آموزش ساخت آواتار و امضا

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
دوستان من یه مشکلی دارم وقتی آواتار رو درست میکنم کیفیتش عالیه ولی وقتی آپلود میکنم کیفیت بسیار بسیار وحشتناک افت میکنه چیکار کنم این اتفاق نیفته؟

آخرین ویرایش:

M.O

کاربر سایت
Sep 14, 2013
74
نام
محمد
ببخشیدمن در برنامه فتوشاپ در سربرگ image و گزینه image size وقتی میخوام اندازه عکس یعنی طول و عرض عکس رو تغییر بدم موقع تغییر دادن طول ، عرض تغییر میکنه و موقع تغیر دادن عرض ، طول تغییر میکنه و میخواد خودش رو با طول یا عرض وقف بده باید چی کار کنم که بتونم عکسم رو به اندازه دلخواه درست کنم؟

.:majid:.

کاربر سایت
Sep 27, 2012
119
نام
majid
ببخشیدمن در برنامه فتوشاپ در سربرگ image و گزینه image size وقتی میخوام اندازه عکس یعنی طول و عرض عکس رو تغییر بدم موقع تغییر دادن طول ، عرض تغییر میکنه و موقع تغیر دادن عرض ، طول تغییر میکنه و میخواد خودش رو با طول یا عرض وقف بده باید چی کار کنم که بتونم عکسم رو به اندازه دلخواه درست کنم؟

اون گزینه ای رو که تو عکس مشخص کردم رو غیرفعال کن../

عکس

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
دوستان من یه مشکلی دارم وقتی آواتار رو درست میکنم کیفیتش عالیه ولی وقتی آپلود میکنم کیفیت بسیار بسیار وحشتناک افت میکنه چیکار کنم این اتفاق نیفته؟
باید حجمش رو بیاری زیر 18 کیلو تا کیفیت رو پایین نیاره ....
داخل فوتوشاپ :
File/Save for Web/Set JPEG Format
مقدار Quality رو کم و زیاد کن تا حجم زیر 18 بیاد

- - -ویرایش - - -

واسه اینکه اواتار و امضا نه کش بیاد نه این که جم بشه داخل این قسمت که نشون کردم :

65101009074739372985.jpg

طرف راستش نسبت تصاویرای زیر رو وارد کنید و بعد عکستون رو جدا کنید نیاز به اون کار هم نیست .....
برا اوتار نسبت طول به عرض 1.7 به 1
برا امضا (کاربر معمولی) نسبت طول به عرض 1 به 4.4
برا امضا (کاربر گلد) نسبت طول به عرض 1 به 3

M.O

کاربر سایت
Sep 14, 2013
74
نام
محمد
باید حجمش رو بیاری زیر 18 کیلو تا کیفیت رو پایین نیاره ....
داخل فوتوشاپ :
File/Save for Web/Set JPEG Format
مقدار Quality رو کم و زیاد کن تا حجم زیر 18 بیاد

- - -ویرایش - - -

واسه اینکه اواتار و امضا نه کش بیاد نه این که جم بشه داخل این قسمت که نشون کردم :

65101009074739372985.jpg

طرف راستش نسبت تصاویرای زیر رو وارد کنید و بعد عکستون رو جدا کنید نیاز به اون کار هم نیست .....
برا اوتار نسبت طول به عرض 1.7 به 1
برا امضا (کاربر معمولی) نسبت طول به عرض 1 به 4.4
برا امضا (کاربر گلد) نسبت طول به عرض 1 به 3
بعد چطور باید عکس رو تغییر اندازه بدم (منظورم نسبت ها رو وارد کردم چطور باید عکس تغییر اندازه بده؟ enter رو بزنم؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
بعد چطور باید عکس رو تغییر اندازه بدم (منظورم نسبت ها رو وارد کردم چطور باید عکس تغییر اندازه بده؟ enter رو بزنم؟
بعد که تصویر رو انتخواب کردی از رو کیبورد Ctrl + C رو بزن تا عکس رو کپی کنه بعد هم سر برگ File و بعد New اونجا طول و عرض اواتار که میشه :
اوتار 140 در 240
امضا معمولی 550 در 125
امضا کاربرا گلد 600 در 200
بعد Ctrl + V تا عکس رو پیست کنه اونجا
واسه اینکه اندازش رو یکی کنی هم تیک اینو باید بزنی بعد عکست رو هم اندازه میکنی
26156187748288329476.jpg

M.O

کاربر سایت
Sep 14, 2013
74
نام
محمد
بعد که تصویر رو انتخواب کردی از رو کیبورد Ctrl + C رو بزن تا عکس رو کپی کنه بعد هم سر برگ File و بعد New اونجا طول و عرض اواتار که میشه :
اوتار 140 در 240
امضا معمولی 550 در 125
امضا کاربرا گلد 600 در 200
بعد Ctrl + V تا عکس رو پیست کنه اونجا
واسه اینکه اندازش رو یکی کنی هم تیک اینو باید بزنی بعد عکست رو هم اندازه میکنی
26156187748288329476.jpg
ممنون از توضیحات همه چیز رو متوجه شدم بعد یه سوال داشتم برای اینکه بخوام یه نوشته روی یه تصویر محو و بعد پیدا بشه باید چی کار کنم ؟
بلدم میخوام بدونم افکت های مختلف رو از کجا ی فتوشاپ باید گیر بیارم و تغییرات رو روی عکس اعمال کنم؟
مثلا یه نوشته بازی thief به همون صورت که در تصاویرش هست! باید نوشته thiief رو ببرم و بعد روی عکس بذارم؟ (مانند محو شدن نوشته ، رد شدن و یا ....)
اگه اینطوریه چه طور باید نوشته یک عکس رو ببرم؟
خواهشمندم کاربر K.I.L.L.E.R توضیحات رو بده و اگر ایشون نتونستند توضیحات رو بدهند کسانی که به ساخت آواتار آشنایی کامل دارند جواب دهند.خواهشا توضیح جامع باشه و مرحله به مرحله:bighug:

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
ممنون از توضیحات همه چیز رو متوجه شدم بعد یه سوال داشتم برای اینکه بخوام یه نوشته روی یه تصویر محو و بعد پیدا بشه باید چی کار کنم ؟
بلدم میخوام بدونم افکت های مختلف رو از کجا ی فتوشاپ باید گیر بیارم و تغییرات رو روی عکس اعمال کنم؟
مثلا یه نوشته بازی thief به همون صورت که در تصاویرش هست! باید نوشته thiief رو ببرم و بعد روی عکس بذارم؟ (مانند محو شدن نوشته ، رد شدن و یا ....)
اگه اینطوریه چه طور باید نوشته یک عکس رو ببرم؟
خواهشمندم کاربر K.I.L.L.E.R توضیحات رو بده و اگر ایشون نتونستند توضیحات رو بدهند کسانی که به ساخت آواتار آشنایی کامل دارند جواب دهند.خواهشا توضیح جامع باشه و مرحله به مرحله:bighug:
برا جدا کردن عکس :

برا متحرک سازی :

M.O

کاربر سایت
Sep 14, 2013
74
نام
محمد

2 تا کمک میخوام!
1- چطور باید نوشته رو در عکس مربوطه (thief) رو متحرک کنم ؟ یعنی غیب بشه و بعد پنهان بشه ! یادر صورت امکان مدل های دیگر از این قبیل .
2- چطورباید یک عکس رو کم نور و بعد پر نور مثل عکس های پایین بکنم؟

sigpic62211_3.gif

25196146420392709783.gif

86602708327653675203.gif

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان

2 تا کمک میخوام!
1- چطور باید نوشته رو در عکس مربوطه (thief) رو متحرک کنم ؟ یعنی غیب بشه و بعد پنهان بشه ! یادر صورت امکان مدل های دیگر از این قبیل .
2- چطورباید یک عکس رو کم نور و بعد پر نور مثل عکس های پایین بکنم؟

25196146420392709783.gif

86602708327653675203.gif

اولی توضیحش مفصله و وقت گیر هم هست و اگر بشه بعدا توضیح میدم
اما دومیه... Ctrl+M رو بگیر ، همه چیر کاملا مشخص هست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر