آموزش ساخت بازی با game maker8 pro

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
بچه ها استقبال میکنن باید صبر کنی
منم چون مقدماتی game maker رو بلدم منتظرم تا تو مقاله های حرفه ای تو بنویسی
فقط یه سوال شما از کجا game maker رو یاد گرفتی خودت باهاش کار کردی تا فهمیدی یا کتابی کلاسی چیزی هست؟

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام
فقط یه سوال شما از کجا game maker رو یاد گرفتی خودت باهاش کار کردی تا فهمیدی یا کتابی کلاسی چیزی هست؟
عزیز واسه یاد گیری اولاً از سورس بازیا که ساخته شده استفاده کن که بهترین روش واسه یادگیری نکاتی یاد می گیری که ت هیچ اموزشی بت نمی گن و اگه انگلیسیت خوبه برو سایتش پر اموزش
ولی این دوستمون چون فارسی مقالاتشون کارشون ارزش مند
اگه جدی باشی راحت پیشرفت می کنی;)

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
والا بنده چند ماه وب گردی کردم و حدود یه 60-70تایی مقاله شایدم بیشتر جمع کردم و از همشون یه چیزایی در حد پایه یاد گرفتم بعد شروع کردم به ساختن بازی که خیلی بیشتر یاد گرفتم و تکنیک ها و کدنویسی هایی رو یاد گرفتم که تو هیچ مقاله ایی ننوشته بود!;)

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
والا بنده چند ماه وب گردی کردم و حدود یه 60-70تایی مقاله شایدم بیشتر جمع کردم و از همشون یه چیزایی در حد پایه یاد گرفتم بعد شروع کردم به ساختن بازی که خیلی بیشتر یاد گرفتم و تکنیک ها و کدنویسی هایی رو یاد گرفتم که تو هیچ مقاله ایی ننوشته بود!;)
والا من هم يك چيز هاي كمي بلدم(:">) اگر ميشه يه چند تا از ترفند ها و كدهات رو اينجا بنويس:d
مرسي:x

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
چشم بفرما....
nike-logo1.jpg
:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
راستی یه مشکل این لینک دانلود گیم میکر 8 رو میزنم ولی تو 2.2 MB تموم میشه بعد ارور میده!(ناقص دان میشه) از جای دیگه دان کنم؟(تورنتشو بگیرم؟)

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
راستی یه مشکل این لینک دانلود گیم میکر 8 رو میزنم ولی تو 2.2 MB تموم میشه بعد ارور میده!(ناقص دان میشه) از جای دیگه دان کنم؟(تورنتشو بگیرم؟)
از هز لينكي دانلود ميكني اينجا هم بذار براي بچها اگر خواستند دان كنن!;)

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا

هر نرم افزاری که gamemaker8pro باشه قابل استفاده است اگه لینگ گیر آوردی اینجا هم بذار;)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
http://www.torrenthound.com/torrent/c2bcc9733d264161f68b53256197b81f9021358a
این بالایی گیم میکر پرو 8
باید نرم افزار تورنت رو برای دانلودش داشته باشینا!
اینم دوتا از ترم افزار های تورنت:
http://www.bittorrent.com/btusers/download/complete?os=win
http://utorrent.en.softonic.com/download
میکرو تورنت کار باهاش آسون تره(لینک بالا)همه چیزش تو دسته راستی خیلی آسون پیدا شد:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر