آموزش و مشکلات شبیه سازی Play Station

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
ميشه با حال ترين بازيهاي پلي يك رو معرفي كنين فرقي نداره در هر ضمينه اي باشه

قبلا که بچه بودم بازی های انیمیشنی مثل کراش بازی میکردم اما اگر الان بخوام بگم بهترین بازیش چیه تیکن 3 و کمبت 4 خوبه فقط 4 بقیه اشغالن الون 3 گزارش فارشیش هم بد نیست اما این کجا pes2009 کجا:cheesygri

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
راستی الان که به پست های قبلی نگاه میکنم پیش خودم گفتم این لینک رو بزارم اگر بعدا کسی اومد کیج نشه از لینک زیر میتونید تمام پلاگین ها +بایوس و خود برنامه epsx1.7 رو یکجا دانلود کنید دیگه مثله پست های قبلی یه فایل چند کیلوبایتی 1000 تیکه نیست!!!:cheesygri

http://www.mediafire.com/download.php?ynqngx113vg

• Like
Reactions: محمد رضا mr

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
قبلا که بچه بودم بازی های انیمیشنی مثل کراش بازی میکردم اما اگر الان بخوام بگم بهترین بازیش چیه تیکن 3 و کمبت 4 خوبه فقط 4 بقیه اشغالن الون 3 گزارش فارشیش هم بد نیست اما این کجا pes2009 کجا:cheesygri
نمیدونم شما یا با PS1 بازی نکردی یا بد سلیقه ای :)

PS1 زندگی بود. بازی هایی که میشه برای این کنسول پیدا کرد واقعا بیشمار هستن. سری شاهکار Resident Evil یک تا سه، سری Tomb Raider، بازی فوق العاده Dino Crisis 1و2، Parasite Eve همینطور متال گیر یک و یکی از بهترین بازی های تاریخ harvest moon: Back To nature و خیلی بازی های دیگه که هر کدومشون شاهکار بودن و من هنوزم بازی میکنم.

artoor32

کاربر سایت
May 1, 2007
400
نام
آرش
نمیدونم شما یا با PS1 بازی نکردی یا بد سلیقه ای :)

PS1 زندگی بود. بازی هایی که میشه برای این کنسول پیدا کرد واقعا بیشمار هستن. سری شاهکار Resident Evil یک تا سه، سری Tomb Raider، بازی فوق العاده Dino Crisis 1و2، Parasite Eve همینطور متال گیر یک و یکی از بهترین بازی های تاریخ harvest moon: Back To nature و خیلی بازی های دیگه که هر کدومشون شاهکار بودن و من هنوزم بازی میکنم.

از دست این داداش شیطون:eek: این پست قبلی رو اون زده :cheesygri اتفاقا من همه رو بازی کردم مخصوصا سری Resident Evil و Dino Crisis و Parasite Eve و همه رو تا آخر رفتم.فقط از Tomb Raider ps1 متنفرم.harvest moon هم یه مدت تو کارش بودم بعد سپردمش به داداشی :biggrin1: اون که خیلی بازیش می کرد حالا نمیدونم چرا اسمشو ننوشته بود:-"
حالا اگه تونستم و حوصلشو داشتم یک پک کامل از جدیدترین پلاگین ها به همراه شبیه ساز میزارم.البته لینک های بالا هم بد نیستن.

آخرین ویرایش:

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
All PS1 Bios

سلام،
این لینک حاوی تمامی Revision های بایوس های PS1 هست ، هر ورژنی رو که خواستید میتونید دانلود کنید :
Code:
http://www.x-cult.org/newegg/wiki/cat/18/Playstation/140/BIOS_Versions/
آخرین ورژن هم نسخه 4.5 ـه که از اینجا میتونید دانلود کنید :
Code:
http://segaloco.spinfxrocks.com/SCPH-102B.zip

موفق باشید !

• Like
Reactions: S0HEIL

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
اين ورژن pSX_1_13 داخل مموري كارتش خالي است لطفا يه مموري كارت بدهيد در ضمن تصويرش فول اسكرين نميشود تمام صفحه

مشا باید بری تو قسمت Configuration و بعد تو قسمت memory card برای مموری کارتت یه اسم بده و بعد ok کن برای شما مورری کارت میسازه
این ورژن رو میتونی هم QUICK SAVE کنی هم با مموری اون بالا نوشته quick save که از دکمهای
f6 تا f10 برای سیو هست برای سیو مموری میتونی هر جا خواستی گزینه فایل رو بزنی بری تو قسمت save state و بازی رو سیو کنی این برنامه از مموری کارد epsx هم پشتیبانی میکنه

آخرین ویرایش:

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
مشا باید بری تو قسمت Configuration و بعد تو قسمت memory card برای مموری کارتت یه اسم بده و بعد ok کن برای شما مورری کارت میسازه
این ورژن رو میتونی هم QUICK SAVE کنی هم با مموری اون بالا نوشته quick save که از دکمهای
f6 تا f10 برای سیو هست برای سیو مموری میتونی هر جا خواستی گزینه فایل رو بزنی بری تو قسمت save state و بازی رو سیو کنی این برنامه از مموری کارد epsx هم پشتیبانی میکنه
چرا مموري كارت epsx را زدم در اين برنامه كار نكرد ريختم در خود مموري كارت اين برنامه
و صفحه فول اسكرين نميشه

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
چرا مموري كارت epsx را زدم در اين برنامه كار نكرد ريختم در خود مموري كارت اين برنامه
و صفحه فول اسكرين نميشه

بابا جان مموری کارت epsxe رو ول کن روش بالا رو که گفتم رو انجام بده خودش مموری میسازه

nimma

کاربر سایت
Sep 2, 2009
40
[LTR]

ePSXe v 1.7.0
Last Updated: 5/24/08

Playstation Bios Files
(2816 kb)

PSX CD Plugin Pack
(507 kb)

PSX Graphics Plugin Pack
(1558 kb)

PSX Netplay Plugin Pack
(293 kb)

PSX Sound Plugin Pack
(409 kb)

[/LTR]

به هیچ عنوان شخصا تست نکردم. آخرین پکی که من تست کردم (و هنوز آپدیت نشده) مربوط به سال 2005 میشه که بعد از اون پلاگ اینها آپدیت شدن

به هر حال مشکلی بود مطرح کنید تا با دوستان رفعش کنیم
موفق باشید

سلام دوستان من همهی این لینکهارو دانلود کردم میشه فقط یه توضیح بدین الان پلاگین ها را کجا بریزم و همچنین بایوس ها

بعد پلاگین هارو که از فایل زیپ خارج میکنم دوباره تو فایل زیپ هستن آیا دوباره باید اونها هم خارج کنم.

pooche

کاربر سایت
Dec 5, 2010
13
البته خيلي ديره اما ماهي رو هر وقت از ابگيري تازه است.
روي برنامه راست كليك كن گزينه compatibility رو بزن و از داخل كشويي windows xp رو انتخاب كن .

البته به درد شما كه فكر كنم نخوره شايد براي ساير دوستان كه اين مشكل رو دارن مفيد باشه.

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
من با این شبیه ساز epsxe یک مشکل دارم! وقتی تو بازی فاینال فانتزی وارد قسمت آیتم ها میشم اینجوری نشون میده:

07edb0aa6986.jpg

هرچی پلاگین مربوط به گرافیک بود رو تست کردم، ویرایش کردم، ورژن شبیه ساز رو تغییر دادم، درست نشد!

کسی میتونه کمک کنه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر