آموزش ساخت فروم

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
منم با استفاده از راهنماييهاي troy _ali يه سايت درست كردم ولي هر كار كردم فارسي نشد
bazikon.s1.bizhat.com
البته داخل تاپيكا ميشه فارسي نوشت حالا يه سر بزنين

NO_10

کاربر سایت
Mar 17, 2006
212
چگونه فرومی که ساختم فارسی کنم؟

سلام
ببخشید میدونم که یه تایپک این مدلی بود خب اما کسی به اون محل نمیزاره...در net free host فروم ساختم اما نمیشه فارسیش کرد..البته میشه فارسی تایپ کرد اما زبان فارسی در لیست وجود نداره.
لطفا راهنمایی کنید.
در ضمن چگونه میتونم به گالری اواتار عکس اضافه کنم؟:confused:

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
ببخشید میدونم که یه تایپک این مدلی بود خب اما کسی به اون محل نمیزاره...در net free host فروم ساختم اما نمیشه فارسیش کرد..البته میشه فارسی تایپ کرد اما زبان فارسی در لیست وجود نداره.
لطفا راهنمایی کنید.
در ضمن چگونه میتونم به گالری اواتار عکس اضافه کنم؟
سلام
شما خودتون فایل ها رو به روی سرور منتقل کردین یا اینکه فقط ثبت نام کردین و به کنترل پنل دسترسی پیدا کردین.
اگر مورد اول هست که باید فایل های زبان فارسی رو به پوشه language منتقل کنید از کنترل پنل زبان دیفالت را بر روی فارسی قرار بدین.اگر که به اون قسمت دسترسی ندارید متاسفانه از دست شما کاری بر نمیاد.
امکان اضافه کردن گالری اواتر داخل تنظیمات کنترل پنل موجوده.

*.با تاپیک قبلی ادغام شد.

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
سلام !
من برگشتم !
اونجور که فهمیدم این نت فری هاست زبون فارسی رو برداشته! چون خیلی ها گفته اند که فارسی نداره ! ولی موقعی که خود من درست کردم داشت . ( حدود 1 سال پیش )
ولی ناراحت نشید ! یک سایت دیگه هم هست که حتی قالبش هم فارسیه! ولی باید صبر کنید !

• Like
Reactions: voyage

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
خوب بود .
ولی طبق معمول انگلیسی بود ! حالا برای اینکه بدونین آدرساون یکی سایتو بهتون می دم :
www.irankorea.com
البته درست کردن سایت باهاش کاری نداره ولی بازم بعضی چیزهاش سخته ....

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
خوب بود . ولی واسه ی اینکه انجمنت قشنگ تر شه دارم سه تعدادی از کد هایی رو که مثلا یکیش رنگ فونت رو تغییر میده رو آماده می کنم که میزارم:)

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
خواهش می کنم .
منظورت ایران-کره هست ؟ اونکه از netfreehost بهتره! چون قالبشم تماما فارسی هست و خیلی تمیز تره . متاسفانه در حال حاضر این یکی تنها سایت ارائه دهنده فضاست که من می شناسم . البته خارجی هم سراغ دارم که فرقی با این نداره و جالب نیست;)

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
نوشته شده توسط Troy_ali:
خواهش می کنم .
منظورت ایران-کره هست ؟ اونکه از netfreehost بهتره! چون قالبشم تماما فارسی هست و خیلی تمیز تره . متاسفانه در حال حاضر این یکی تنها سایت ارائه دهنده فضاست که من می شناسم . البته خارجی هم سراغ دارم که فرقی با این نداره و جالب نیست;)

نظرم در موردش عوض شد:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر