آموزش مولتي پلير و Co Op بازي Far Cry 3 (كرك شده)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
قسمت چند نفره بازی فارکرای 3 بلافاصله بعد از عرضه کرک شده و شما میتوانید طبق آموزش زیر به راحتی با دوستان خود مولتی بازی کنید. حتی بخش جدای کو آپ (Co op) هم به راحتی قابل بازی کردن است و تا چهار بازیکن را پشتیبانی میکند.

1. بازی را نصب کنید و هیچ گونه کرکی نریزید.
  2. Uplay را از اینجا دانلود کرده و نصب کنید.
  3. کرک مولتی پلیر بازی را از یکی از سرورهای اینجا دانلود کنید و در مسیری که Uplay را نصب کردید بریزید.
  4. فقط در صورتی که از نسخه‌ی کم حجم بلک باکس (Black box) استفاده میکنید این فایل را نیز دانلود کنید (هم این فایل لازم است هم کرک مولتی پلیر در شماره 3)
  5. Uplay را باز کنید و وارد شوید. اگر عضو نیستید از همان جا عضو شده و لاگین کنید.
  6. آخرین نسخه نرم افزار تانگل (Tunggle) را از این لینک دانلود کنید،‌ در آن عضو شوید و لاگین کنید. سپس وارد روم Far Cry 3 شوید.
  7. بازی را اجرا کنید و اگر از شما شماره سریال خواست بدون وارد کردن چیزی روی اوکی کلیک کنید.
  8. بازی در این لحظه باید آپدیت شود که حجم زیادی دارد. میتوانید از قبل آپدیت را دانلود کرده و خودتان بازی را آپدیت کنید. برای اینکار قبل از باز کردن بازی آپدیت را جداگانه از سرور پی سی دی و از اینجا دریافت کرده و نصب کنید و سپس بازی را اجرا کنید. (اگه لينك كار نكرد بريد به اين لينك و آپديت 1 رو دانلود كنيد)
  9. وارد بخش Multi Player یا Co op شوید و به بازیها در صورت موجود بودن وصل شوید.

چگونه با دوستان خود بازی کنیم؟

برای این کار باید دوستان خود را در Uplay اد کنید. در محیط نرم افزار یو پلی روی Friends کلیک کنید و با داشتن آی دی دوستتان در یو پلی او را اضافه کنید. بدین ترتیب اسم او در داخل بازی بین دوستانتان قرار میگیرد و شما میتوانید انها را به بازی خود دعوت کنید.

اين آموزش رو در وبلاگ خودم هم گذاشتم: Baziwood.ir

من خودم با اين روش يه دست مولتي زدم و بايد بگم خيلي ميچسبه. كو آپش هم 4 نفره هست و مراحل و شخصيت هاي جداگانه اي داره.
ID من در يو پلي: hosseincode

==================

دانلود فيلم آموزشي با حجم 50 مگابايت از تيم IC
How To play FC3 Online.mp4

==================

با اومدن پچ هاي جديد ديگه اين آموزش كار نميكنه و هيچ راهي براي مولتي بازي كردن نيست. اگه روش جديدي پيدا شد آپديت ميشه.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
دوستان می خواستم بدونم که بازی از لن هم پشتیبانی میکنه یا نه ؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
من دارم بازی رو دانلود میکنم!
کسی بازی کرده؟
درسته؟
بازی های Uplay به این راحتیا هک نمیشن این چطور اینقدر سریع هک شده حتی زود تر از CoD !!!!!!
فکر نکنم این روش عملی باشه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
من دارم بازی رو دانلود میکنم!
کسی بازی کرده؟
درسته؟
بازی های Uplay به این راحتیا هک نمیشن این چطور اینقدر سریع هک شده حتی زود تر از CoD !!!!!!
فکر نکنم این روش عملی باشه
بابا دوستمون داره میگه که یه دست بازی کرده بهش هم خیلی فاز داده دیگه چه حرفی باقی می مونه
Uplay الان کامل کرک شدست توسط Steam006 یعنی هر بازی که با Uplay اجرا میشه رو با این Uplay یی که Steam006 هک کرده میشه چشم بسته بازی کرد.

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
من دمو مولتیش رو دیدم کپی کال اف مدرن 2, 3 هست فوق العادست من 6 ماهی منتظر فقط مولتیش بودم و امیدوار بودم هک شه ! و به طور باورنکردنی خدا خواستو هک شد ! هم CO-OP ش شاخه هم مولتی شک نکنید ! بهتره یه تیم درست کنیم برا بازی... یعنی حرف نداره اگر بشه ... سعی کنید حتما دمو بخش مولتی رو ببینید

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
من دمو مولتیش رو دیدم کپی کال اف مدرن 2, 3 هست فوق العادست من 6 ماهی منتظر فقط مولتیش بودم و امیدوار بودم هک شه ! و به طور باورنکردنی خدا خواستو هک شد ! هم CO-OP ش شاخه هم مولتی شک نکنید ! بهتره یه تیم درست کنیم برا بازی... یعنی حرف نداره اگر بشه ... سعی کنید حتما دمو بخش مولتی رو ببینید
اینجا تو گیمینتا واسه مولتی نسخه ی دوم سر و دست میشکنند می خواستم ببینم که آیا این هم از لن پشتیبانی میکنه تا ببینیم میشه مولتیش رو تو گیمینت راه بندازم ؟؟؟؟

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
اینجا تو گیمینتا واسه مولتی نسخه ی دوم سر و دست میشکنند می خواستم ببینم که آیا این هم از لن پشتیبانی میکنه تا ببینیم میشه مولتیش رو تو گیمینت راه بندازم ؟؟؟؟
نمیدونم ولی چون CO-OP داره به احتمال زیاد امکان لن هم بازی باید داشته باشه ولی این که کرک هم روش کار کنه نمیدونم

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
بازی در این لحظه باید آپدیت شود که حجم زیادی دارد. میتوانید از قبل آپدیت را دانلود کرده و خودتان بازی را آپدیت کنید. برای اینکار قبل از باز کردن بازی آپدیت را جداگانه از سرور پی سی دی و از اینجا دریافت کرده و نصب کنید و سپس بازی را اجرا کنید.
خراب هست!

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
uplay id : milad1390

اتفاقا دیشب با یکی از دوستان به نام javad9090 داشتم کواپ میزدم بدونه لاگ راحت میشه بازی کرد . مالتیشم خوبه ولی پینگ داغونه

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
پس coop رو میشه لن بازی کرد؟
coop دقیقا چه طوریه؟همون مراحل رو که singel بازی میکنی همونو coop میزنی؟

rezax2x

کاربر سایت
May 13, 2010
140
اپدیت جداگانه بازی ارور میده دوست عزیز..

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر