آموزش نصب Linux Psxarch v2 بر روی PS4

_SCORPION_

کاربر سایت
Nov 25, 2010
138
ما که نتونستیم نسخه دوم نصب کنیم کلا بلک اسکرینه ده هزار تا روشو امتحان کردم نشد که نشد سوالی که داشتم اینه مدت زمان بین نسخه اول و نسخه دوم چقد بوده میخوام یه حدود دستم باشه که چقد معمولا طول میکشه که نسخه سوم منتشر بشه
از شانس شماست وگرنه با فیکس های ارائه شده مشکل خیلیا حل شد.
نسخه اول تا دوم حدود 8 ماه فاصله زمانی داشت

• Like
Reactions: rasoolharry

rasoolharry

کاربر سایت
Jun 16, 2006
368
نام
M.R
خوب به سلامتی Hitman 2 هم رو ps4 pro اجرا کردن. فریمش خوب و قابل بازی. اول Tomb Raider و الانم هیتمن. فیفا 19 م رو لینوکس اجرا کنن دیگه همه چی کامل میشه.

از شانس شماست وگرنه با فیکس های ارائه شده مشکل خیلیا حل شد.
نسخه اول تا دوم حدود 8 ماه فاصله زمانی داشت
سلام داداش. بالاخره مشکلم حل شد. بازیهای cemu رو اجرا کردم. فعلا فریم Bayonetta 2 خوبه و قابل بازیه. فقط موقع اجرای shadow of tomb raider ارور no display driver found داد. چطوری باید درایور کارتم بشناسونم؟ البته اینم بگم من بازی رو تو محیط لینوکس نصب نکردم اول هارد به لپ تاپ وصل کردم و تو محیط ویندوز بازی رو هارد نصب کردم،بعدا تو محیط لینوکس اجراش کردم که اون ارور داد. بازی اجرا میشه ولی تو منو به شدت آهستس و تو بازی هم فقط صدا داره،تصویر نداره. ممنون میشم راهنمایی کنی.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: hmninja

abo3bsa20

کاربر سایت
Dec 7, 2017
81
سلام ...

ps 4 pro من رزولوشن روی 1080 ندارد ...!
فقط رزولوشن 1080i دارد و صفحه کلا سیاه میشه هرکاری کردم نشد چجوری رزولوشن روی 1080 اجراش کنم وقتی ندارم ؟

nazier

کاربر سایت
Mar 27, 2015
22
سلام من با چن نوع هارد و فلش و.. امتحان کردم پیلود مینویسه دان ولی دسگاخ خاموش میشه روشن نمیشه یا هنگ میکنه باید از برق بکشم ps4 pro

• Like
Reactions: will.i.am

will.i.am

کاربر سایت
Sep 6, 2013
5
سلام من با چن نوع هارد و فلش و.. امتحان کردم پیلود مینویسه دان ولی دسگاخ خاموش میشه روشن نمیشه یا هنگ میکنه باید از برق بکشم ps4 pro
واسه منم همین داستانه اینجام کسی نمیتونه کمکت کنه ۱ ماهه دارم جون میکنم اینو نصب کنم نمیشه تو هر روشیو بگی رفتم دسگامم پرو 7116

_SCORPION_

کاربر سایت
Nov 25, 2010
138
با عرض پوزش از همگی دوستان، متاسفانه به شدت و تقریبا بطور شبانه روزی! درگیر کار هستم. آخر سال میدونین چه اتفاقی میوفته دیگه!
فرصتی برای پاسخگویی به سوالا ندارم. یا حق

• Like
Reactions: rasoolharry

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان یه درخواست دارم که خواهشا اگه کسی میتونه کمکی بکنه.

اگه امکانش هست دوستی یا دوستانی این بازی های فیبل 3، استالکر (هر کدوم از نسخه هاش) و گرز 1 ( نسخه 2006 نه ارتقا یافتش ) رو همین لینوکس اجرا کنه و خبرشو بده واقعا کاری کردید کارستون.

من خودم بازی هاشونو از طریق PC رو هارد اکسترنال نصب کردم ولی وقتی رو لینوکس کنسول اجراشون میکنم حتی به مرحله رفتن تو بازی هم نمیرسن و ارورهای متفاوتی میدن.

حالا نمیدونم اشکال از اینه که بازی تو هارد اکسترنال هستش، wine را درست رو لینوکس نصب نکردم ( به این یکی خیلی بیشتر شک دارم)، باید تو خود محیط لینوکس نصبشون کنم یا چیز دیگه ای. چون یه بار استالکر 1 تا منوی بازی هم رفت ولی اومد بیرون و روز بعدش دیگه حتی وارد محیط بازی هم نمی شد.

خود طرفی که این برنامه را ساخته بازی های روز را بعضی هاشونو خیلی روون و بعضی ها را هر چند با لگ ولی بازم اجرا میکنه اونوقت ما تو بازی که جدیدش مال هشت سال پیشه موندیم.

من pc که دارم مال اجرای این بازی ها هم نیست مخصوصا اگه همراه با مد باشن و بازم خواهشا اگه دوستی بتونه حتی یکی از این بازی ها را اجرا کنه و بگه با چه روشی انجامش داده آقایی کرده.

_SCORPION_

کاربر سایت
Nov 25, 2010
138
سلام. نسخه فیکس شده فایل initramfs.cpio.gz دیروز منتشر شده. از دوستانی که مشکل سیاه شدن صفحه نمایش داشتن هنگام ارسال پی لود و ورود به لینوکس، لطفا تست کنن. امیدوارم مشکلشون حل بشه.
کافیه فایل زیر رو دانلود کنید و جایگزین initramfs.cpio.gz کنید. 2 فایل بقیه سرجاش باقی بمونه و شروع به نصب لینوکس طبق آموزش کنید.

دانلود فایل initramfs

• Like
Reactions: abo3bsa20

will.i.am

کاربر سایت
Sep 6, 2013
5
سلام. نسخه فیکس شده فایل initramfs.cpio.gz دیروز منتشر شده. از دوستانی که مشکل سیاه شدن صفحه نمایش داشتن هنگام ارسال پی لود و ورود به لینوکس، لطفا تست کنن. امیدوارم مشکلشون حل بشه.
کافیه فایل زیر رو دانلود کنید و جایگزین initramfs.cpio.gz کنید. 2 فایل بقیه سرجاش باقی بمونه و شروع به نصب لینوکس طبق آموزش کنید.

دانلود فایل initramfs
بازم صفحه سیاه دستگاه خاموش نمیشه فکر میکنم تلویزیونم چون جدیده پشتیبانی نمیشه واقعا دوست داشتم لینوکسو نصب کنم خیلی وقته دارم سعی میکنم همه راهارو امتحان کردم ولی مثه اینکه باید فراموشش کنم

• Like
Reactions: abo3bsa20

mahdimoslem

کاربر سایت
Nov 30, 2008
4
سلام با تشکر از آموزش و توضیحات خوبتون،
فقط یه نکته الان لینوکس رو نصب کردم اما هرچی فلش یا هارد جانبی میزنم شناسایی نمیکنه، فرمت fat32 exfat ntfs همه رو امتحان کردم اما هیچی نمیاد بالا، خب چجوری فایل نصب یا بازی که میخام بهش منتقل کنم، مدل پلی استیشن هم 2016b هستش

فقط مشکلم همینه که هیچ حافظه جانبی شناخته نمیشه، چیکار کنم؟!؟

سلام با تشکر از آموزش و توضیحات خوبتون،
فقط یه نکته الان لینوکس رو نصب کردم اما هرچی فلش یا هارد جانبی میزنم شناسایی نمیکنه، فرمت fat32 exfat ntfs همه رو امتحان کردم اما هیچی نمیاد بالا، خب چجوری فایل نصب یا بازی که میخام بهش منتقل کنم، مدل پلی استیشن هم 2016b هستش

فقط مشکلم همینه که هیچ حافظه جانبی شناخته نمیشه، چیکار کنم؟!؟
خب مشکلم حل شد، فلش یا هاردی که لازم هست رو به خود پلی استیشن وصل کردم، وارد محیط اصلی خود پلی استیشن شدم و از طریق خود پلی فرمت کردم، الان دیگه تو لینوکس میاد بالا

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
سلام الان چجوری باید لینوکس یا ویندوز نصب کنم؟
بازی های کرکی راحت اجرا میشن؟
شبیه ساز ps3 راحت روش اجرا میشه؟
ضعیف ها مث ps2/1 روی کامپیوترم اجرا میشن ولی ps3 رو میخوام شبیه ساز سوئیچ چطور؟ xbox one/360 چطور؟

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر