آموزش ریپکیج کردن آپدیت بازی های هکی PS4

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240
سلام
میشه اپدیت هایی که از سایت سونی میگیریم ان پک کرد یا نه؟
ورژن 5.05 هم برای این اپدیت ها کافی
این روش شما رو نفهمیدم دقیقا چی؟
انپک و پک زیر فریمور 5.05 اپدیت های بازی های سونی
یا نه
کشیدن اپدیت از داخل کنسول؟
اگه روش اول باشه که عالی روش دوم همون دامپ معمولی خودمان هست

WW_EA

کاربر سایت
Aug 5, 2010
199
نام
EHSAN
سلام
میشه اپدیت هایی که از سایت سونی میگیریم ان پک کرد یا نه؟
ورژن 5.05 هم برای این اپدیت ها کافی
این روش شما رو نفهمیدم دقیقا چی؟
انپک و پک زیر فریمور 5.05 اپدیت های بازی های سونی
یا نه
کشیدن اپدیت از داخل کنسول؟
اگه روش اول باشه که عالی روش دوم همون دامپ معمولی خودمان هست

خیر عرض کردم که. این روش فقط روی آپدیت های غیر رسمی کاربرد داره.
خیر. توضیح دادم این روش چیه. هر اپدیتی فقط روی بازی ای نصب میشه که از همون بازی دامپ گرفته شده باشه.
مثلا شما یک بازی رو با ریلیز duplex دانلود کردین ولی اپدیت رو از ریلیز Playable دانلود کردین. بنابراین اپدیت Playable روی دامپ duplex نصب نمیشه، مگه اینکه از این روش استفاده کنید. البته title id ها همچنان باید یکسان باشند

• Like
Reactions: mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
اقا یه سوال !
الان من تو یه چیز موندم ، دو تا پکیج که title id یکسانی دارن و صرفا ریلیز هاشون متفاوته چه دلیلی داره با هم سازگار نباشه ؟
الان من بر فرض مثال گیم که ریلیز duplex هست ، نمیتونم روش dlc که ریلیز fugazi هست نصب کنم ؟ حتما باید کل فایل ریپکیج شه ؟

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سلام دوباره

سلام عزیز من رو دوتا بازی امتحان کردم این ارور رو میده ارورش میگه file mimatch. آپدیتم cusa ش یکیه چون خودم دامپ کردم

اقا من الان اومدم AC Unity ریلیز دوپلکس رو با dlc های ریلیز fugazi (هر دو هم CUSA یکسان) فیکس کنم با استفاده از ابزار شماره 1 ، ارور این دوستمون رو داد .
احتمالی که میدم اینه که چون دوپلکس اپدیت 1.05 بازی رو از قبل ، با فایل اصلی خود بازی merge کرده ، باعث میشه نرم افزار به مشکل بخوره ! چون عملا param.sfo و ... گیم اصلی دستکاری شده .
حالا من دارم روش های دیگه رو هم تست میکنم ببینم جوابی میگیرم یا نه ! ببینیم خدا چی میخواد .

------------------------

ضمنا ، یه مطلبی که توجهم رو جلب کرد راجع به این نرم افزار شماره 1 ، این بود که بعد انجام عملیات یه دفعه دیدم هارد کامپیوتر 7 گیگش رفته ! :| دلیلش هم همون طور که اشاره شد تو پست اول تاپیک ، اینه که فایل های اکسترکت شده رو توی درایو C ذخیره میکنه .
حالا پاک کردنش هم خیلی راحته . کافیه به مسیر زیر مراجعه کنین :

C:\Users\"Account Name"\AppData\Local\Temp

اون جا یه فولدر ساخته شده که با CUSA شروع میشه . با حذف کردنش اون فضای اضافی هم ازاد میشه ...

یا علی مدد :Rose::Rose::Rose:

سلام دوباره

اقا من الان اومدم AC Unity ریلیز دوپلکس رو با dlc های ریلیز fugazi (هر دو هم CUSA یکسان) فیکس کنم با استفاده از ابزار شماره 1 ، ارور این دوستمون رو داد .
احتمالی که میدم اینه که چون دوپلکس اپدیت 1.05 بازی رو از قبل ، با فایل اصلی خود بازی merge کرده ، باعث میشه نرم افزار به مشکل بخوره ! چون عملا param.sfo و ... گیم اصلی دستکاری شده .
حالا من دارم روش های دیگه رو هم تست میکنم ببینم جوابی میگیرم یا نه ! ببینیم خدا چی میخواد .

------------------------

ضمنا ، یه مطلبی که توجهم رو جلب کرد راجع به این نرم افزار شماره 1 ، این بود که بعد انجام عملیات یه دفعه دیدم هارد کامپیوتر 7 گیگش رفته ! :| دلیلش هم همون طور که اشاره شد تو پست اول تاپیک ، اینه که فایل های اکسترکت شده رو توی درایو C ذخیره میکنه .
حالا پاک کردنش هم خیلی راحته . کافیه به مسیر زیر مراجعه کنین :

C:\Users\"Account Name"\AppData\Local\Temp

اون جا یه فولدر ساخته شده که با CUSA شروع میشه . با حذف کردنش اون فضای اضافی هم ازاد میشه ...

یا علی مدد :Rose::Rose::Rose:

خب حقیقت یه مطلبی که احتمالا خیلی ها میدونستن ، ولی من تازه متوجه شدم خودم . دلیلش هم اینه که بخش جیلبریک فروم ما و gbatemp خوابیده و کسی نیست کمک کنه :D باید همین طوری دست و پا شکسته حرکت کرد .
اقا اصلا DLC ها نیازی به ریپکیج شدن ندارن !!! :| فقط اپدیت ها باید با گیم ریپک بشن برای قابل نصب شدن ، و گرنه همین AC Unity من که ریلیز duplex هست و اپدیت 1.05 رو دیفالت با فایلای گیم یکی کردن ، DLC ها بدون نیاز به هیچ کار اضافه ای نصب میشن .

نتیجه نهایی :

اپدیت ==> نیاز به ریپکیج داره .
dlc ==> نیاز به ریپکیج نداره . (در واقع اصلا قابلیت ـش رو نداره :D)

_SCORPION_

کاربر سایت
Nov 25, 2010
138
سلام خواستم ببینم روشی هست که برعکس باشه و اپدیت یه بازی فیک pkg رو ازش جدا کنیم ؟
باید بازی رو مجددا دامپ کنین یا اینکه از طریق FTP و مراجعه به مسیر : User/patch/CUSAXXXXX/patch.pkg فایل آپدیت بازی رو استخراج کنین.

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
سلام من یه دسگاه دست دوم خریده ام که بازی god of war ۲۰۱۸ روش نصب بود و الان می خوام آپدیتش کنم pkg این بازی رو ندارم و چه جوری میتونم از توی ps۴ فایل pkg بازی رو استخراج کنم وبدونم آیدیش چیه که آپدیت و براش دانلود کنم و نصب کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر