موثر و مفید میکنه. البته این رو هم در نظر داشته باش که به زبان ساده برای یه CPU چهار هسته ای تقسیم کار این طوری میشه که یه هسته واسه ویندوز - دو تا هسته واسه این شبیه ساز - یه هسته هم بیکار میشینه!

2. سرعت پردازش CPU خیلی مهم هست. تا اونجایی که میدونم بیشترین سرعت پردازش در حال حاضر ماله AMD Phenom II X4 965 هست که چهار تا هسته داره هر کدوم 3.4 Ghz سرعت دارن.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
درود بر همه بچه ها اخرین وبهترین شبیه ساز بازیهای ps2 را می خوام که 100 در صد تست شده و دارای کمترین مشکل باشه ممنون

• Like
Reactions: Farh@d

redder

کاربر سایت
Nov 15, 2010
681
سلام به عزیزان زحمت کش بنیان گذار این تاپیک ...
اقا اگه بتونید مشکل منو حل کنید یه دنیا مدیونم کردین...

من الان حدود 90% راهنماهای مفید پست اول رو خوندم ... و تقریبا دستم اومده یه چیزایی... بماند که قبلا" هم یه امتحانایی کرده بودم ولی خوب نتونسته بودم بازیا رو ران کنم...

بعد از فروختن ps2 م ، داغ دوباره بازی کردن dmc1 مونده به دلم! الان رفتم اون لیستو نگاه کردم، دیدم 3 تا رجین برای dmc1 نوشته :

که گویا فقط یکیش کار میکنه :(

حالا خواستم ببینم چه طوری میتونم دقیقا اون ورژنو به دست بیارم...
هزینه ش هم هر چه قدر باشه میدم... فقط اگه بتونید اون دیسک رو برام جور کنین ...

یا اصلا" کسی از شماها تا حالا تونسته عین ادم این بازیو اجرا کنه ؟ و چه طور؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,991
نام
فرهاد
سلام به عزیزان زحمت کش بنیان گذار این تاپیک ...
اقا اگه بتونید مشکل منو حل کنید یه دنیا مدیونم کردین...

من الان حدود 90% راهنماهای مفید پست اول رو خوندم ... و تقریبا دستم اومده یه چیزایی... بماند که قبلا" هم یه امتحانایی کرده بودم ولی خوب نتونسته بودم بازیا رو ران کنم...

بعد از فروختن ps2 م ، داغ دوباره بازی کردن dmc1 مونده به دلم! الان رفتم اون لیستو نگاه کردم، دیدم 3 تا رجین برای dmc1 نوشته :

که گویا فقط یکیش کار میکنه :(

حالا خواستم ببینم چه طوری میتونم دقیقا اون ورژنو به دست بیارم...
هزینه ش هم هر چه قدر باشه میدم... فقط اگه بتونید اون دیسک رو برام جور کنین ...

یا اصلا" کسی از شماها تا حالا تونسته عین ادم این بازیو اجرا کنه ؟ و چه طور؟

ورژن US رایجترین ورژن تو ایرانه اگر بازی رو گیر بیاری به طور حتم همن ورژنه خودم ندارامش ولی شاید بتونم برات گیرش بیارم ببین چه میشه ;)

redder

کاربر سایت
Nov 15, 2010
681
^ خیلی ممنون بابت راهنمایی ... حالا تا شب یکی گیر میارم امتحان میکنم... درست بود اطلاع میدم...
بازم تشکر ...

آخرین ویرایش:

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
از اقایانی که خدای جنگ 1و2 را بازی کامپیوتریش را بازی کردند چه فرقی با سونی 2 داره
ادرس که بتوان این بازی را خرید

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
از اقایانی که خدای جنگ 1و2 را بازی کامپیوتریش را بازی کردند چه فرقی با سونی 2 داره
ادرس که بتوان این بازی را خرید
درود عزیز هیچ فرقی نمی کنه اگه بلد باسی با برنامه کار کنی
برا خرید هم می تونی بری توبخونه

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
چرا با این ورژنهای جدید دیگه هیچ بازی را نمیاورد
ارور میده که سایز مموری 400 است
اخرین ورژن 4206 را گرفتم
قبلا راحت میاوردم الان چند وقته که بازی نمیکنم

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
بکس من بازی harvest moon a wonderful life رو اجرا کردم تو اتاقا هو خونه ها که میره سرعتو کیفیتو همه چی خوبه ولی تو محیط باز شهر که هست با اینکه رعت فریم 60 هست ولی کاراکترم یکم اروم حرکت میکنه چیکارش کنم؟
اینم سیستم:
Processor Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz, 2394 Mhz, 4 Core(s), 4 Logical Processor(s)
Ram:2GiG
nVIDIA 8800GT

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر