آموزش نصب Linux Psxarch v2 بر روی PS4

_SCORPION_

کاربر سایت
Nov 25, 2010
138
سلام دوستان
بعد اینکه روی فلش برای اولین بار نصب میشه لینوکس آیا بعد ریستارت یا خاموش و روشن کردن کنسول بازم باید اون مراحل رو رفت و ۲۰ دقیقه صبرکنیم یا نه همون یه باره؟
سوا بعدی اینکه پسوند این بازیها دقیقا چی باید باشه؟
اون زمان 20 دیقه ای فقط بار اوله. از دفعات بعدی طی 30 ثانیه وارد محیط لینوکس میشید.
نیازی نیست نگران پسوند بازیها باشید. اون چیزی که من گفتم یه مثال بود. پسوند هر بازی برای هر کنسولی بطور اختصاصی دسته بندی شده توی اینترنت و شما فقط کافیه دانلودش کنین!
یه سایت برای نمونه : romsmania.cc

• Like
Reactions: محمود.

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
داداش شرمنده برای اجرای لینوکس باید هر بار فلشی که توش اطلاعاته به کنسول وصل باشه یا فقط بار اول احتیاجه؟

و به نظرت داداش اگه رزولوشن کنسولو مثلا حتی 480 کنیم آیا فریم بازی های WII U بهتر نمیشه؟ مثلا همین زلدای آخریه که داشت طرف بازی می کرد با این که فریمش پایین بود ولی غیر قابل تحملم نبود و شاید با پایین آوردن رزولوشن وضعیت بهتر بشه.

و بازی های PC را هم داداش امتحان کردی؟ چون مثلا تو ویدیوهای معتبر ori and the blind forest روش خیلی روون اجرا میشه

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
305
داداش شرمنده برای اجرای لینوکس باید هر بار فلشی که توش اطلاعاته به کنسول وصل باشه یا فقط بار اول احتیاجه؟

و به نظرت داداش اگه رزولوشن کنسولو مثلا حتی 480 کنیم آیا فریم بازی های WII U بهتر نمیشه؟ مثلا همین زلدای آخریه که داشت طرف بازی می کرد با این که فریمش پایین بود ولی غیر قابل تحملم نبود و شاید با پایین آوردن رزولوشن وضعیت بهتر بشه.

و بازی های PC را هم داداش امتحان کردی؟ چون مثلا تو ویدیوهای معتبر ori and the blind forest روش خیلی روون اجرا میشه

دوست عزیز شبیه ساز wiiu که cemu هست هنوز کامل نشده روی pc هم مشکل داره ولی دلفین تغریبا شبیه ساز کاملیه برای wii بنظرم این مشکلات wiiu برای شبیه سازه نه قدرت اجرای ps4
باید صبر کرد تا cemu هم پروژه اش تکمیل بشه

_SCORPION_

کاربر سایت
Nov 25, 2010
138

به آموزش دقت کنید. نوشته هیچ تغییری توی هارد ps4 نمیده. پس ینی همیشه سیستم عامل لینوکس از همون فلش اجرا میشه. در نتیجه وجود همون فلش برای اجراهای بعدی لازمه دیگه
در مورد رزولوشن هم بله درسته.برخی از شبیه سازهای جدیدتر لازمن تا تنظیمات گرافیک رو کمی پایین‌تر بیارید تا روون تر اجرا شن. البته توی بعضیهاشون هم بی تاثیره. مثلا در عنوان Capitan Toad و با دریافت Graphic Pack هاش از طریق Cemu میشه رزولوشن رو تا 480 و کمتر پایین آورد ولی تاثیری در فریم ریت نداره (تست کردم)
همونطور که توی اون لیستی که توی صفحه قبل گذاشتم شبیه سازهای قدیمی تر عملکرد فوق‌العاده ای دارن اما Wii U و هم نسل هاش خیلی عالی عمل نمیکنن.
در مورد بازیهای ویندوز مثل Ori and the Blind Forest هم هنوز تست نکردم بزودی دانلود میکنم و اطلاع میدم

• Like
Reactions: THE BEST BOY

_SCORPION_

کاربر سایت
Nov 25, 2010
138
پست اصلی بروز شد.
نکته 3 : دارندگان کنسول PRO حتما قبل از نصب لینوکس، تنظیمات تصویر را بصورت 1080 یا 720 قرار داده و سپس اقدام به نصب نمایند.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: abo3bsa20

_SCORPION_

کاربر سایت
Nov 25, 2010
138
یکی از دوستان با کنسول پرو مشکل نصب داشت و الان اطلاع داد با تنظیم رزولوشن روی 1080 جواب نگرفته ولی با 720 براحتی لینوکس نصب شده.
کسانی که با Pro مشکل دارن با رزولوشن 720 تست کنن.

abo3bsa20

کاربر سایت
Dec 7, 2017
81
یکی از دوستان با کنسول پرو مشکل نصب داشت و الان اطلاع داد با تنظیم رزولوشن روی 1080 جواب نگرفته ولی با 720 براحتی لینوکس نصب شده.
کسانی که با Pro مشکل دارن با رزولوشن 720 تست کنن.
همین هم امتحان کردم متاسفانه نوشتها میاره یک دفعه یا سیاه میشه یا سفید ...!
هم از هارد استفاده کردم هم از فلاش

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
منم پرو دارم هم رزولوشن تغیر دادم هم دوتا آدرس آنلاینش میرم صفحه بازمیشه و میچرخه مثل hen.1.7 ای همون error دوستمون که میگه واسه پروتکل httpو بعد خطای حافظه کافی نیست ولی نه ریستارت میشه نه چیزی ای میگه فضا پرشده همچین چیزی...

ebiram11

کاربر سایت
Oct 9, 2012
28
سلام اگه این لینوکس (Psxitarch v2) نصب کنیم میشه از کنسول به عنوان کامپیوتر نصب استفاده کرد. مثلا kmplayer روش نصب کرد یا اتو کد . هر نرم افزار مربوط به لینوکس

_SCORPION_

کاربر سایت
Nov 25, 2010
138
سلام اگه این لینوکس (Psxitarch v2) نصب کنیم میشه از کنسول به عنوان کامپیوتر نصب استفاده کرد. مثلا kmplayer روش نصب کرد یا اتو کد . هر نرم افزار مربوط به لینوکس
سلام. ابزارهای پخش فیلم و عکس بصورت پیشفرض روش نصب هست و سایر پکیج هایی که با Arch سازگار باشن قابل نصبن. اطلاعات بیشتر در www.pkgs.org

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر