آموزش فلش خور کردن تمام مدل های PS2 (بدون نیاز به مودچیپ)

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
بله فلش یا هارد اکسترنال باید به روتر وصل بشه و کابل لن هم از روتر به کنسول وصل بشه، تصویری که من گذاشتم روتر مسافرتی هست که برق روتر رو از usb کنسول گرفته ولی من برق روتر رو از آداپتور جداگانه میگیرم،
البته روتر من اندازه مودم adsl هست عکسشو میزارم، یه چیز دیگه هم هست با رزبری پای هم میشه به جای روتر استفاده کنی منتهی فکر خوبی نیست چون رزبری الان خیلی گرون شده نزدیک دو الی سه میلیون ارزش نداره بگذریم این عکس روتر منه از دیجی کالا خریدم 300 تومن
View attachment 210461
View attachment 210462
یه نکته دیگه این که اگه به عکس دقت کنی پورت سوکت تلفن نداره این مودم adsl نیست با مودم adsl اشتباه نگیری، من اینو از دیجی 300 تومن خریدم. البته بعضی مودم‌های adsl هست قابلیت اشتراک گذاری از طریق سامبا رو دارن با اونا هم میشه قیمتش تو دیجی 900 تومنه به نظرم روتر بهتره چون قیمتش ارزونتره
اگه خیلی عجله داری اگه زبانت خوبه میتونی تو این ویدیو آموزشش رو تو یوتیوب ببینی ولی من سر فرصت آموزشش رو با تصویر روتر خودم میزارم
میشه لینک خریدش رو بدین

• Like
Reactions: Saam1

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
چرا با روتر میاد، فلش نمیاد، تو بازی رو بریزی تو فلش با روتر اجرا کنی هم میاد، ولی معمولی با فلش اجرا کنی نمیاد،
روتر یه خوبی دیگه داره اینه که میتونی فایل بازی ایزو رو با گوشیت دانلود کنی و مستقیما کپی کنی تو فولدر dvd بر خلاف usbuntil که باید کامپیوتر باشه تا تبدیل کنید.برای اینکار فرمت فلش باید NTFS باشه.
با این روش klonoa 2 بالا میاد؟
آخه با فلش بعضی وقتا فریز میشه و باید خاموش روشن کرد

• Like
Reactions: Saam1

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
بین در مورد این بازی klonoa 2 من نمیدونم از چه ورژن opl استفاده میکنی ولی با این ورژن ها و با روتر مشکلی ندارن OPL_726, OPL_791, OPL_894_DB_all, OPL_896_DB_all_v2 مود 2 رو هم فعال کن، اینجور که من تو انجمن ps2home خوندم مشکل از ساختار بعضی ورژن های opl 886 تا 892 هست. به هر حال من فعلا دست و بالم بستست مغازه هستم. نمیتونم دقیق چیزی رو بگم، یه روز همه اینها رو تست میکنم تو انجمن در موردش بحث میکنیم. البته این موضوع تو انجمن ps2home حل شدست،لینکشو میزارم ببین، امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم، موفق باشی

https://www.ps2-home.com/forum/viewtopic.php?t=1168
من opl db 1936

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
بدونه شک بالا میاد فریز نمیشه.
در مورد این بازی تو این انجمن بحث شده بعضی ها با کپچر هارد هم فریز دارن. بعضی ها با usb هم مشکل ندارن. یه سری به این انجمن بزن از تجربیاتشون استفاده کن. اطلاعاتت بالا میره
Klonoa 2 & OPL
اگه میشه خودتون برام اون بخشی که به من مربوطه ترجمه کنید

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
نسخه بتا جدیده، با روتر مشکلی نداره. شاید نسخه جدیدتر هم اومده باشه، حالا صبر کن ایشالله روترو گرفتی تست کن منم سعی میکنم تو وقت آزاد تست کنم، ولی خیالت راحت روتر خیلی سرتر از usb هست.
ورژن 1639ه البته

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
نسخه بتا جدیده، با روتر مشکلی نداره. شاید نسخه جدیدتر هم اومده باشه، حالا صبر کن ایشالله روترو گرفتی تست کن منم سعی میکنم تو وقت آزاد تست کنم، ولی خیالت راحت روتر خیلی سرتر از usb هست.
به امید خدا
البته شاید سی دی خورش کنم دیگه روتر نخرم

aidin_bandicot

کاربر سایت
Jul 17, 2021
33
درود فقط دیگه نیازی به dvdکه رایت کردیم نیست که آخه فقط همون دفعه اول که لود کرد کپی تو مموری شد کافیه یا هرسری کنسول رو روشن میکنیم نیاز به dvdهست

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
درود فقط دیگه نیازی به dvdکه رایت کردیم نیست که آخه فقط همون دفعه اول که لود کرد کپی تو مموری شد کافیه یا هرسری کنسول رو روشن میکنیم نیاز به dvdهست
سلام، همون‌طور که توی آموزش ذکر کردم:
خیلی آسونه کنسول رو بدون دیسک روشن کنید و برید داخل Browser
بعد از نصب باید کنسول رو بدون دیسک روشن کنید، پس بله استفاده از دیسک فقط بار اول نیازه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر