آموزش کامل بازی کردن بازیهای PS2 در PC با شبیه ساز PCSX2 9.8 به همراه تمامی پلاگینها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mazi_professor

کاربر سایت
Jun 26, 2009
100
سلام دوستان من لینک دانلود ورژن های قدیمی gsdx رو میخواستم.ممنون

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
9,003
نام
فرهاد
از 2.97 هم استفاده کردم نشد دقیقا همونجا میمونه

کمکککککککککککککککککککک

یکی میتونه سیو بعد اون تیکرو بزاره؟حتی سیو قبلش تو پست بالام که فینگیلیشی نوشتم گذاشتم:((

fv,برو به این سایت اسم بازی رو سرچ کن تو قسمت save ها نوع سیو رو که میخوای دان کن بزار برات تبدیل کنم فرمتشون max باشه http://www.gamefaqs.com/

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
9,003
نام
فرهاد
اقا من با این سیستم چه بازی های ps2 رو می تونم اجرا کنم البته زیاد هم افت فریم نداشته باشه. تنظیمات و نوع ورژن برنامه رو بهم بگید .((کلا راهنماییم کنید:biggrin1:))
VGA:7300GS 512Mb
Ram:2GB
CPU:Intel 2.8
cpu شما ضعیف هست بازی ها رو با کمی افت فریم میتونی بازی کنی برنامه در پست اول موجوده به همراه بایوس

سلام دوستان من لینک دانلود ورژن های قدیمی gsdx رو میخواستم.ممنون

از اینجا re4rainbow.4shared.com/

argoni

کاربر سایت
Jan 7, 2010
95
من تنظیماتی که برای اجرای پر سرعت بازی smackdown vs raw 2009 لازمه انجام بدیم رو میخوام. وقتی که با نرو از بازی image میگیرم وقت اجرا نرم افزار یا ارور میده و یا میاد بیرون.
سیستم
vga:ATI Radeon HD 4550
CPU:Intel 2.6 dual core
Ram:2gb
و با نرم افزار pcsx2-legacy-r2186 کار میکنم.
پلاگین های جدید هم بذارین.

Lord Abbath

کاربر سایت
May 30, 2008
461
اول از همه از بازیت IMAGE بگیر بعد به قسمت تنظیمات برناه برو تو قمست پلاگینها برای CD/VDROM شما وقتی IMAGE گرفتی پلاگین Linzup و انتخاب بازییی رو که از image داری بهش معرفی کن و ران کن
دستت درد نکنه من این کارو میکنم و موقعی که ران را میزنم عوض اینکه بازی بیاد یک چیزایی میچرخن و آرم ps2 میاد نمیدونم رسوندم منظورم را یا نه!ببینید تو ps2 هم وقتی بازی نمیاد به اون حالت میشه؟
میگم نکنه اون Dvd که ازش ایمیج گرفتم مشکل داره ها؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
9,003
نام
فرهاد
دستت درد نکنه من این کارو میکنم و موقعی که ران را میزنم عوض اینکه بازی بیاد یک چیزایی میچرخن و آرم ps2 میاد نمیدونم رسوندم منظورم را یا نه!ببینید تو ps2 هم وقتی بازی نمیاد به اون حالت میشه؟
میگم نکنه اون Dvd که ازش ایمیج گرفتم مشکل داره ها؟
برو به قسمت تنظیمات cdrom برنامه و پلاگین linzup رو انتخاب کن بعد بازی که ازش image گرفتی رو بهش معرفی کن
من تنظیماتی که برای اجرای پر سرعت بازی smackdown vs raw 2009 لازمه انجام بدیم رو میخوام. وقتی که با نرو از بازی image میگیرم وقت اجرا نرم افزار یا ارور میده و یا میاد بیرون.
سیستم
vga:ATI Radeon HD 4550
CPU:Intel 2.6 dual core
Ram:2gb
و با نرم افزار pcsx2-legacy-r2186 کار میکنم.
پلاگین های جدید هم بذارین.
یه عکس از ارورت بزار

argoni

کاربر سایت
Jan 7, 2010
95
با ریختن یک بایوس جدید این مشکل رو حل کردم.
حالا ایمیج باز میشه ولی سرعت پایینه.
در ضمن با pcsx_2.0.9.6vmهم کار کردم همینطور بود.
لطفا تنظیماتی که باید انجام بدم تا خوب بشه رو بگین و هر پلاگینی هم لازمه بذارین.
ممنون.;)

Lord Abbath

کاربر سایت
May 30, 2008
461
برو به قسمت تنظیمات cdrom برنامه و پلاگین linzup رو انتخاب کن بعد بازی که ازش image گرفتی رو بهش معرفی کن
من یک پلاگین دارم به اسم
Linuz iso cdvd 0.9.0 [cdvdiso - r1804
بعد یکی هم دارم که آخرش R1390 هست واسه هر کدام انتخاب میکنم و از بخش کانفیگ Browse می کنم بعد Ok ولی خوب همون طور میشه که قبلا میشد
به جای اجرای بازی Sony Computer Entertainment میاره

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
9,003
نام
فرهاد
من یک پلاگین دارم به اسم
Linuz iso cdvd 0.9.0 [cdvdiso - r1804
بعد یکی هم دارم که آخرش R1390 هست واسه هر کدام انتخاب میکنم و از بخش کانفیگ Browse می کنم بعد Ok ولی خوب همون طور میشه که قبلا میشد
به جای اجرای بازی Sony Computer Entertainment میاره

شما همین پلاگین Linuz iso cdvd 0.9.0 رو انتخاب کن برو تو قسمت تنظیماتش و بازی رو که image گرفتی رو بهش معرفی کن ok کن ران کن اگر نمیشه image ت رو بد گرفتی

henrys

کاربر سایت
Feb 23, 2010
15
با سلام
آقا من آخر بازی god of war 1که می شه صفحه سفید میشه ونمی تونم آخر بازی را ببینم در ضمن را هایی که گفته شده از قبیل رد کردن دمو و تنظیمات advanced را امتحان کردم ولی باز هم جواب نداد و همچنین هنگام Ese زدن هم برنامه هنگ می کنه و خارج می شه
در ضمن بازی god of war 2 را هم که اجرا کردم با برنامه ی pcsx 2186 و plugin Gsdx2660 ولی باز هم مشکل سایه ها را دارم

آقا لطفا کمک :((

Lord Abbath

کاربر سایت
May 30, 2008
461
شما همین پلاگین Linuz iso cdvd 0.9.0 رو انتخاب کن برو تو قسمت تنظیماتش و بازی رو که image گرفتی رو بهش معرفی کن ok کن ران کن اگر نمیشه image ت رو بد گرفتی
دستت درد نکنه تونستم بیارم!
حالا چه کار کنیم این مه مانند تو بازی هست که فکر کنم به پلاگین گرافیک ربط داشته باشه اونو چیکار کنم من حل بشه؟
بعد این بازی gow 2 راحت تا آخر بازی میشه رفع یا اواسط بازی به مشکل میخورم من یک بار کریتوس که اول بازی به اون اسبه سوار میشه قبلاها واسه من گیر میکرد حالا اینم اینطور میشه؟
بعد با این تنظیمات من میتوانم بازی Smack Down Vs Raw 2010 را بازی کنم؟
خیلی متشکر!!

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
dadash man zabdaro mizanam valy rad nemikone versione barnamat chie ba key bord mizany ia joy manam moshkele toro daram age mishe save bade in demoro be man bede kheily gashtam be khoda.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
9,003
نام
فرهاد
دستت درد نکنه تونستم بیارم!
حالا چه کار کنیم این مه مانند تو بازی هست که فکر کنم به پلاگین گرافیک ربط داشته باشه اونو چیکار کنم من حل بشه؟
بعد این بازی gow 2 راحت تا آخر بازی میشه رفع یا اواسط بازی به مشکل میخورم من یک بار کریتوس که اول بازی به اون اسبه سوار میشه قبلاها واسه من گیر میکرد حالا اینم اینطور میشه؟
بعد با این تنظیمات من میتوانم بازی Smack Down Vs Raw 2010 را بازی کنم؟
خیلی متشکر!!

تو قسمت تنظیمات gsdx تیک Native رو نزن و رزولیشنش رو روی 1200 بزار , scaling رو وری x2 یا بالاتر بزار

henrys

کاربر سایت
Feb 23, 2010
15
با سلام
آقا من آخر بازی god of war 1که می شه صفحه سفید میشه ونمی تونم آخر بازی را ببینم در ضمن را هایی که گفته شده از قبیل رد کردن دمو و تنظیمات advanced را امتحان کردم ولی باز هم جواب نداد و همچنین هنگام Ese زدن هم برنامه هنگ می کنه و خارج می شه
در ضمن بازی god of war 2 را هم که اجرا کردم با برنامه ی pcsx 2186 و plugin Gsdx2660 ولی باز هم مشکل سایه ها را دارم

آقا لطفا کمک :((

سلام عزیزان
لطفا جواب سوالات مارو هم بدید
ممنون

argoni

کاربر سایت
Jan 7, 2010
95
با ریختن یک بایوس جدید این مشکل رو حل کردم.
حالا ایمیج باز میشه ولی سرعت پایینه.
در ضمن با pcsx_2.0.9.6vmهم کار کردم همینطور بود.
لطفا تنظیماتی که باید انجام بدم تا خوب بشه رو بگین و هر پلاگینی هم لازمه بذارین.
ممنون.;)
پس چی شد؟ جواب نمیدید؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر