آموزش نصب CXMB و استفاده از تم های CTF

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
واسه 5.50 gen_b باید همین cxmb رو نصب کنیم؟
فکر نکنم این کپی خور موقتا اصلا پلاگین رو ساپورت کنن!!!
من تاحالا جایی نشنیدم{؟!؟!}
اگر هم ساپورت کنن آخرین cxmb که بیرون دادن واسه ورژن 5.00 بود,ولی بازم یه آمار بگیر

Barran

کاربر سایت
Aug 10, 2009
129
نام
حسن
با تشکر از آقا ساسان و آمزش عالیشون.
خوب فکر کنم دوستان ختما متوجه شدن که روش آقا ساسان برای psp 3000 با fw5.00 MHU به بالا جواب نمیده
ولی نگران نباشید اجرای تم های CTF بر روی psp3000 آسونتر از مدل های دیگه psp هست اینم از آموزش سریع السیر من:
اول فایل زیر رو دانلود کنید و در مسیر اصلی psp تون اکسترکت کنید
http://www.uplod.ir/download.php?file=327240
حالا فایل زیر را دانلود کنید
http://www.uplod.ir/download.php?file=429596
در یکی از درایو های کامپیوترتون فولدری درست کنید و تم های CTFرا تک تک (تاکید می کنم تک تک) در آن فولدر کپی کنید و فایل CTF_CONVERTER رو اجرا کنید
حالا تم کانورت شده را در pspتون در مسیر زیر کپی کنید:
X:/ psp/ theme
حالا psp تون رو خاموش کنید تا کرکش بپره.رم کرک کردنتون رو داخل psp قرار بدید و hen رو بر روی psp بالا بیارید
خالا مهمترین قسمت کار شروع میشه:
شما بعد از تبدیل پی اس پیتون به hen باید حتما برنامه CFWENABLER رو از روی همون رمی اجرا کنید که تم های CTF در اون قرار داره.بازم تایید میکنم که این مهمترین کاریه که شما باید انجام بدید
حالا بعد از کرک کردن پی اس پیتون به قسمت تم ها بروید.مشاهده می کنید که تمام تم های CTFقابل استفاده هستند.تم مورد نظرتون رو اجرا کنید و حالشو ببرید
نکته:بعد از این دیگر قادر به اجرای تم های PTF نخواهید بود.برای اجرای تم های PTF تمامی تم های CTF را از مموریتون پاک کرده و کرک پس اس پی رو پرونده و دوباره کرکش کنید
دیدید چه ساده بود.نیاز به ریکاوری و این حرفا هم نداشت
موفق باشید

آخرین ویرایش:

360deg

کاربر سایت
Aug 27, 2009
47
نام
masoud
چرا کسی توی بازی سنتر هرفی از پی اس پی 3000 نمی زنن؟بابا ما هم آدمیما:(بازم دم شما گرم برای 3000 آموزش CTF گذاشتی

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
دوستان چرا من CXMb رو ميريزم ولي ميخوام تم هارو انتخاب كنم هيچ تمي براي انتخاب نمياد؟
پلاگین رو باید از ریکاوری منو فعال کنی بعد بری تم ها رو انتخاب کنی.....
پ.ن:اکثر تم های ctf مشکلاتی دارند {البته به ندرت پیش میاد} که گاهی اوقات باعث هنگ کردن دستگاه میشه.البته خودش درست میشه}.بنابراین تا جایی که میتونید از این تم ها استفاده نکنید....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر