آموزش ساخت بازی با game maker8 pro

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
با سلام.
این تاپیک مجددا زده شد.
دفعه ی قبل به دلیل مشکلات پیش آمده تاپیک حذف شد من واقعا از ناظمانو مسئولین سایت تشکر می کنم.
و لطفا اینبار تاپیک رو حذف نکنید انشا ا... که دیگه مشکلی نباشه;)
لینگ دانلود GAME MAKER8
لیتگ دانلود اولین مقاله ی آموزشی
پسورد مقاله:www.bazicenter.com
ای بابا پیشامده پیش می اد دیگه:d
جزوه اول که خوب توضیح دادی
در ضمن از زبان برنامه نویسی استفاده نکن میدونم اسون تره ولی برا تازه کارا سخت تره

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
ای بابا پیشامده پیش می اد دیگه:d
جزوه اول که خوب توضیح دادی
در ضمن از زبان برنامه نویسی استفاده نکن میدونم اسون تره ولی برا تازه کارا سخت تره
ممنون.
بله حق با شماست زبان برنامه نویسی برای تازه کارا سخته و من اصلا از اون استفاده نمی کنم جز مواردی خاص انشاا...فردا مقاله ی بعدی رو می نویسم.

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام.
دوست عزیز خیلی ممنون که آموزش ها رو گزاشتی.فقط من وقتی gm رو دان کردم لینکه کرکش خراب بود اگه میشه کرکش رو آپ کن.
بفرمایید این برای نسخه proش هست که خودم استفاده می کنم.
لینگ

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
خوبه ولی این مثل یک آموزش خیلی مقدماتی وقتی شما می گی pro بهتره بیشتر از برنامه نویسی و ریزه کاری های گیم میکر صحبت کنی.

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
خوبه ولی این مثل یک آموزش خیلی مقدماتی وقتی شما می گی pro بهتره بیشتر از برنامه نویسی و ریزه کاری های گیم میکر صحبت کنی.
ممنون.
صبر داشته باشید به یه جاهایی میرسونمش که همتون اینطوری بشید!:-o:-o:-o:-o
انشاا... یه مقاله ی دیگه هم مثل اینا مقدماتی میزارم(امروز یا فردا)بعدش میریم توکار حرفه ای!
دلیل گذاشتن این آموزش های خیلی مبتدی و مقدماتی دو چیزه
-افراد تازه کار بیشتر آشنا بشن
-منم راحت تر بتونم آموزشا رو بنویسم.(مثلا راحت بگم یک objectبسازید نه اینکه یه ساعت عکس از نحوه ی ساخت objectبزارم و بگم روی فلان جا کلیک راست کنید و...

LordSuperBoys

کاربر سایت
Aug 8, 2007
375
نام
حسام
عزیز دستت درست عالیه ادامه بده مطمئن باش استقبال زیاده بزار تو امضات ببین بچه ها بیان
منم یه مروری می کنم میام کمکت من خودم رو 7 تش زیاد کار کرده بودم و یه تاپیک زدیم تا یه جاهاییم رفتیم
حتماً ادامه بده اکه طولش بدی حوصلت سر میره زود زود مقاله ها رو اپ کن
وتقعاً مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر